Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten tuner i włożony pendrive Toshiba 32gb i nie zawiesił mi się ani razu ,z tego samego pendrivu przeprowadziłam aktualizację poszło bardzo szybko i sprawnie ,ale aktualizacja jakoś nie wpłynęła na szybkość działania .Na niektórych kanałach tuner się jakby dłużej zastanawia (TVP Historia ,Religia TV )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest takie trudne jak Ci sie wydaje to zgranie listy zresetowanie i wgranie na nowo swojej listy

 

Lista programów

 

Pliki instalacyjne dbload, dbdump używamy odzielnie. Należy je rozpakować.

 

Plik dbdump skopiowany na pendriva pobiera listę programów z dekodera. Gotową listę mamy zapisaną w postaci pliku .cdp

 

Plik dbload wraz z lista (plik .cdp) kopiujemy na pendriva i podłączamy do dekodera. Lista wgra się automatycznie.

 

 

Podeślij mi na PM mail to Ci wyśle odpowiednie pliki o których mowa wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po włączeniu samoczynnie zaczęła się pobierać lista kanałów - mieliście tak ? ,doszedł jakiś kanał nowy

U mnie lista zaktualizowała się w nocy, po włączeniu odbiornika pojawiło się info o zmianie listy kanałów. A jakie kanału doszły, to można bardzo łatwo sprawdzić wybierając w menu "Organizacja list tv" na następnie czerwonym przyciskiem wywołać wszystkie kanały i ponownie czerwonym wybrać sortowanie kanałów i tam jest opcja "nowo wyszukane" Ostatnio doszło cztery kanały w tym dwa do listy Cyfry+.

Po ponownym uruchomieniu dekodera lista z nowo wyszukanymi sama się czyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TechniSat mógłby coś w końcu zrobić z listą kanałów nc+. Po pierwsze - są na niej kanały wyłącznie z HB, brak Astry. Po drugie - dlaczego na liście jest Polsat w wersji SD? Przecież zarówno w SMART HD+, jak i nc+ MIX (moduł), jest możliwość odbioru tego kanału w HD. W digyboxxie powinien być ten sam układ, co w dekoderach ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamontować monoblock lub zez na Astrę . Na Astrze jest dużo ciekawych kanałów niemieckich ( dużo w HD ) dokumentalnych i muzycznych , ale nie tylko - są i inne dobre kanały. Tu masz wykaz kanałów z Astry : http://pl.kingofsat.net/freqs.php?&pos= ... ltre=Clear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koledzy testy nowego softu ''trwają'' i wierzcie mi ze TechniSat zacieśnił współprace z CP w tej naglącym problemie ;-) Dajcie im jeszcze chwile...

Tak się zastanawiam.... ile ta chwila może trwać?

 

Przykro mi sie przyznać ale zarówno mnie jak i Was za moim pośrednictwem ''wprowadzono w błąd'' :( Niestety sam dochodzę do wniosku ze TechniSat zaczyna stosować taki same podejście wobec klienta jak Ferguson D.M.T. i dziwi mnie fakt ze jak to potocznie sie mówi ''niemiecka precyzja'' poległa na dzień dzisiejszy na poprzez cam Ci+ CP

 

Co z tego ze mam dwa numery GSM do osób znających ten problem i przypadłość jak nie mam siły przebicia

 

Przyznaje sie do winy ale ja sam byłem ewidentnie wprowadzany w błąd PRZEPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie czy ten moduł http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/229 ... odulem-cam będzie współpracować z tym Technisatem ? będą jakieś kłopoty z kanałami, w ogóle da się podpisać umowę na taki zestaw chodzi mi o ten najtańszy abonament za 29zł za 12 miesięcy

Da się.

Jeżeli chodzi o kanały, to wcześniej był problem z kanałem Eurosport HD - nr 112 na liście nc+, ale już wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wciąż mam problem z eurosportem nr 112 na liście nc+. Poprzednio musiałem trafić na przerwę w kodowaniu. Na szczęście działa kopia tego kanału (chyba z tego samego tp) - ESP HD Polish, którą można sobie dodać do własnej listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem ze kopia MINIMINI+ HD (C+ SPORT tez tak ma) z nowa lista nie pobrała mi sie z nazwa tylko z ID kanału. Nie wiem jak wyglada sprawa z EUROSPORT HD bo korzystam z własnej listy a nie tej narzucanej przez ''nc+''

 

Mnie wydaje sie ze ta ostatnia lista jest bardzo skopana technicznie chocby opisywane przez Ciebie i mnie zauważone mankamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...