Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Boomerang to by wszyscy u mnie oglądali :)

Szkoda by było gdyby nie dali, bo nawet konkurencja jest w stanie go mieć, a n usunęła z powodu że był dla nich za drogi, nc+ taki gigant mający na sport i filmy tyle kasy, mógł by sprawić dzieciakom przyjemność i nc+ by się to opłaciło, niektóre dzieci właśnie w ostateczności przekonują do wzięcia większej oferty rodziców, bo mają tam swoje bajki :lol2:

A istnienie Boomerang nie przeskadza TeleToon i MiniMini, wręcz zachęca do TeleToon i MiniMini, ponieważ też ma coś odmiennego. :jupi:

 

Dziękuje za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dekoderami to nie dokońca tak jest. Wiadomo jeśli masz SD a nie chcesz przejść do nc+ to do końca umowypozostajesz z tym co masz.

Natomiast jeżeli przedłużysz z nimi umowe, stajesz się nowym klintem, a więc nieważne czy wymienisz SD na HD, czy ADB n na ADB nc+ to i tak dostaniesz nowy dekoder. Nie ma takiej sytuacji aby platforma się nie przygotowała, ma dosyć dekoderów w zapasie.

 

I mam takie pytanie jak sądzicie czy Boomerang z Cartoon Network ma szansze wejść do nc+, czy z CP mają jakąś umowe z wyłącznością na SAT?

Tak - na pewno ponad 2 mln. dekoderów wymienią - przestańcie już pisaćte bzdury wyssane z palca lub nadinterpretować zasłyszane informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja aż przebieram nogami w miejscu z zniecierpliwienia.Będę jednym z pierwszych który przejdzie (wyemigruje) do nc+. W końcu będę miał w jednej platformie wszystko co chce czyli lige angielską,hiszpańską,ligę mistrzów,GP na żużlu,ekstraklasę żużlową.Będę miał wszystkie kanały premium które posiadają prawa do wszystkich najważniejszych wytwórni filmowych.Jednym słowem na nc+ po roku będzie można obejrzeć wszystkie filmy które były w kinie.Za to wszystko mogę dać 120-130 zł. Jezu jak się cieszę,byle do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tyle że większość ludzi nie zamierza nawet dochodzić do bariery 100zł.

Poza tym, dlaczego mamy więcej płacić za wytwórnie ? Kiedyś były w C+, a gdy je stracili to jakoś abonamentu nie obniżyli, więc skoro wracają to dlaczego mamy z tego powodu dopłacać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tyle że większość ludzi nie zamierza nawet dochodzić do bariery 100zł.

Poza tym, dlaczego mamy więcej płacić za wytwórnie ? Kiedyś były w C+, a gdy je stracili to jakoś abonamentu nie obniżyli, więc skoro wracają to dlaczego mamy z tego powodu dopłacać ?

Obecnie płacę Cyfrze 120zł.Czyli pisząc ,że mogę zapłacić 120-130 to nie dopłacam.Chce mieć taką samą cenę jak teraz. W ogóle to liczę ,że w nc+ zrobią oddzielne pakiety na sport i film.Kto chce filmy ,płaci tylko za nie,a kto chce sport płaci za sport bez utrzymywania filmowych kanałów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nowe oferty zadebiutują już wcześniej, niż się tego niektórzy spodziewają.

Cyfra+ powoli zaczyna wygaszać swoje oferty dla nowych abonentów. Kilka dni temu zakończyła oferty z gratisami, zaś w nocy z poniedziałku na wtorek likwiduje ofertę na 6 miesięcy.

Z kolei w/g informacji ze strony n.pl obecna oferta promocyjna jest ważna jeszcze tylko przez 1,5 godziny, czyli do 10. Nie wiadomo czy będzie następna oferta dla n, czy już tylko dla nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna kwestia, czy moduł oferowany przez nc+ będzie działał w trybie legacy czy też nie. Przyznam, że nie uśmiecha mi się wydawanie ponad 2 tys. zł na zakup nowego tunera, który posiada gniazda CI+, kiedy nie tak dawno zapłaciłem za mojego Technisata DigiCordera 2 tys. zł. Na pewno nie zdecyduję się na żaden turborecorder czy jak się to tam nazywa. Cenię sobie niezależność. Z Cyfrą+ jestem od samego jej początku i zawsze korzystałem z jej usług w sposób uczciwy. Wiem, że kolega @cyfra.tv wypowiedział się na ten temat, na tyle na ile posiadał wiedzę, że moduły będą. Pytanie tylko, czy w trybie legacy czy też nie. Być może w ciągu najbliższego miesiąca wszystko się wyjaśni, ale niepewność jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ powoli zaczyna wygaszać swoje oferty dla nowych abonentów. Kilka dni temu zakończyła oferty z gratisami, zaś w nocy z poniedziałku na wtorek likwiduje ofertę na 6 miesięcy.

Z kolei w/g informacji ze strony n.pl obecna oferta promocyjna jest ważna jeszcze tylko przez 1,5 godziny, czyli do 10. Nie wiadomo czy będzie następna oferta dla n, czy już tylko dla nowej platformy.

Na n.pl jest nowy licznik, prawie zrównany z tym na stronie Cyfry (rożnica to 10 godzin). Nie chce mi się wierzyć, aby mieli wystartować na dniach, nie chce mi sie też wierzyć, że będą się przez miesiąc uczyli i nic nie będą oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...