Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

C+ ma wprowadzic wlasny modul w promocji bedzie on dostepny z pakietem Canal+ HD i moje pytanie brzmi - Czy taki modul bede mogl kupic jak jestem juz abonentem C+ i chce ogladac kanaly HD ktore beda w ich ofercie na wlasnym sprzecie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To wiem ale chodzi mi o to czy moge go zakupic skoro jestem juz abo C+ czy bedzie on dodwany do nowych abonamentow i umow? Do tego jak piszesz dochodzi niepewnosc wspolpracy przy ewentualnym upgradzie modulu wiec moze lepiej kupic Astona 2.17 i miec spokoj :wink:

 

Dzis dowiedzialem sie ze nowy modul C+ ma byc sprzedawany za okolo 180zl. Oczywiscie jest to informacja potwierdzona przez BOK C+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Szanownych Forumowiczów.

 

Mam pytanie dotyczące nie tyle samego moduły Cyfry+ o ile modułu działąjącego z kartami naszego operatora.

Czy ktoś orientuje się czy będzie możliwe odbieranie oferty HD umieszczając kartę w module Matrix? Dla oferty SD przechodzą uprawnienia i moduł spisuje się całkiem poprawnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Sekunde to dostaje sie nowa karte czy tylko sam modul czy karte i modul :roll: Bo z tego co mi wiadomo to kupuje sie sam modul C+ HD i juz po sprawie, a karta zostaje ta co jest normalnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W pewnym momecie (w grudniu dokladnie) Cyfra oswiadczyla ze nie bedzie wspierala Astonow z plotek wynika ze pewnie Cyfra chce wprowadzic w przyszlosci jakies zmiany, ktorych Astony moga nie obsluzyc (albo firmy sie nie dogadaly a Cyfra sie nigdy nie prosi) i specjalnie zaplokowala Canal+HD na astonach. Wiec wydaje mi sie bezsesowne kupowanie sprzetu o ktorym jest obawa ze w przyszlosci zrobimy sobie z niego bryloczek do kluczy :D

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A pytałeś na infolini?? Kiedyś sie tłumaczyli że nie mogą sprawdzić stanów magazynowych no ale w końcu coś chyba mogą zrobić w tej sprawie i wyznaczyć gdzie się zgłosić albo sprawdzić gdzie są. A druga sprawa strona Cyfry+ wyszukaj pobliskich dystrybutorów i telefon do ręki...

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...