Skocz do zawartości

Dekodery Ferguson Ariva 150 i 250 Combo


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wgraem kablem starszy soft i zaktualizowałem do nowego .Po wielu próbach zalogowania przez WIFI wreszcie zaskoczyło ,może to wina rutera, bo ostatnio częściej zrywa połączenie, ale tablet i telefon działają normalnie więc do końca nie wiem co szwankuje.

IPTV wreszcie nie kasuje listy ,tyle sprawdziłem co będzie dalej to sie okaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczna aktualizacja dla Twojej Arivy!

Uprzejmie informujemy, że dostępne jest nowa wersja oprogramowania:

 

1.26B9 dla modelu Ariva 52E, 102E, 102mini, 202E, 150Combo, 152Combo, 250Combo, 252Combo

 

Nowa wersja oprogramowania systemowego wprowadza wiele usprawnień i poprawek błędów zgłoszonych dotychczas przez użytkowników oraz oddaje do użytkowania nowe funkcje. Zalecamy aktualizację do nowej wersji!

Najważniejsze zmiany w aktualnej wersji:

• poprawiono obsługę nowego API YouTube'a

• poprawiono wznawianie połączeń WiFi

• poprawiono szybkość pracy OSD

• optymalizacja wykorzystania procesora

• kolejne usprawnienia działania timerów

• poprawiono szybkość wczytywania EPG

• i inne poprawki

Instrukcję z procedurą aktualizacji oprogramowania znajdziecie Państwo zawsze w paczce z oprogramowaniem. Przypominamy, że paczkę taką należy rozpakować.

 

Soft 1.26B9 z 10.12.2014 r. do pobrania A150C i A250C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do uzytkownikow tych tunerow.

Odnosnie jak jest na innych softach z nagrywaniem

Jak nagrywam z tv naziemnej to mozna nagrac 2 programy w tym samm czasie

z jednego mutiplexa i ogladac np tv sat?

Jak chce ustawic nagrywanie z tv naziemnej i tv sat w tym samym czasie

to wystepuje konflikt przeciez ma osobne glowice wiec moze odbierac oba programy w tym samym czasie i je nagrywac?

Moje pytanie jest takie czy na innym sofcie (ja uzywam 1.22b5) jest moze inaczej czy da sie nagrac z tv nazie i sat w tym samym czasie?

Kwestia predkosci zapisu to dysk pendrive za wolne nie nagra 2

 

Sorry za brak skladni i bledy ale pisze z telefonu :-)

 

Wyjątkowo zostawiam ten post. Następnym razem wyleci do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bez względu na wersję oprogramowania, jednoczesne nagrywanie z DVB-T i SAT jest niemożliwe na tym sprzęcie.

Sprawdziłem na mojej wersji (v.1.26B7) i się nie udało.

Spróbuj z wykorzystaniem TIMESHIFT, być może tutaj zadziała (nie wiem, bo nie używam TS'a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Niestety ten wyświetlacz nie powala czytelnością. Z bliska owszem, widać całkiem ok, ale z kilku metrów (3-5) ciężko dostrzec, co tam dokładnie jest napisane. Segmenty wyświetlacza są wąskie a sam kolor nie jest mocno nasycony, jednak z drugiej strony gdyby był to mógłby oślepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnośnie wyświetlacza w tunerach "Ariva" to o ile w serii Ariva200 wyświetlacz jest dość jasny i stosunkowo czytelny to już modele 220 posiadały ledwo dające się przeczytać znaki. Swego czasu dokonałem w swoim modelu pewnej modyfikacji polegającej na usunięciu pryzmatu który jest na tym wyświetlaczu. Obecnie wyświetlacz świeci w kolorze zielonym i jest zdecydowanie czytelniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...