Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2021 o 11:23, matjot napisał:

Zrobiłem Polsaty w stylu obecnego Polsat Sport.

 

bUwlPK3.png

niektóre logotypy postanowiłem trochę zmodyfikować

czy na lepiej czy na gorzej to sami oceńcie :wink:

Polsat.png

Edytowane przez Bartosz10
aktualizacja logotypów
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 14:00, LisiuKaczkowy napisał:

Wiem, ale TVP Muzyka lepiej pasuje. Lato 2008 zrobiłem. Wymyśliłem, że w każdą porę roku będzie zmieniał nazwę i logo, np. teraz Wiosna 2021. Wiem, że była TV Wisła, ale zrobiłem TVR Wisła. Literka R ma oznaczać "Regionalna", czyli Telewizja Regionalna Wisła.

 

Nie robię kredkami, tylko jednym programem, którego nazwy nie podam.

 

Propozycja logotypów dla nadchodzących kanałów Polsatu:

a%3E

Ah strasznie tandetne. Z takimi umiejętnościami to nie zostaniesz grafikiem.

2 godziny temu, tvosobista1hd napisał:

 

Ktoś na tym forum zzrzedził że loga TVP Historia 2 i TVP Kultura 2 są olbrzymie i brzydkie więc na otarcie łez zrobiłem wersję ekranową

Jezu naprawdę k i n e m a s t e r. Przecież na telefonie są edytory filmów bez znaku wodnego.

Edytowane przez wolfik186
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tvosobista1hd napisał:

 

Ktoś na tym forum zzrzedził że loga TVP Historia 2 i TVP Kultura 2 są olbrzymie i brzydkie więc na otarcie łez zrobiłem wersję ekranową

według mnie ten logotypy są trochę za mały - lepiej gdyby (również w jakości HD) były wielkości obecnego logo TVP Historia - a logo "zwykłej" historii po przejściu na HD to taką wielkość mógłby już mieć

Ale to tło to powinno zniknąć i logo bardziej w prawo przesunięte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem tak zrobić ale mam edytory w wersji demo musiałem szybko i odinstalować więc kinemasterze zrobiłem  ze znakiem wodnym ponieważ funkcja usuniańcia go jest płatna i musiałbym surowo zapłacić 

Więc te logotypy ekranowe przesunąłem lekko lewo żeby było widać. Według mnie zrobiłem w rozmiarze tak zrobiła to TVP z zeswoimi kanałami TVP Kultura Polonia Dokument i Kobieta czyli zmniejszyłem do ich wielkości. Na plazmie idealnie byłoby widać niż na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 16:22, tvosobista1hd napisał:

 

Ktoś na tym forum zzrzedził że loga TVP Historia 2 i TVP Kultura 2 są olbrzymie i brzydkie więc na otarcie łez zrobiłem wersję ekranową

właśnie zauwazyłem że w tvp kultura 2 jest mały znak wiekowy

a tvp historia 2 jest ładne

Edytowane przez Gabryś media
chciałem tylko to zmienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 16:22, tvosobista1hd napisał:

 

Ktoś na tym forum zzrzedził że loga TVP Historia 2 i TVP Kultura 2 są olbrzymie i brzydkie więc na otarcie łez zrobiłem wersję ekranową

Logo TVP Kultura 2 może nie jest przezroczyste, ale tragedii nie ma. Natomiast logo TVP Historia 2 jest stanowczo do poprawy. Jest nieprzezroczyste i ten pusty fragment prostokątu mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam tu loga ekranowe podczas euro 2020 w filmie bez zmian logo TVP 4K takie jak na mundial 2018, w filmie znajduje się nowe logo TVP Sport bez znaczka HD i uwaga TVP 1 i 2 też bez znaczka HD. Tylko żółty kolor mi wpier**lił TVP 2

Edytowane przez tvosobista1hd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. znowu ten znak wodny kine master :doh:

2. wszystkie logotypu są bez przezroczystości :x

3. logo (TVP1 i TVP2) jest nawet mniejsze od obecnych logotypów tych kanaów

4. koncepcje grafik ekranowych to powinny być w tym wątku:

a nie tutaj

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 23:33, LisiuKaczkowy napisał:

Takie tam z nudów ujednolicenie MWE Networks:

 

a%3E

power tv to ładnie ci wyszło🤩🤩popraw to tv w gold tv i dół w top kids

W dniu 15.03.2021 o 20:35, proton360 napisał:

polsatnowelogo.png

Logo Polsatu podobne do tego z lat 1993-2003

no ładne

W dniu 8.03.2021 o 15:47, pacio1220 napisał:

Propozycja logotypu dla Silver TV:

mwesrebnytv.png

fajne

no fajne

Spoiler
W dniu 15.05.2021 o 19:08, tvosobista1hd napisał:

Witam ponownie mam tu loga ekranowe podczas euro 2020 w filmie bez zmian logo TVP 4K takie jak na mundial 2018, w filmie znajduje się nowe logo TVP Sport bez znaczka HD i uwaga TVP 1 i 2 też bez znaczka HD. Tylko żółty kolor mi wpier**lił TVP 2

Spoiler

fajnie to wyszło

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 5/1/2021 at 2:15 PM, krzychu00012 said:

Stworzyłem na nowo logotypy Grupy Polsat w stylu Polsatu Sport. Polsat, Polsat 1, Polsat 2 obecne logotypy są najwygodniejsze. 

 

GTUPApolsat-logotypy.png

Mnie się nie podobają. Ot, zwykłe napisy w prostokącie. Nie wygląda to zbyt estetycznie. 

 

@aw22 Podoba mi się. :) Co Słonko to jednak Słonko. Szkoda, że takie logo nie jest oficjalne. :(

 

@ciastek Też mi się podoba, chociaż ten napis ,,SPORT" bym dał w białym kolorze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lannan Wszyskie stacje, które zmieniają swoje logotypy idą w prostotę i minimalizm. Właśnie te trędy zastosowałem w projekcie Polsatu. Wystarczy spojrzeć na stacje Sky, wszystkie mają w jednym stylu logotypy, są spójne i oddawają charakterystyczny rozpoznawalny na świecie markę Sky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannan napisał:

Prostota prostotą, ale podstawą Polsatu zawsze był dany znaczek w zależności od kanału. Ot, w tej sytuacji zwykłe napisy do mnie nie przemawiają. 

ja zaproponowałem niektóre loga ze znaczkami

 

W dniu 7.05.2021 o 16:36, Bartosz10 napisał:

niektóre logotypy postanowiłem trochę zmodyfikować

czy na lepiej czy na gorzej to sami oceńcie :wink:

Polsat.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...