Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie każdego interesuje liga belgijska czy koszykówka w tym wydaniu co prezentuje Sportklub. Jakość też jest ważna, ale gdyby mieli np. ligę brazylijską to pomimo beznadziejnej jakości i tak bym oglądał. Lepsze to niż sopcast. Ale to nie znaczy że nie należy krytykować tej stacji za jakość techniczną w jakiej jest emitowana na sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 kbps chyba na oczy nie widziałeś...

Nie badzmy nerwowi, kazdy sie moze pomylic. Koledze chodzilo zapewne o 240p. Z tego co pamietam to maja rozdzialke 544x576 wiec to jest 576p. Bitrate jest ok. 2 Mb/s bodajze :D Buahaha :)

Kto tu jest nerwowy? :D

 

Bitrate jest zbyt małe jak na kanał sportowy, i za to należy winić nC+. Wszyscy gadają jak to Cyfrowy Polsat upycha kanały, a nC+ jest niestety nie lepsza. Tak to już jest jak się nadaje z Hotbirda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym kanalem sa poza tym takie jaja, ze moja Ariva 120 go przekazuje jako kanal 4:3 i nie mozna nic z tym u mnie zrobic (zmiany ustawien na 16:9 itd. nic nie pomagaja). Juz jakis czas temu zrezygnowalem z ogladania tego kanalu, po zmianie transpodera tak mam i teraz go nie ogladam dodatkowo z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, lecz akurat ja nigdy nie plotkowałem... O FOX mówię od dobrych paru miesięcy że nie wystartują. Jestem sceptyczny.

Nie masz tutaj racji... Chcesz się po prostu odegrać, nie wyszło. Nie musisz się odwdzięczać, no chyba że poprawisz sobie samopoczucie

 

Co do Sportklubu, to raczej wątpię że jest na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałoby to sens aby siostrzane kanały były w dwóch innych platformach na wyłączność? To jakby Canal+ byłby tylko w UPC, a Canal+Sport w Orange tylko...

 

Nir jest to tak pożądany kanał, że nc+ płaciło by za wyłączność...

A taka Zone Romantica była pożądanym kanałem? Bo jak pamiętam, to CP miał kiedyś na nią wyłączność, a inne stacje (Reality, Club) były także w Cyfrze+.

 

Mniejsza z tym, jest jak jest i tyle. Do umów między IKO a platformami nie mamy dostępu, a w komunikatach nie było info o wyłączności (lub jej braku) więc możemy gdybać i gdybać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego CP ma tylko Fightklub, a nc+ tylko Sportklub?

Bo nc+ podpisało umowę ze Sportklubem a CP z Fightklubem. Gdyby nc+ miało na wyłączność Sportklub to by się chwalili że mają go na wyłączność (tak jak swego czasu Nka się chwaliła że BBC Knowledge HD jest u nich na wyłączność czy Romance TV HD przez rok jest u nich na wyłączność). A tutaj piszą tylko że Sportklub jest dostępny tylko u nich ale o wyłączności nie ma ani słowa. Wcale bym się nie zdziwił jakby niedługo doszło do "wymiany" czyli Sportklub pojawi się w CP, a Fightklub uzupełni ofertę nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...