Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem umowę z pakietem MiniHD do końca czerwca br. i myślałem, że teraz bezproblemowo wezmę sobie Darmowy HD na swoim Samsungu. A tu zonk. Konsultanci na infolinii twierdzą, że na moim kontrakcie "się nie da".

Jutro sie przejadę do APS, jeśli rzeczywiście "się nie da" ani Darmowego, ani MiniHD za 4.90 to może skuszę się na Rodzinny HD dla abonentów konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to nadal interesuje to dzisaj zamówiłem DRH6 na stary moduł, oferta ciągle jest dostępna. Zmiana na pakiet Darmowy HD przed końcem szóstego miesiąca, tylko telefonicznie, przez DUK (telefon powyżej). 6 miesięcy po 9,90 plus 15,30 za kuriera. Oferta nie jest dostępna w APSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odesłałem do CP 1 egzmenlarz umowy w ich zwrotnej kopercie. Wziąłem ofertę DRH6.

Po jakim czasie wprowadzą ją do systemu?

Mój okres rozliczeniowy zaczyna się 14-go dnia miesiąca.

Zdążą? Dziś przelałem też 9,90zł :).

 

Pytanie dot. pakietu Mini HD za 4,90zł:

Żeby go otrzymać w 6 miesiącu zmienić w ofercie DRH6 pakiet na DARMOWY HD, a dopiero potem migrować na Mini HD przez DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wypowiadałem. Poprostu zapytałem o TKA52, że jestem zainteresowany MiniHD za 4.90, Konsultantka z kimś się skonsultowała i po zadaniu pytania powiedziałem TAK, mają mi przesłać tylko potwierdzenie tej umowy. Od jutra mam mieć MiniHD na 18mcy za 4.90PLN

 

Dzięki za podsunięcie dobrego pomysłu , ja również jestem w identycznej sytuacji i od 14 lipca mam mieć MiniHD za 4,90 zł. Umowę zmieniłem przed chwilą . Cała rozmowa trwała 5 minut i bez żadnych problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy po zakończeniu umowy TKA52 mozna aktywować pakiet Darmowy HD ?

Po zakończeniu umowy można dalej umowę przedłużyć na pakiet MiniHD za tą samą cenę , myślę , że lepiej zapłacić 4,90 zł. i mieć kilkanaście kanałów więcej , aniżeli podstawowe kanały i za darmo . Każdy kto bierze taki pakiet ( DRH6 czy TKA52 ) ma przecież tuner na własność i lepiej dać 5 złociszy i korzystać z tunera niż ma leżeć tuner w piwnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamienić DRH6 na TKA52 otrzymałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że nowa Umowa na dekoder Samsung HD o numerze karty

.....................zaczęła Pana obowiązywać od 5 czerwca 2013 r. Obecnie nie

posiadamy oferty nowej Umowy na ww. numer karty o podanym przez Pana

kodzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamienić DRH6 na TKA52 otrzymałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że nowa Umowa na dekoder Samsung HD o numerze karty

.....................zaczęła Pana obowiązywać od 5 czerwca 2013 r. Obecnie nie

posiadamy oferty nowej Umowy na ww. numer karty o podanym przez Pana

kodzie".

Moja umowa też na tuner Samsung HD zaczęła obowiązywać od 14 maja 2013 roku i po telefonie do CP ( dosłownie 4 minuty rozmowy ) bez żadnych problemów zmienili mi umowę z

DRH6 na TKA52 , umowa zacznie obowiązywać od 14 lipca . Nie ma co pisać e-maili tylko zadzwonić do działu utrzymania klienta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odesłałem do CP 1 egzmenlarz umowy w ich zwrotnej kopercie. Wziąłem ofertę DRH6.

Po jakim czasie wprowadzą ją do systemu?

Mój okres rozliczeniowy zaczyna się 14-go dnia miesiąca.

Zdążą? Dziś przelałem też 9,90zł :).

 

Pytanie dot. pakietu Mini HD za 4,90zł:

Żeby go otrzymać w 6 miesiącu zmienić w ofercie DRH6 pakiet na DARMOWY HD, a dopiero potem migrować na Mini HD przez DUK ?

 

Śpieszę donieść, że dziś ruszyła mi oferta DRH6 (oficjalnie rusza wg bilingu 08.08.) - 21 dni mam gratis :).

Aktywacja w ciągu 11 dni od momentu odesłania przeze mnie umowy to bdb czas !

Brawo ! :brawo::brawo::brawo:

 

Jestem też po rozmowie z DUK. Oferta TKA52 (Mini HD za 4,90zł) może być u mnie wprowadzona już 2-go dnia obowiązywania oferty DRH6, czyli w moim przypadku 09.08. :) - konsultant CC ma do mnie tego dnia zadzwonić - umówiliśmy się na telefon.

 

Czyli jednak można :P .

W sierpniu powiem Wam czy się udało :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy to robicie, że zamieniacie DRH6 na TKA52, po przeczytaniu ww. posta znowu wykonałem telefon do Działu Utrzymania Klienta CP z pytaniem o taką zamianę. Pani po konsultacji z przełożonym stwierdziła, że w okresie trwania DRH6 nie mogę skorzystać z TKA52. Dopiero pod koniec trwania umowy DRH6 może mi się uda uruchomić TKA52. Paranoja, przecież po podpisaniu tej nowej umowy byłbym ich klientem przez 18 miesięcy a nie jak teraz tylko 6, co prawda kwota abonamentu by się zmniejszyła ale w perspektywie czasowe i tak by na tym zyskali, nic nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...