Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek_m_11 - Takiej tresci wiadomosc dostalem od konsultanta : Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wspólnie z producentem nakładki CAM CYFRA+HD trwają prace nad usunięciem utrudnień. Obecnie proponuję wynajem dekodera HD PVR w cenie 5 zł.

 

Terminal może zostać pobrany w najbliższym punkcie dystrybucyjnym. Adresy punktów znajdzie Pan na stronie (z dopiskiem wymiana sprzętu):

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

Piszac do Cyfry podalem numer seryjny moduly zeby mogli sprawdzic ze rzeczywiscie taki u nich kupilem. Zachowalem email z odpowiedzia konsultanta i jakby cos zle mi naliczali bede pisal reklamacje. Jednak mysle ze wszystko bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie popelnilem jednak bledu. W nawiasie konsultant napisal iz na stronie cyfry punkt oznaczony Wymiania Sprzetu. Ja w swojej miejscowosci mam dwa punkty ale nie ma przy nich na stronie cyfry takiej adnotacji. W zwiazku z tym sam juz glupialem i prosilbym o ewentualna podpowiedz czy pobieramy tylko PVR czy musimy jednoczesnie zwrocic modul cam? Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ruszyło u techników. Dzisiaj mi odpisali na maila:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na korespondencję e-mail, proszę Pana o kontakt z naszym punktem .... w celu wymiany modułu.

 

Wyjaśniam, iż do ww. punktu dostanie wysłany do Pana kontraktu moduł CAM w celu wymiany gwarancyjnej.

W związku tym, proszę o kontakt z punktem od 14 listopada 2011 roku."

 

Także zobaczymy czy będzie chodziło C+GOL HD i C+WEEKEND HD, reklamowałem nie działanie tylko tych kanałów :)

 

Po 14 dam znać co i jak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...