Skocz do zawartości

Prasa Sportowa


PLQba
 Udostępnij

Jaką gazetę sportową czytasz najchętniej?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką gazetę sportową czytasz najchętniej?

    • Tygodnik Kibica
      1
    • Tylko Piłka
      1
    • Piłka Nożna Plus
      0
    • Magazyn Futbol
      3
    • Piłka Nożna
      4
    • Przegląd Sportowy
      22
    • Bravo Sport
      4
    • inna
      5


Rekomendowane odpowiedzi

To że BRAVO SPORT czyta sie w dzieciństwie bo to jest tygodnik/dwutygodnik lub miesięcznik a pozatym gazeta ta jest skierowana do ludzi w młodym wieku, ja sam osobiście czytałem tą gazete ale jak chodziłem do podstawówki. A tym bardziej daje do myślenia jak można kojarzyc Bravo sport a nie kojarzyc PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach jak chodziłem do szkoły podstawowej i średniej to czytałem prawie wszystkie gazety sportowe to znaczy Tempo ,Przegląd sportowy ,Piłka nożna ,Bravo Sport itp ,obecnie regularnie czytam tygodnik Tylko Piłka ,i czasami PS i Piłkę nożną ,ale bardzo rzadko głownie ze względu na to ze dawniej te gazety były o wiele lepsze teraz niestety z roku na rok jest coraz gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest nieprawidłowe, ponieważ z wymienionych tytułów tylko Przegląd Sportowy jest gazetą... Pozostałe już zdecydowanie nie.

 

Co do mojej odpowiedzi, to w każdy poniedziałek kupuje PS, po to aby na spokojnie prześledzić zbiór wyników z weekendu, oraz poczytać szerokie podsumowanie danej kolejki Ekstraklasy (gdy oczywiście rozgrywa ona swoje mecze ;)) Czasami zdarza mi się kupić PS jeszcze w piątki, żeby było co w weekend poczytać w razie wolnego czasu ;) Ogólnie PS jest dobry, aczkolwiek walą masakrycznie dużo byków. Da się jednak jakoś to przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie powinno być więcej opcji do wyboru, zaznaczyłem dwie, ale zdarza mi się kupić więcej.

Regularnie już od trzech lat kupuje Tygodnik Kibica. Mnóstwo statystyk, podsumowań i innych ciekawych wyliczeń. Jednak jeśli chodzi o fachowe teksty to raczej na próżno tam szukać, bo i tak nie znajdziemy :/ . Opisy czołowych lig Europejskich i zapowiedzi następnych meczy dodatkowo okiem eksperta (co tydzień inny) jest też typowanie, ale cóż to za typowanie skoro na 8 meczy trafiają 2/3 (oczywiscie chodzi o typowanie naszej Ekstraklasy).

 

Kolejną gazetą którą kupuję jest Przegląd Sportowy. Oczywiście nie co dzień, bo to się mija z celem. W środku tygodnia, gazeta jest "cienka" i raczej niema co ciekawego tam do czytania jedynie program z bardzo szczegółowym opisem stacji sportowych. Przegląd Sportowy najczęściej kupuję w soboty, chyba z tego względu, żeby mieć co czytać w niedzielę, tak już od długiego czasu. Zdarza mi się także kupić oczywiscie w poniedziałek, wtedy też jest co czytać, szczególnie kiedy gra nasza polska ekstraklasa. Każdy mecz opisany na jednej stronie.

 

Na koniec jeszcze miesięcznik, który jest na naszym rynku od niedawna. Może rok, albo więcej. Four Four Two jest bardzo dobrą gazetą. Artykuły o zagranicznych klubach (mało znanych także) można znaleźć. Zdaje się, że to jakaś kopia angielskiej gazety o tym samym tytule, ale gazeta godna polecenia :smile: .

 

Jeszce PS

 

Jak jakiś zawodnik z naszego kraju osiągnie sukces w danej dyscyplinie, to kupię z ciekawości.

 

Ale, żeby kupić z ciekawości to trzeba mieć to w rękach, a ty napisałeś, że nie kojarzysz :) . Myślę, ze ludzie którzy nie interesują się sportem mieli styczność z tymi w/w gazetami. To tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącam ale nawet dla mnie to trochę dziwne bo Przegląd Sportowy to coś więcej niż tylko gazeta (chociaż przy obecnej redakcji to już nie to co kiedyś). To trochę tak jak by ktoś nie kojarzył TVP1 bo nie ogląda telewizji. Poczytaj o Przeglądzie a wydaje mi się, że zrozumiesz dlaczego tak piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Zresztą przecież to Bravo Sport to gazetka dla dzieci. Tylko plakaty są tam cokolwiek warte. Jeszcze pod koniec lat 90. można tam było coś ciekawego poczytać. Później jednak było już tylko gorzej. Ostatecznie skończyłem to kupować gdzieś tak w 2002 roku, bo dla mnie poziom zrobił się żenujący, mimo iż miałem wtedy piętnaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd Sportowy jest z pewnością dobrą pozycją, ponieważ zawiera wiele informacji z różnych dyscyplin, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie.A oprócz Przeglądu, który czytam, jaką gazetę piłkarską lub sportową polecilibyście mi jeszcze(z znanymi dziennikarzami, dobrymi reportażami, ciekawymi opisami różnych wydarzeń sportowych)? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...