Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą właśnie stałem się kolejną ofiarą "braku uprawnień" do oglądania kanałów bez opłat (sic) :? Zniknęły mi kanały jak u kolegów opisujących problem w postach wyżej. Brak - TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN HD, TTV. Wysłałem e-mail na doradca (malpka) n.pl ciekawe jak długo zostanę bez dostępu do podstawowych kanałów. :>

 

Kilka uwag: aby skorzystać z pomocy e-mail doradca (malpka) n.pl trzeba się zarejestrować na ich forum inaczej "wypad" szanowny kliencie. Nr telefonu podany na stronie TNK HD ten tańszy na który można dzwonić ze stacjonarnego (703-102-502 35gr brutto za minutę) jest nie aktualny, słychać tylko komunikat o podwyższonej płatności za połączenie po czym następny komunikat - nie ma takiego numeru !!! Skandal. Pozostało tylko połączenie z komórki za 1,22 zł (*71 81 91). Po połączeniu i pięciominutowej rozmowie - czyli straciłem 6zł :evil: konsultant przywrócił uprawnienia i kanały wróciły. Czyli nie z mojej przyczyny wyrzuciłem 6zł w błoto ! Może N znalazła nowy sposób na zarabianie ? Tak z 1000 utrat uprawnień i 1000 połączeń z konsultantem dziennie to wychodzi spora sumka. Jako klient czuję się rozczarowany obsługą klienta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag: aby skorzystać z pomocy e-mail doradca (malpka) n.pl trzeba się zarejestrować na ich forum inaczej "wypad" szanowny kliencie.

Tak, to jest support świadczony przez modów forum nki dla użytkowników forum nki. Nikt nie twierdził że jest inaczej. Można też pisać na nkontakt (malpka) n.pl ale można się spodziewać odpowiedzi po tygodniu a na adres z forum odp. zwykle tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ofaflon - z tamtego forum odpisali żeby się zarejestrować, dopiero wtedy będą mogli odpowiedzieć, udzielić pomocy. Nie miałem ochoty rejestrować się gdzie tylko mi każą więc dzwoniłem. Jeżeli możesz to podziel się tym normalnym nr telefonu do pomocy technicznej Tnk. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich uzytkownikow nnk zwracam sie do was o pomoc mam problem z nagrywaniem posiadam dysk o pojemnosci 40gb wszystko ladnie dzialalo i nagrywalo sie az do wczoraj - przy probie nagrania czegokolwiek wyskakuje mi info limit: can not record wtf?? :shock: przeciez mam jeszcze 15% miejsca wolnego prosze o pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...