Skocz do zawartości

Prasa Sportowa


PLQba
 Udostępnij

Jaką gazetę sportową czytasz najchętniej?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką gazetę sportową czytasz najchętniej?

    • Tygodnik Kibica
      1
    • Tylko Piłka
      1
    • Piłka Nożna Plus
      0
    • Magazyn Futbol
      3
    • Piłka Nożna
      4
    • Przegląd Sportowy
      22
    • Bravo Sport
      4
    • inna
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma inne gusta. Ja czytam Four Four Two, jak pisałem to świetna gazeta, @qxq123 rzuć okiem, może niema tam znanych dziennikarzy, ale artykuły są bardzo fajnie i przystępnie napisane, może trochę nie dla laików.

 

Piłka nożna ma znanych dziennikarzy. Maciej Iwański, Władysław Żmuda i paru innych bodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam prawie w ogóle prasy. Gazetę sportową kupuję często w celu uczczenia(zbierania do archiwum prywatnego) jakiegoś wielkiego sukcesu sportowego jak np medale olimpijskie Adasia:) I żeby mnie nie identyfikować z użytkownikiem Sentence- sportem się bardzo interesuję,tylko po prostu wszystko znajdę w necie i jestem na biężąco ze wszystkim co mnie interesuje. Uważam,że Przegladu sportowego się nie opłaca kupować,jak dla mnie za drogi,już wolę wydać 3zł na rzepę,gdzie jest o wiele więcej ciekawych informacji,choć akurat nie ze sportu.

A koledze Sentence moge dać radę,że jeśli akurat chcesz kupić gazetę z informacjami sportowymi-to lepiej Przegląd sportowy lub Wyborczą.

P.S. Nigdy nie zrozumiem jak można kupować Bravo Sport. Sam byłem dzieckiem,chodziłem do podstawówki,ale nigdy tego szmatławca nie kupiłem . Naprawdę lepiej sobie kupić cokolwiek,byle nie to:D Nie żebym chciał kogoś urazić, ale to moje zdanie i mam do niego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam przede wszystkim Telegazetę na TVP1 — strony od 201 i od 811 (wyniki na żywo). Drugi w kolejoności jest teletekst na niemieckim ARD — strony od 200 i od 600. Poza tym sporadycznie zaglądam też na serwisy sportowe innych stacji, np. Polsatu, Eurosportu, RTL, ZDF, Sport1, CT, Rai. Gazet papierowych od kilkunastu nie kupuję wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...