Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i znowu mam problem z nagrywaniem z timera.

Odbiornik nie wlacza sie lub bedac wlaczony nie uruchamia nagrywania. Dzieje sie to w przypadkowy sposob, to znaczy nie ma zadnej reguly ktora by obowiazywala odnosnie uruchomienia nagrania lub nie.

Wczesniej ktos na forum poradzil zebym pozbyl sie dysku zewnetrznego (z zewnetrznym zasilaniem) na rzecz pendriva. Pozbylem sie, kupilem szybkiego pena (do 30mb/s) i teraz znow jakis problem z niezrealizowanymi nagraniami... Ktos mial podobnie? Moze support cos doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wydaje się że dekoder X8 przestał być chyba wspierany nowymi aktualizacjami softu, czyżby już wyciśnięto z niego wszystko co się da ? X8 support przestał już tu zupełnie zaglądać i raczyć Nas nowymi wpisami, chociaż trzeba przyznać że od momentu wypuszczenia tego sprzętu na rynek to już zupełnie inny dekoder dzięki naszym uwagom i działaniom supportu z którym współpraca układała się doskonale. Mało który producent reagował tak na sugestie użytkowników jak technicy zajmujący się Opticum X8. Macie może jakieś informacje co dalej z TNK HD po powstaniu tworu NC+ ? Jakieś zmiany w ofercie ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam ten dekoder [opticum iti x8 nnk].Jest 'martwy' ,karta sie nnk sie skończyła i po właczeniu dekoder pokazuje tylko godzine.Panowie potrzebuje jakiś aktualny soft żeby ożywic dekoder na tnk,smart hd lub przynajmniej żeby 'robił' za FTA.Mam inny dekoder sd z karta smart hd i zależałby mi na smarcie hd.Prosze mi też tak łopatologicznie objaśnić jak wgrać ten soft[mój pierwszy raz],czy np. dekoder powinien byc podłączony do anteny,czy stara karta powinna być włożona w trakcie wgrywania softu itd.Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba nic z tym nie zrobisz, pozostaje tylko kontakt z BOK TnK żeby aktywowali ponownie kartę i dekoder. Karta i dekoder są sparowane i nic innego tam nie wciśniesz. Nie spotkałem jeszcze w necie softu do tego sprzętu, ewentualnie skontaktuj się jeszcze mailowo z producentem firmą GLOBO, jak do tej pory odpowiadali dosyć szybko i konkretnie na pytania. W warunkach domowych raczej nic nie zdziałasz. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mamy nową listę kanałów, a w niej m. in. kanały: Press TV, Russia Today, France 24, Al Jazeera Int, Euronews etc. Są to kanały, których nie można usunąć. Ktoś może wyjaśnić po co mi te kanały i dlaczego mnie uszczęśliwiają nimi i nie mogę ich usunąć mimo, że ich nie chcę? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo od kiedy zmienia się n na kartę w nc+ na kartę? Mam nadzieję, że nie popsują całkiem tej oferty. A swoją drogą to czy ktoś wie czy na OPTICUM ITI X8 HD NNK można przejść na ofertę abonamentową? Bo ktoś mi mówił, że nie da się, gdyż tylko na wybranych dekoderach jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na moim penie 32 GB wszystko chodzi dobrze. Zaplanowane nagrania nagrywają się. Time Shift działa jak należy. Tylko raz coś mi się nie nagrało. A propos nowej listy -porażka. Ja u siebie wszystkie te kwiatki z początku listy przerzuciłem w inne miejsce. Szkoda, że nie można tych kanałów wykasować. Teraz czekam na nową ofertę nc+ na kartę. Swoją drogą ciekaw jestem, czy będzie możliwość migracji na naszym Opticumie i czy w ogóle gra będzie warta świeczki ?. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofaflon, ja tez miewam takie problemy, tylko ze nie ogladam i nie nagrywam zbyt duzo. Mam obecnie pendriva 30MB/s o pojemnosci 16, wczesniej korzystalem z zewnetrznego dysku 1TB zasilanego zasilaczem. Te problemy to nie wiem skad sie biora. Zrezygnowalem z dysku bo ktos mi doradzil na forum ze dysk zewnetrzny z zasilaczem moze takie cyrki robic. Kupilem szybkiego pena. Wszystko bylo ok, a po jakims czasie nagle sie przestalo nagrywac. Zrobilem format na kompie i to samo. Potem znowu zaczelo dzaialc prawidlowo. Sam widzisz ze nie ma reguly ;) A co do listy to cale szczescie ze wogole istnieje mozliwosc zmiany kolejnosci kanalow! Mysle ze to i tak DUZE udogodnienie w porownaniu do ofert abonamentowych z wymuszona lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...