Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciliście uwagę na to że nowa czcionka TVP jest podobna do czcionki użytej w TVP Wilno?

tvp-wilno.png

TVP Wilno wystartowało 17 września 2019 roku.                                                                                                                                      Zachęcam do zostawienia reakcja pod postem  8-) 👇

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LisiuKaczkowy napisał:

Nie wiem jak przesłać zdjęcie ale mam kilka propozycji logotypów

W dniu 9.03.2021 o 22:09, Bartosz10 napisał:

ja wrzucałem przez https://imgbb.com i tam trzeba dać HTML full linked i skopiować link mniej więcej w miejscu zaznaczenia który umieściłem poniżej 

Przechwytywanie.png

i ten link wklejasz w pole tekstowe które pojawia się po kliknięciu na przycisk "Wstaw grafikę z URL".                                               Zachęcam do zostawienia reakcja pod postem  8-) 👇

Edytowane przez Bartosz10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 23:09, Bartosz10 napisał:

i ten link wklejasz w pole tekstowe które pojawia się po kliknięciu na przycisk "Wstaw grafikę z URL".                                               Zachęcam do zostawienia reakcja pod postem  8-) 👇

Dzięki działa zobacz moje propozycje jak by coś TVN Style na czarnym tle żeby było lepiej widać😀a%3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już oficjalne - Antena TV zamiast Silver TV w naziemnej telewizji cyfrowej
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/antena-tv-jak-odbierac-mux-1-oferta-programowa-opinie-koniec-silver-tv

 

To moja propozycja:

Antena-TV.png

Trochę zainspirowałem się projektem @G2000 ale wydaje mi się że mógł by pasować

Spoiler
W dniu 9.03.2021 o 17:31, G2000 napisał:

Telewizorek to jakiś clipart z netu. Czcionka -> https://kroje.org/fonts/cyrulik/

 

SILVER.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 21:33, LisiuKaczkowy napisał:

Dlaczego? Opisz co jest źle spróbuję poprawić.

Przede wszystkim - robienie jakichkolwiek grafik w Paincie to zbrodnia, chyba że ma się umiejętności (polecam GIMPa, InkScape'a, a z płatnych PhotoShopa). Do tego, krzywe linie, dziwne proporcje, nie wyśrodkowane elementy - wszystko sprawia, że te projekty wyglądają, jakby były zrobione w minutę. No i na przykład wyobraź sobie twoje logo dla np. TVN Fabuła na ekranie. Napis "Fabuła" byłby w najlepszym wypadku nieczytelnym zlepkiem pikseli.

Nikt tu chyba nie oczekuje niesamowitych prac na poziomie profesjonalnych firm, ale szanujmy się i nie wrzucajmy tekstu na tle strzałki z painta albo gotowego logo z internetowego generatora jako swojej pracy, jak niektórzy też próbowali... 

Edytowane przez Desovsky
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a%3E

2 godziny temu, Desovsky napisał:

Przede wszystkim - robienie jakichkolwiek grafik w Paincie to zbrodnia, chyba że ma się umiejętności (polecam GIMPa, InkScape'a, a z płatnych PhotoShopa). Do tego, krzywe linie, dziwne proporcje, nie wyśrodkowane elementy - wszystko sprawia, że te projekty wyglądają, jakby były zrobione w minutę. No i na przykład wyobraź sobie twoje logo dla np. TVN Fabuła na ekranie. Napis "Fabuła" byłby w najlepszym wypadku nieczytelnym zlepkiem pikseli.

Nikt tu chyba nie oczekuje niesamowitych prac na poziomie profesjonalnych firm, ale szanujmy się i nie wrzucajmy tekstu na tle strzałki z painta albo gotowego logo z internetowego generatora jako swojej pracy, jak niektórzy też próbowali... 

Polsat News, Polsat Biznes, TVN7, TVN Fabuła, TVN Turbo i TVN Style rzeczywiście słabo tutaj coś ulepsze TVN7 to zrobiłem już 

Edytowane przez LisiuKaczkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ciekawy pomysł to możesz wrzucić, ale najpierw zobacz czy takich projektów już nie ma na forum żeby nie dublować niepotrzebnie

Oto parę przykładów:

Spoiler
W dniu 24.03.2021 o 19:27, Bartosz10 napisał:

Loga-TVP.jpg

Moja wersja zaktualizowanych logotypów TVP w jednej linii. ...

 

 

Spoiler
W dniu 10.03.2021 o 19:10, krzychu00012 napisał:

Uzupełniona wersja z 2018 roku. Dodałem nowe kanały, TVP ABC 2 zastąpiłem TVP Junior

 

TVP-wersja-ulepszona.png

 

 

Spoiler
W dniu 26.02.2021 o 10:45, Ofca napisał:

Ja tak ogólnie widze nowe logotypy stacji TVP w stylu nowej Jedynki, Dwójki i Sportu, chociaż nie wiadomo czy zajdzie zmiana kolorystyczna u niektórych stacji.

nowetvpchyba.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...