Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy będzie bezpłatnie Polsat News? Z tego co wyczytałem na branżowych portalach to transmisja testowa :)
Czy można gdzies testowo za opłatą wypożyczyć dekoder aby zobaczyć jak będą odbierane kanały z MUX4?
Jak będzie z tym DVBT-2? Uruchomicie to wcześniej? Jeśli tak to kiedy? Nie oczekuje konkretnych dat ale w przybliżeniu aby wiedzieć, co będzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dzwonić po punktach i się pytać. Jak w zeszłym roku potrzebowałem na działkę to obdzwoniłem chyba 10 punktów w Warszawie i okolicach i tylko w jednym mieli, najdalszym oczywiście ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS w moim mieście nie ma ich na stanie, twierdzą że jak skończą się umowy to usługa będzie wyłączona. Aneksować umowy też bo niby system nie przyjmuje. No cóż znam osobę, aneksowała w 2 punkcie i tam się dało. Jednak tam też nie ma dekoderów. Trzeba szukać.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką ilość programów nie jest tak źle. Każdy kto ma dostęp do sygnału widzi i może ocenić jakość Polsatu News w ramach MUX IV. Jest dużo lepsza niż kanały analogowe w sieci kablowej Multimedia. Ten sam tv więc wiem co widzę.

Porównałem TVN Style HD i Polsat Sport HD z obu źródeł, oczywiście HD to tylko przez dopisek przy logo i te kanały są w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 20:33, Tim_26 napisał:

Pytanie do Specjalisty Cyfrowy Polsat. Mux4 w Słupsku. Dlaczego Polsat News z tego Muxa jest wyraźnie gorszej jakości niż pozostałe programy nadawane w SD w pozostałych Muxach? Czy technicy CP znają sytuację i czy wobec tego można się spodziewać poprawy sytuacji w najbliższym czasie?

 

Witam,
możesz w tej sprawie napisać zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp
Po wysłaniu, prześlij mi numer dekodera lub karty w wiadomości prywatnej, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 20:24, K63 napisał:

Typowa wymijająca odpowiedź bez żadnych konkretów.

Idzie Wam to, jak przysłowiowa "krew z nosa". Jest wiele dużych ośrodków miejskich (byłe miasta wojewódzkie), które są poza zasięgiem działających nadajników.

Np. w południowo- wschodniej Polsce sygnał mux-4 dostępny jest tylko w Rzeszowie i okolicach. A gdzie Krosno, Przemyśl czy Nowy Sącz? Kiedy mux-4 z dużego nadajnika Sucha Góra? Przecież nadajniki są już skoordynowane.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9b6d4372ec8eb7cc

Odbiór MUX -4   na Podkarpaciu jest też możliwy lokalnie  w okolicach Jasła.  Odbieram MUX-4 z Tarnowa z odległości 49 kilometrów

 

Edytowane przez tv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam mam problem ponieważ, lecąc po liście kanałów zobaczyłem że Radio Zet w Krakowie nie działa. Reszta kanałów kodowanych działałała. Podczas wyszukiwania kanałów dekoder mi nie wyszukuje i nie zapisuje kanałów tych kodowanych. A sprawdzając siłe signału na dekoderze pokazuje że na kanale 33 jest. Gdzie pozostałe z Muxu 1,2,3,8 normalnie wyszukuje i zapisuje. Podpinając antenę do telewizora POLSAT NEWS mi działa oraz wyszukuje pozostałe kodowane kanały, dekoder to pomija. Wcześniej takiego problemu nie było. Przywracanie ustawień nie pomaga. Co zrobić?

Edytowane przez wojtas1405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS w moim mieście nie ma ich na stanie, twierdzą że jak skończą się umowy to usługa będzie wyłączona. Aneksować umowy też bo niby system nie przyjmuje. No cóż znam osobę, aneksowała w 2 punkcie i tam się dało. Jednak tam też nie ma dekoderów. Trzeba szukać.
Mam T-HD 1000 po umowie, chętnie się go pozbędę jakby ktoś chciał. PW.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 09:37, wojtas1405 napisał:

Witam mam problem ponieważ, lecąc po liście kanałów zobaczyłem że Radio Zet w Krakowie nie działa. Reszta kanałów kodowanych działałała. Podczas wyszukiwania kanałów dekoder mi nie wyszukuje i nie zapisuje kanałów tych kodowanych. A sprawdzając siłe signału na dekoderze pokazuje że na kanale 33 jest. Gdzie pozostałe z Muxu 1,2,3,8 normalnie wyszukuje i zapisuje. Podpinając antenę do telewizora POLSAT NEWS mi działa oraz wyszukuje pozostałe kodowane kanały, dekoder to pomija. Wcześniej takiego problemu nie było. Przywracanie ustawień nie pomaga. Co zrobić?

Witam. 

W tym przypadku sugeruję udanie się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży wraz z całym zestawem. Podczas wizyty pracownik dokona diagnostyki sprzętu i jeżeli wykryje usterkę, to dokona jego wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Specjalista Cyfrowy Polsat 

Dwa dekodery T-HD  210 tryb wyszukiwania kolejność Operatora NIE, więc kanały zapisują się według LCN jak w tv.

Polsat News 101 jest Ok.

Polsat News  109 tylko głos i EPG, czarny ekran 

Radio Zet jest przyciszone do zera jakby wyłáczył głośnik.

Reszta oferty działa prawidłowo. Zgłosiłem przyciszene Radia Zet i otrzymałem odpowiedź że to wina Emitela. Przekaż do odpowiedniego działu aby ktoś ogarnięty włączył dekoder i to sprawdził.  Na logikę to ktoś przy emisji ściszył głos Radia Zet i efekt brak głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat 

Dwa dekodery T-HD  210 tryb wyszukiwania kolejność Operatora NIE, więc kanały zapisują się według LCN jak w tv.

Polsat News 101 jest Ok.

Polsat News  109 tylko głos i EPG, czarny ekran 

Radio Zet jest przyciszone do zera jakby wyłáczył głośnik.

Reszta oferty działa prawidłowo. Zgłosiłem przyciszene Radia Zet i otrzymałem odpowiedź że to wina Emitela. Przekaż do odpowiedniego działu aby ktoś ogarnięty włączył dekoder i to sprawdził.  Na logikę to ktoś przy emisji ściszył głos Radia Zet i efekt brak głosu.

 

Polsat News w wersji SD jest odkodowany tylko na jednej pozycji.

Radio Zet już gra.

 

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...