Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam z nudów ujednolicenie MWE Networks:

 

a%3E

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazków w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartosz10 napisał:

To logo Gold TV jest mało czytelne - szczególnie to "TV".

I trochę ci logo Top KIDS ucięło.

TV w Gold TV jest takie, bo chciałem zrobić takie bardziej złote a Top Kids to próbowałem naprawić ale coś się popsuło. A jak się Wam podoba Power TV? Bo to chyba fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś w GIMPie coś zrobić, ale mnie zawiódł i nigdy do GIMPa nie wrócę, po tym jak kolorów nie wykrywał i wszystkie kolory były przeźroczyste. 😡 A ogólnie to mam ThinkPada T440 z i5 4300 oraz SSD 128GB

4 godziny temu, nieczęstygość napisał:

@LisiuKaczkowy Przestań robić logotypy w Paincie! Naucz się obsługi GIMPa i wróć wtedy.

Oczy bolą.

Jak coś to ja nie robię logotypów w Paincie ani w Paincie 3D ani w żadnym GIMPie. Robię to w czymś dużo lepszym które ma więcej efektów

Reaktywacja nieistniejących kanałów

a%3E

Edytowane przez LisiuKaczkowy
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LisiuKaczkowy napisał:

Reaktywacja nieistniejących kanałów

a%3E

Jeśli to jest reaktywacja kanałów to nie było takiego kanału jak TVP Muzyka (była Tylko muzyka)

TMT jeszcze rozumiem, ale Lato 2008 w ogóle nie pasuje do dzisiejszych czasów (tym bardziej że ten kanał był jednosezonowy - od czerwca do października 2008 r.)

i nie wiem do czego ma nawiązywań RWISŁA TV - była Wisła TV, a nie RWisła (podejrzewam że chodzi o dodanie słowa reaktywacja, albo coś w tym stylu, ale lepiej chyba by było jakby została nazwa oryginalna)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz10 napisał:

Jeśli to jest reaktywacja kanałów to nie było takiego kanału jak TVP Muzyka (była Tylko muzyka)

TMT jeszcze rozumiem, ale Lato 2008 w ogóle nie pasuje do dzisiejszych czasów (tym bardziej że ten kanał był jednosezonowy - od czerwca do października 2008 r.)

i nie wiem do czego ma nawiązywań RWISŁA TV - była Wisła TV, a nie RWisła (podejrzewam że chodzi o dodanie słowa reaktywacja, albo coś w tym stylu, ale lepiej chyba by było jakby została nazwa oryginalna)

Wiem, ale TVP Muzyka lepiej pasuje. Lato 2008 zrobiłem. Wymyśliłem, że w każdą porę roku będzie zmieniał nazwę i logo, np. teraz Wiosna 2021. Wiem, że była TV Wisła, ale zrobiłem TVR Wisła. Literka R ma oznaczać "Regionalna", czyli Telewizja Regionalna Wisła.

 

15 godzin temu, Pawop napisał:

Czym? Kredkami?

Nie robię kredkami, tylko jednym programem, którego nazwy nie podam.

 

Propozycja logotypów dla nadchodzących kanałów Polsatu:

a%3E

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...