Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

A czy kolega cyfra.tv może zdradzić mi jeden sekret czy zostanie zachowana oferta Multipakietu za 35 zł (samego Canal+) bo dla nowych abonentów ta opcja została zlikwidowana. No i co z tymi co maja umowę na czas nieokreślony, oni z urzędu będą musieli wsiąść nową ofertę nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś jechałem koło punktu C+ i na innej ulicy N, szyby w obu są papierem zakryte. Na obu punktach pisze że renament do 15 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Błagam Was :cry: Ja i @wonsik już napisaliśmy wcześniej wszystko co na ten czas wiadomo, napisaliśmy również, że szczegóły nowej oferty bedą znane na ok 3 dni przed startem nowej oferty :D Wypiszecie kolejne 15 stron z pytaniami a i tak nikt Wam nie udzieli prawdziwej informacji (oprócz naszych forumowych wróżek) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie logistyczne zapytanie: czy w nowej formule platformy punktów serwisowych będzie więcej w przypadku obecnych klientów eNki czy tak jak obecnie??

 

Jak wiadomo w eN jest (jeszcze) więcej pkt-ów sprzedaży a serwisowych (gdzie można wymienić lub oddać sprzęt) bardzo mało. Chciałbym aby to rozwiązane wzięte było od C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Cyfra+ powoli zaczyna wygaszać swoje oferty dla nowych abonentów. Kilka dni temu zakończyła oferty z gratisami, zaś w nocy z poniedziałku na wtorek likwiduje ofertę na 6 miesięcy...

Czy to jakies oficjalne informacje? Czy oferta na 18 miesiecy ze stala znizka na abonament jeszcze pozostaje? Bo chcialem z niej skorzystac pod koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi nie mają pojęcia o polskim rynku

 

Jeśli nc+ skupi się tylko na treściach premium to cienki los widzę tej platformy

Społeczeństwo ubożeje, a sami bogacze nie sfinansują działalności nc+

 

Żeby jeszcze treśćci premium typu C+ czy NPremium dało się kupić bez żadnych pakietów, tj. płacę 20-30 zł i mam nPremium albo C+ - a tu nie - kup pakiet, a premium dokup jako opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytałem kilku znajomych którzy mieli N-kę, jak zaopatrują się na nową platformę NC+ i ewentualne większe rachunki , ale i bogatszą ofertę programową , odpowiedz w większości przypadków była podobna , jeżeli będzie to więcej niż dotychczas płacą to będą rozglądali się za inną alternatywą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Ponieważ mam 3 telewizory w domu (działam na spliterze clone+), to czy będzie możliwość rozszerzenia multiroomu do 3 tv w wypadku parowania (co wg mnie jest sprzeczne ze zwykłą przyzwoitością bo płacę za sygnał a nie za złodziejstwo dekoderowe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi nie mają pojęcia o polskim rynku

 

Jeśli nc+ skupi się tylko na treściach premium to cienki los widzę tej platformy

Społeczeństwo ubożeje, a sami bogacze nie sfinansują działalności nc+

 

Żeby jeszcze treśćci premium typu C+ czy NPremium dało się kupić bez żadnych pakietów, tj. płacę 20-30 zł i mam nPremium albo C+ - a tu nie - kup pakiet, a premium dokup jako opcja dodatkowa.

Bzdury jak by nie mieli pojęcia to w jaki sposób do licha przejęli Wizję TV i teraz n-kę i tyle lat są na polskim rynku. to po pierwsze.Po drugie choć C+ ma mniej abonentów od CP to zysk podobny a więc są sfinansowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...