Skocz do zawartości

Radiowy Kanał Roku 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z powrotem po rocznej przerwie od plebiscytów. W "tamtym" roku wystartowałem z pomysłem na plebiscyt na Radiowy Kanał Roku 2010. Wyniki z ubiegłego plebiscytu jeszcze raz można zobaczyć w tym linku viewtopic.php?f=23&t=18356&p=439506&hilit=Radiowy+kana%C5%82+roku#p439506.

 

Tegorocznie zaczynam aczkolwiek ten plebiscyt na 2 tygodnie przed końcem 2011 r, a dodatkowo zmniejszam kategorie z 10 do 9, tak więc nie wlicza się do konkurencji kategoria na program radiowy, który chcemy odbierać we własnym domu.

 

Ale najpierw jeszcze regulamin:

1. Głosujemy od dnia 16.12.2011 od godz. 15:00 do dnia 31.12.2011 do godz. 23:59. Głosy oddane dzień póżniej (czyli w niedzielę 1.01.2012) po zamknięciu plebiscytu nie będą wliczane do plebiscytu.

2. W czasie gdy piszemy na jakie radio głosujemy, musimy podać powód, dlaczego oddaliśmy na to radio głos.

3. Wyniki głosowania muszą pozostać tajne do czasu, aż główny organizator plebiscytu nie poda wyników.

4. Pamiętaj! To jest nie konkurs, tylko tutaj dobrze się bawimy.

5. Zakaz spamowania linkami do stacji radiowych w internecie na czas plebiscytu.

 

Kategorie:

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

3. Najlepsze radio polskie w internecie:

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej:

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

 

Życzę miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM (niezmiennie za Radio Muzykę i Fakty)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (bez komentarza)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: ESKA 97,3 FM Zamość

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje (za klasyczne przeboje)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: ChillZET (dalej du**a dawka chillotu za 25 gr)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Złote Przeboje (to samo co w 4. kategorii)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5 FM (za najlepsze przeboje i nawet za wersję FTA)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5 FM (to samo co w 7.)

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio ESKA FM 97,3 Zamość (za też najlepszą muzykę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Eska, za poranek z ekipą, która pobudza do pracy!

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: ---

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio Polo TV, za brak reklam i starsze kawałki DP

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: ---

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: ---

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: ---

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Sunshine Live, za muzę elektroniczną.

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL Groove (102, 5 FM), za gatunek muzyczny tech-house.

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Eska 89, 3 FM Kalisz\Ostrów, za mix teledysków na topie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:rmfmaxxx kielce

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:radio maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie:open fm castle party

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:eskarock z Amosa 4W

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:radio maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej:radio waWa rzeszów z Amosa 4W

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:arrow classic rock/MagicStar

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:virgin

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:radio leliwa 104.7fm,eska 104.9fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Złote Przeboje (za dobre stare przeboje)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (Radio katolickie promuje politykę)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Eska Biało-Czerwoni (za dobre Polskie przeboje)

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio ZET (za Konkursy, wiadomości, muzykę)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: TOK FM (mało muzyki, więcej gadania)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF MAXXX (dobra muza, świetni prowadzący, mało reklam)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Sunshine Live (fajna muza)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5 (fajne piosenki)

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio ESKA Szczecin (fajna muza, fajni prowadzący + Bal czy Szmal?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF MAXXX Kielce (najlepsza muza)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (propagowanie partii pana prezesa K.)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Eska Live RMX (fajna muza)

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF MAXXX (to co w 1. punkcie)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja (to co w 2. punkcie)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM (fakty, poplista)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: ---

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: ---

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Kielce (mecze Korony Kielce na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM - za niezmienny slogan i muzykę na najwyższym poziomie

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja - Rydzyk i paczka propagują partię pana K.

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio Eska RMX - dobra muzyka

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje - dobre kawałki, można sobie przypomnieć starą muzykę z lat 70, 80 i 90 :)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja - patrz pkt. 2

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM - patrz pkt. 1

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Virgin Radio - powiem, że jest OK

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5 FM - świetne radio

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Traffic FM - za dobre informacje z Wrocławia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: brak

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: brak

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Plus (Radom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Planeta FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: nothing

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Planeta FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Planeta FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: BBC Radio 1

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: nothing

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: CCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Czwórka PR

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Eska

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Czwórka PR

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Czwórka PR

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Czwórka PR

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Pakiet BBC Radio

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: Tok FM

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Merkury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Rmf Maxxx

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Eska

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Miasto muzyki

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Czwórka PR

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Planeta Fm

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:Virgin Radio

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:Radio Merkury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Strefa FM 98,2 MHZ

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: nie słucham

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio WAWA Łódź

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: nie słucham

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:nie słucham

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:Radio HIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: PR Trójka (głównie za sprawą p. Marka Niedźwieckiego, którego lubię słuchać)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Bajka (nie mój zakres tematyczny)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Święta (plebiscyt jest organizowany w okolicach świąt i mój umysł jest opętany muzyką świąteczną :P )

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: PR Trójka (powody j/w)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Jasna Góra (nie mój zakres tematyczny)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: PR Trójka (powody j/w)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: ---

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: ---

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF Maxxx Kraków (o ile w ogóle można tu mówić o lokalności, ale generalnie pojawiają się wejścia reporterskie i miło jest usłyszeć co dzieje się w okolicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka PR (informacje na bieżąco)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF Maxxx (w ogólne bardzo kiepska stacja)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: brak

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka PR (j/w)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx (j/w)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Jedynka PR (j/w)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: brak

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Kielce (wiadomości z regionu świętokrzyskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Antyradio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Antyradio

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Antyradio

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Eska

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: brak

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: nie wiem

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:nie wiem

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Antyradio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Warszawa - za ciekawą muzykę i brak sieczki

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Hobby - nikt już nie panuje nad tym co się w tej stacji dzieje

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RadioWWW.eu - powiew świeżości i nie tylko sama muzyka

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Tok FM - coś innego od reszty

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Jasna Góra - nigdy nie słucham

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Polskie Radio Program 1 - w CP nie ma prawie żadnej stacji radiowej a Programu 1 czasami słucham

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: paczka BBC - klasa sama w sobie

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak, CP nie oferuje takowego

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Warszawa - za ciekawą muzykę i brak sieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem po rocznej przerwie od plebiscytów. W "tamtym" roku wystartowałem z pomysłem na plebiscyt na Radiowy Kanał Roku 2010. Wyniki z ubiegłego plebiscytu jeszcze raz można zobaczyć w tym linku viewtopic.php?f=23&t=18356&p=439506&hilit=Radiowy+kana%C5%82+roku#p439506.

 

Tegorocznie zaczynam aczkolwiek ten plebiscyt na 2 tygodnie przed końcem 2011 r, a dodatkowo zmniejszam kategorie z 10 do 9, tak więc nie wlicza się do konkurencji kategoria na program radiowy, który chcemy odbierać we własnym domu.

 

Ale najpierw jeszcze regulamin:

1. Głosujemy od dnia 16.12.2011 od godz. 15:00 do dnia 31.12.2011 do godz. 23:59. Głosy oddane dzień póżniej (czyli w niedzielę 1.01.2012) po zamknięciu plebiscytu nie będą wliczane do plebiscytu.

2. W czasie gdy piszemy na jakie radio głosujemy, musimy podać powód, dlaczego oddaliśmy na to radio głos.

3. Wyniki głosowania muszą pozostać tajne do czasu, aż główny organizator plebiscytu nie poda wyników.

4. Pamiętaj! To jest nie konkurs, tylko tutaj dobrze się bawimy.

5. Zakaz spamowania linkami do stacji radiowych w internecie na czas plebiscytu.

 

Kategorie:

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM - niezła muzyka, Fakty RMF i Kontrwywiad RMF - już to mówi za siebie

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja - obrażanie mniejszości narodowych, nawoływanie do nienawiści i podważanie władzy świeckiej oraz papieskiej

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF ON - paczka naprawdę dobrych stacji radiowych

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Polskie Radio Program 1 - druga najlepsza polska stacja radiowa po RMF FM, zwłaszcza cogodzinny serwis informacyjny oraz Muzyczna Jedynka (często nadają tam piosenki niespotykane w innych stacjach radiowych)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja - uzasadnienie w punkcie 2

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF ON - posiadam platformę n, uzasadnienie w punkcie 3

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: trudno powiedzieć - nie słucham radia zagranicznego (chyba, że jestem na zagranicznych wakacjach)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: trudno powiedzieć - uzasadnienie w punkcie 7

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Gdańsk - pomimo zaprzestania transmisji żużlowych nadal nie ma w moim regionie konkurencji (czytaj: Radio El i Radio Olsztyn są po prostu kiepskie)

==========================================================

==========================================================

Drobna uwaga do regulaminu: nie wiem, czy jest głębszy sens uwzględniania w przyszłości kategorii obecnie występujących jako 7. i 8., ponieważ mało kto słucha zagranicznych stacji przebywając w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Złote Przeboje, ponieważ ma świetną playlistę (w tym roku jeszcze lepszą niż w zeszłym), nadaje piosenki już dawno zapomniane przez inne stacje.

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja, za uprawianie politykierstwa i to w najgorszym wydaniu.

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF 80's, za to, że grają utwory z lat 80., które ja bardzo lubię.

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje, do uzasadnienia z punktu 1. dodam, że jest FTA, co stanowi zdecydowaną zaletę.

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja, uzasadnienie w punkcie 2.

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Złote Przeboje.

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: SRG Swiss Pop, za świetną playlistę, często słucham tej stacji, puszczane są utwory z lat 80. i 90., co się chwali.

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: na to pytanie nie odpowiem, ponieważ mam dekoder nie z platformy, nie wiem, jakie kanały Cyfra ma w ofercie, mogę powiedzieć, że jak miałem poprzedni dekoder (Stronga) to było tam ok. 25 stacji radiowych, a najczęściej słuchałem Otvoreni Radio - czasami grali dobre piosenki, więc może być ta stacja.

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Złote Przeboje (dawne Radio Karolina) 91,2 FM, za informacje z regionu przedstawiane w sposób ciekawy i rzetelny.

 

Odpowiem na sugestię mojego przedmówcy: kategorie poświęcone radiu zagranicznemu są ważne i powinny zostać, ponieważ ludzie bardzo często słuchają właśnie stacji zagranicznych. Umożliwia im to technologia satelitarna.

 

Chciałbym również podziękować pomysłodawcy tej ankiety. Myślę, że to dobrze, że się tutaj znalazła, bo radio jest nierozerwalnie związane z historią techniki satelitarnej, co za tym idzie - nie można go pomijać. Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to co ja założyłem to nie powinien na to był odpowiadać.

 

@lukis90el - tak, po trochu jest sens, więc proszę o zachowanie tego co ja daję.

 

@kwakii - to nie jest ankieta, to jest plebiscyt. Nawzajem i dziękuję za komplement.

 

Tak więc tylko jeden dzień oraz 5 godzin i 30 minut pozostało do zakończenia plebiscytu na Radiowy Kanał Roku 2011. Tegorocznie, jeszcze się zastanawiam, czy nie zostawić tak jak było to, że kilka dni póżniej ogłoszone zostały wyniki, czy też nie zrobić rund kwalifikacyjnych do ćwierć-, pół- i finałów plebiscytu. Zastanawiam się, więc poczekajcie na mój głos do Niedzieli.

 

Dodam też, że wersje regionalne stacji radiowych wliczam do ogólnego Radia, tak więc np.: Radio ESKA Zamość lub Wrocław wlicza się do Radia ESKI, itp... Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF MAXXX

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF POPLISTA

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Zet

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Sky Radio

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Złote Przeboje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, już w nowym 2012 roku i życzę Szczęśliwego Nowego Roku. Dzisiaj ogłoszę wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu na Radiowy Kanał Roku 2011. Zastanawiałem się długo na temat fazy pucharowej plebiscytu, ale w tym roku odpuszczę. Za to w tym roku, nie obędzie się bez dogrywki w niektórych kategoriach.

 

Zapraszam do przeczytania werdyktów:

 

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

Zacięty bój pomiędzy sobą będą toczyć stacje z półki RMF-u. Exeaquo z czterema głosami są RMF FM i RMF Maxxx (Kielce). Trzecie miejsce dla stacji: Radio Złote Przeboje. Ogłaszam dogrywkę pomiędzy RMF-ami. Więcej już wkrótce.

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

Tu nie trzeba było wyłaniać zwycięzcy. Sam się wyłonił. Radio Maryja która propaguje "polityczne wydania" wygrała 10 głosami. Drugie miejsce Radio ESKA z dwoma głosami, a pozostałe stacje exeaquo trzecie (po jednym głosie).

 

3. Najlepsze radio polskie w internecie:

Różnicą dwóch głosów między stacji spod paczki RMF-u, a stacji spod paczki Radia ESKI, wygrała paczka RMF FM z 5 głosami. Drugie miejsce stacje spod paczki ESKI z 3 głosami, a trzecie exeaquo pozostałe stacje (taka sama sytuacja jak w p. 2).

 

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

Tutaj zdecydowanie trzema głosami wygrało Radio Złote Przeboje. Exeaquo na drugim miejscu znaleźli się Radio ZET, Czwórka PR i Polskie Radio Jedynka. Trzecie miejsce exeaquo dla pozostałych stacji.

 

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

Cóż mogę powiedzieć, Radio Maryja jak i w tamtym, tak i w tym roku wygrała w kategorii na najgorszą stację radiową po polsku emitowaną w systemie satelitarnym. Tutaj padł rekord w głosowaniu na tą stację, więcej głosów niż w drugiej kategorii o jeden głos (11 głosów). Drugie miejsce Radio Jasna Góra z dwoma głosami, a trzecie exeaquo pozostałe stacje.

 

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej:

Paczka stacji RMF FM zdominowała jak i pierwszą, jak i trzecią kategorie, tak i szóstą kategorię. Drugie miejsca exeaquo dla Złotych Przeboi, Planety FM i Jedynki PR. Trzecie dla reszty.

 

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

Tutaj konieczna będzie też dogrywka. RTL Radio 102,5 FM vs. Sunshine Live vs. BBC Radio (po dwa głosy dla każdej stacji). Czwarte miejsce dla reszty stacji.

 

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:

RTL 102,5 FM z 5 głosami. wygrywa kategorię ósmą. Drugie miejsce Virgin Radio, a trzecie Otvoreni Radio. Dla gościa, który głosował na TOK FM, powiem od razu, że TOK FM nie jest stacją zagraniczną.

 

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

W końcu udało się Esce zdobyć głosy i dzięki temu zajęła ona pierwsze miejsce w ostatniej kategorii. Exeaquo drugie miejsce zajęli: Radio Kielce, Radio Merkury i Radio Złote Przeboje, a trzecie pozostałe stacje exeaquo.

 

 

Dla kategorii 1. i 7. ogłaszam dogrywkę, która startuje już dzisiaj od godz. 15:01CET. Potrwa ona do 7.01.2012 (sobota) do godz. 18:00.

 

Gratulacje dla zwyciężców z mojej strony. Formalnościowe wyniki w niedzielę 8.01.2012. Tak więc zapraszam do głosowania w dogrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedstawiam wyniki z dwóch kategorii, które potrzebowały dogrywkę.

 

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

Dogrywka pokazała swoje. Między sobą bój stoczyły stacje RMF-u. RMF FM vs. RMF MaXxX Wygrał ten pierwszy, przewagą 7 głosów. Wynik 9-2.

 

7.Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

Nie wiem czy tutaj zarządzać dogrywkę, czy też nie, ale najbardziej zacięty bój stoczyły między sobą RTL 102,5 FM z Włoch, kontra BBC Radio. Tegorocznie postanawiam nie robić dogrywki w tej kategorii. Exeaquo pierwsze miejsce dla RTL-u 102,5 FM i dla BBC Radio. Gratuluję. A i na Sunshine Live z Niemiec nikt nie głosował.

 

Łącznie głosowało prawie 25 osób. Serdecznie dziękuję za udział w plebiscycie, a teraz przedstawiam klasyfikację ogólną z wszystkich kategorii.

 

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze polskie radio emitowane w internecie: paczka RMF FM

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: paczka RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5 FM i BBC Radio

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5 FM

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio ESKA

 

Dziękuję za uwagę. Proszę moderatorów o zamknięcie tych dwóch działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...