Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kodowany mux-4 miałby pozostać, to ostatecznie powinien zostać określony jego status, bo dotychczas był nadawany na "specjalnych" warunkach, czyli na podstawie umowy z operatorem z pominięciem opłat koncesyjnych. Gdyby tak się stało, to nie wiadomo czy Polsat byłby taki chętny by ten mux utrzymać. :?:

Podobnie jak @dvbtowiec jestem zwolennikiem zamiany pasm pomiędzy mux-4 i mux-8, o czym pisałem już ponad rok temu ...

 

W dniu 2.06.2022 o 23:39, K63 napisał(a):

Pewnym sposobem na zachowanie jednego mux-a na paśmie VHF, byłoby przeniesienie tam płatnego (kodowanego) mux-4. Nadawca mógłby dostarczać potencjalnym abonentom zestaw do odbioru - dekoder/moduł + antena VHF (jak w ofercie sat). Tym samym w UHF pozostałoby 6 mux-ów FTA.

 

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nikt nie chce nadawać w naziemnej, więc nie wiem po co tak się pocić przy tej dyskusji. Jakby to był łakomy kąsek to już mielibyśmy kolejkę chętnym, w tym przede wszystkim zagranicznych nadawców, a jest ogromny problem, żeby jeden slot w MUX obsadzić. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasjonat napisał(a):

Większość ludzi chce żeby MUX4 był Mux. FTA. 

Tak? a gdzie masz tą większość, kilku nawiedzonych na tutejszym forum? którzy chcą Wisłę kijem zawracać? zresztą większość nie znaczy wszyscy.

 

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

A dodatkowa rada, jeśli Ci zależy na kanałach kodowanych masz do wyboru satelitę i IPTV.

Tak mam satelitę i to sporo już lat, i nie korzystam w ogóle z naziemnej i dobrze mi z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaś Fasola napisał(a):

Tak? a gdzie masz tą większość, kilku nawiedzonych na tutejszym forum? którzy chcą Wisłę kijem zawracać? 

Stosując Twoją poniżającą retorykę widzę dwóch naiwedzonych którym zależy na płatnym MUX4. Wszyscy pozostali dyskutancji chcą jego likwidacji. 

49 minut temu, Pawel napisał(a):

Masz pięć muxów FTA. Mało Ci?Przynajmniej jeden mux masz z czymś wartościowym. Nie rozumiem podejścia, że lepiej mieć byle co za darmo niż coś lepszego za niewielką opłatą. 

Gdyż nie dociera do Ciebie że prawie nikt z tego MUX nie korzysta i nie zamierze korzystać. Spragnieni ołatnej oferty dawno ją mają z innych form dystrybucji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...