Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sport Klub w nc+? Strzał w stopę. W Cyfrowym Polsacie bardziej doceniliby ten kanał...

 

Po pierwsze oferta piłkarska, której w CP bardzo brakuje.

Po drugie większa oglądalność kanału.

 

Hmm... myślałem, że nc+ nie dodaje do oferty kanałów, które nadają w jakości VHS... czyżby standardy się francuzikom pozmieniały? :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki SportKlub nie kupi praw, które będą przyciągać wielu widzów, to będzie jedynie kanałem uzupełniającym oferty sportowe operatorów. Z drugiej jednak strony zakup atrakcyjnych dla widzów praw może nie wystarczyć, ponieważ SportKlub już kiedyś posiadał prawa do jednej z najlepszych lig piłkarskich, czyli Bundesligi, a mimo to nie mógł się pochwalić szybką i szeroką dystrybucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to podaje komentator i szef sportklubu w polsce Bartłomiej Rabij

Wiem, umiem czytać. Ale co z tego? Nie wspomniał, że to pewniak. Próby negocjowania pomiędzy nadawcami a operatorami lub same negocjacje są zawsze. Sportklub musi walczyć o swoją dystrybucję, która w ostatnim czasie cofnęła się w rozwoju - ale wszystko jest opatrzone słowem "może" - może będzie w nc+, może będzie w CP, a może uruchomią simulcast w HD. Wszystko może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw.

 

Na dodatek liga hiszpańska nie jest już drugą siłą w handballu. Po rozwiązaniu Atletico Madryt... i kupieniu przez arabów PSG to liga francuska stała się drugą siłą na świecie, a hiszpańska straciła sporo na atrakcyjności, bo jednak Atletico Madryt (dawny Ciudad Real) był największym rywalem Barcelony.

 

Więc ten opis w oficjalnym komunikacie Sport Klubu nieco zakłamuje obecną rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie oglądanie piłki ręcznej w takiej jakości? Ręce opadają. Ciężko będzie odróżnić piłkę od piksela...

Zrezygnuj z satelity. W Vectrze (co powtarzam poraz setny) Sportklub nadaje w bardzo dobrej jakości obrazu.

 

Nie kazdy ma mozliwosc korzystania z dobrodziejstw z kablowki, ktora to jest duzo tansza i bogatsza od CP/nC+ (kanaly z obydwu platform za mniejsza cene w jednym pudelku) - np. Ja mieszkam 100 metrow od granicy z Warszawa, ale w takim rejonie, ze nie zadna z kablowek nie oferuje swoich uslug i nie mam alternatywy dla satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprawią jakośc jak wkońcu się pojawią w NC+ i CP. Muszą też zlikwidowac te telemarketingi bo to nie przystoi kanałom sportowym. Teraz muszą się bardzo starac by ktoś ich dołączył. Oferte poprawili znacznie, więc teraz czas na jakośc i dobrze by było, żeby za free dołączyli do CP i NC+ i utrzymywali się z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...