Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - najpierw niech zakupia prawa do czegos co bedzie atrakcyjne dla odbiorcow, wtedy moze jakas platforma ich zechce.

 

np. ja bym oglądał :)

Rozumiem, ze nie masz dostepu Sportklubu i chcialbys miec? Powiem tak - nie dosc, ze maja jedynie lige belgijska to po zmianie transpondera ten kanal nadaje niby dalej w 16:9, ale w moim TV (uzywam Arivy 120 Combo do odbioru kanalow) obraz jest w 4:3 i nie mozna tego zmienic (dopiero po nagraniu i przerzuceniu na komputer mozna ogladac 16:9) - totalna klapa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do tej pory nie oglądałeś? I co bys oglądał? Ja często oglądałem ligę ACB ze względu że gra tam Lampe ale ciekawe są spotkania także Barcelona - Real. Szkoda że już nie mają ligi brazylijskiej :cry:

Rozumiem, ze nie masz dostepu Sportklubu i chcialbys miec? Powiem tak - nie dosc, ze maja jedynie lige belgijska to po zmianie transpondera ten kanal nadaje niby dalej w 16:9, ale w moim TV (uzywam Arivy 120 Combo do odbioru kanalow) obraz jest w 4:3 i nie mozna tego zmienic (dopiero po nagraniu i przerzuceniu na komputer mozna ogladac 16:9) - totalna klapa :|

Mam Cyfrowy Polsat, więc nie mam jak go oglądać :/

 

@pvr hd, z chęcią pooglądał bym sobię ligę ACB (często ją oglądałem na Polsacie Sport Extra), Ligę Belgijską (ale to jak by nie było innych ciekawszych meczy). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak mało, jednak wydaje mi się, że transmitowali też zon Sagres lub Brasileirao.

według mnie powinni się podłączyć do jakiegoś kanału np Orange Sport jeśli mieliby taką możliwość.

OS miałby wtedy dosyć dużo praw piłkarskich:

-liga belgijska

-liga austriacka

-liga argentyńska

-1 liga polska

-puchar polski

-dfb pokal

-FA Cup

-Coupe de France

-MLS

-mecze w przerwie sezonowej. Transmitowali ostatnio Emirates Cup.

 

no mało tego nie jest i byłoby co oglądać w takim połączeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...