Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja jaką uzyskaliśmy od Cyfry+:

 

- producent modułów wyznaczył termin do 7 dni na dopracowanie oprogramowania, na chwilę obecną nie ma decyzji co do modułów zakupionych przez abonentów.

Powyższy cytat pochodzi z tego wątku: viewtopic.php?f=6&t=13691

 

Czyli co? Jeśli producent dopracuje te oprogramowanie to CYFRA+ ponownie udostępni swoje moduły już "poprawione", ale to dla nowych klientów? A co z tymi, którzy już wcześniej zakupili taki moduł (np. ja)? Będą wymieniać na te nowe? Czy udostępnią aktualizację przez satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardo mogą sobie dać radę z problemem. Dzisiaj dzwonił do nie miły pan z serwisu Cyfry i w związku ze zgłoszonym problemem (tydzień temu wysłałem e-maila) i zaproponował wynajm dekodera Sagemcom gratis lub PVR za 5 zł/m-c. Na moją propozycję najmu PVR gratis odpowedział, że sprawę przekaże dalej i w ciągu kilku dni ktoś do mnie zadzwoni. Nadmieniam, że mam już jeden Sagemcom na własność do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardo mogą sobie dać radę z problemem. Dzisiaj dzwonił do nie miły pan z serwisu Cyfry i w związku ze zgłoszonym problemem (tydzień temu wysłałem e-maila) i zaproponował wynajm dekodera Sagemcom gratis lub PVR za 5 zł/m-c. Na moją propozycję najmu PVR gratis odpowedział, że sprawę przekaże dalej i w ciągu kilku dni ktoś do mnie zadzwoni. Nadmieniam, że mam już jeden Sagemcom na własność do MR.

Co w takim zgłoszeniu e-mail niesprawności modułu cam C+ napisałeś, jeśli mozna wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przez formularz kontaktowy krótkiego e-maila o trudnościach z odbiorem kanałów Canal + Gol HD i Canal + Weekend HD, poproszono mnie o podanie numeru seryjnego modułu, więc im przesłałem. W odpowiedzi poproszono mnie o cierpliwość i oglądanie wersji SD tych kanałow a po około siedmiu dniach problem zostanie rozwiązany. Wczoraj miałem telefon z propozycją najmu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ni stąd ni z owąd mój CAM od Cyfry+ (w Ferdku) "stwierdził", że rozkoduje MiniMini+ HD i TeleToon+ HD z nowego transpondera, co wcześniej było nie do pomyślenia. :shock: Fakt, faktem, że zaliczył mulonko i w efekcie totalną zwiechę po próbie rozkodowania Canal+ Film HD, ale coś jednak mu się udało. :brawo:

 

W związku z zaistniałą sytuacją śmiem wysunąć wniosek, że może jednak da się coś zrobić z tymi naszymi modułami. Drobna korekta i będzie śmigać? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartują! :> Nie po to kupowałem własną skrzynkę, żeby znowu brać od nich te ich pseudo STB z brakiem możliwości edycji czegokolwiek (nie myślę tu tylko o liście).

 

Zresztą każdy kto ma swoją skrzynkę nigdy już nie wróci do firmowych sprzętów Cyfry+ - mam rację? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu problemu z odbiorem kanałów Canal+GOL HD i Canal+ Weekend HD poprzez moduł CI, Cyfra+ zaproponowała mi wypożyczenie dekodera Sagemcom DSI87(bezpłatnie do końca trwania umowy 7miesięcy). No i dzisiaj zainstalowałem ten sprzęt.Podłączony był tylko 45 minut. Jak już pisalem wcześniej obecnie korzystam z tunera w TV Panasonic i modułu CI. I szybko wróciłem do tej konfiguracji. Kanaly HD z dekodera są jakości porównywalnej do kanałów SD z telewizora. A o kanałach HD z telewizora w porównaniu do dekodera ,to przepaść (oczywiście na plus telewizora). Więc lepiej niech ta cyfra+ i jej technicy coś działają w temacie modułów bo teraz widzę sam że to dzień do nocy tuner zewnętrzny a tuner zabudowany w TV. Druga sprawa to myślę że ten tuner od cyfry+ to nie jest jakaś super maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rowitt777 Masz ten moduł cam w wynajmie skoro zaproponowali Ci w zamian dekoder na okres umowy?

 

Druga sprawa, to czy mając w dzierżawie na 99 m-cy za 5 zł/m-c tego PVR-a HD, póżniej np. po kilku miesiącach można zamienic go na darmowy Sagecom HD na czas dożywotni. Jak ktos komu juz przyznano wymianę modułu cam C+ bedzie rozmawiał z ICA proszę zapytać

 

Jeszcze jedno, gdzie takowy dekoder bedzie można odebrać i czy moduł będzie zwracany ( w końcu jest na niego rachunek zakupu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje taki Moduł do cyfry

 

Taki moduł kosztował 49zł. Cyfra sprzedawała go abonentom kanałów HD po wystapieniu problemów z odbiorem na niektórych tunerach

(w tym Fergusonów).

Ja wypróbowałem ten moduł w moim tv LG z gniazdem CI, działał doskonale ale nie chciało mi się robić edycji listy programów, więc wróciłem

do tunera Kathrein. Wkurza mnie ewentualność rezygnacji z tego tunera na rzecz PACEa lub Sagema. Porażka!! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...