Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko. Mam już wymieniony kolejny moduł cyfry plus i cały czas mam problem z aktualizacją softu. Wersja oprogramowania 2.11.001, systemu 3.0.3.016, numer aktualizacji 11. Próbowałem aktualizować na trzech dekoderach GI 9000 PVR, IPbox 9000HD i stary datcom illusion i na żadnym z nich się nie dało. Ktoś ma jakiś pomysł na aktualizacje ? Infolinia radzi się udać do punktu cyfry, tylko niestety brakuje mi czasu na to. Na tym sofcie niestety mam problem jak wiadomo z kanałami Canal plus hd.

 

Jak ktoś miał podobne problemy i rozwiązał je to prosiłbym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobny problem z nr.aktualizacji 11 źle działały progr. HD poprzdnio miałem moduł z aktualizacją 4 i programy działały dobrze, wymieniłem moduł na aktualizację 11 i kicha odwiedziłem dystrybutora C+ i na szczęście posiadał na wymianę moduł z aktualizacją 4.Już nie zamierzam wymieniać modułu na nowszą aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Do czego jest ten moduł? Czym on sie różni od karty?

Mam PVR HD i pełen pakiet Cyfry+ HD śmiga mi bez najmniejszych problemów podobnie jak cała reszta.

Nie znam sie akurat na tych całych modułach.

Warto mieć taki moduł? Jeśli tak to dlaczego?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz z tunera który nie pochodzi od cyfry i tenże tuner ne posiada czytnika kart który współpracuje z kartą cyfry a z kolei posiada gniazdo (CI) na moduły (CAM) to po włożeniu modułu wsuwasz do niego kartę cyfry i masz możliwość odbioru kanałów kodowanych przez operatora. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robinson+

Najczęściej moduł stosuje się gdy chcesz oglądać 2-3 platformy na tym samym dekoderze. Mój odbiornik wyposażony jest np. w jeden uniwersalny czytnik kart i dwa wejścia na moduły dostępu warunkowego. W czytniku pracuje karta C+, w jednym module siedzi sobie karta TNK i mogę jeszcze umieścić trzeci moduł, np. z kartą CP. W ten sposób nie musisz ustawiać trzech odrębnych dekoderów od każdego operatora z osobna tylko korzystasz z jednego urządzenia...

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM posiadam od września 2008 do MULTIPAKIETU CANAL+. Jakoś na wiosnę dokupiłem TNK wyciągłem kartę Cyfry z modułu i włożyłem do czytnika. Po wypowiedzeniu umowy na Multipakiet w listopadzie wziąłem już sobie pakiet Cyfry (m.in. kanały HD gratis). Nie było może by sprawy ale wczoraj skończyło mi się już oglądanie TNK. Włożyłem karte z powrotem do modułu i co stwierdziłem że wszystko ładnie gra oprócz kanałów HD.

Oto parametry modułu

cYM09csBkGw.jpg

Chciałem oczywiście pobrać nowe oprogramowanie ale pisze że "Aktualizacja nie powiodła się"

Czy są jeszcze jakieś inne metody aktualizacji oprócz tych z

Na kanale Kino Polska 11488 H DVB-S/MPEG-2 27500 3/4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u dystrybutora, powiedział że teoretycznie jest mozliwośc w trakcie umowy promocyjnej juz zawartej dobrać wg. (tych samych zasad co obowiązywały) tuner jeżeli była sama karta lub drugi tuner jeżeli był multiroom i tylko jeden tuner na wynajem. Co do modułu CAM to cena jego zakupu 99 zł. ale oni wogóle ich nie maja i nie rozprowadzają. Jednak o wszystkich szczegółch przedstawionego problemu musi sie wczesniej skontaktowac z C+ jeżeli będę na 100 % zainteresowany. Zadzwonie jeszce do biura Centrum Telefonicznego Abonentów ( CTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dam znac oczywiscie, ale nim zadzwonie pewnie dopiero w poniedziałek ponieważ wcześniej w weekend pochodze jeszcze po punktach C+ aby byc bardziej rozeznanym w sparwie i głównie zadawać konsultatowi w biurze CTA C+ pytania. Z rozmów telefonicznych z biurem, wiem że ich wiedza w szczególach nie jest zadowalajaca. Wyjatkowo moge pochwalic tylko uprzejmośc kobiet z biura, bo mężczyżni słabiutko wypadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...