Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden mecz leci w sobote o 13 polskiego czasu, reszta o 16 polskiego czasu, i o 17:30 polskiego czasu jakiś mecz wieczoru....dodatkowo dwa spotkania sa w niedziele.

 

Nie wiem tylko jak to zrobią, bo wszystkie spotkania nie sa transmitowane w samej Anglii nawet. Za paczkę sky sports płaci sie około 100lotych a ma sie tylko około 3ech meczy w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest spotkanie w poniedziałek o 21 :)

Więc tak:

Sobota: 13.45, 16.00 (5 spotkań) i 18.30

Niedziela: 14.30, 17.00

Poniedziałek: 21.00

6 da się pokazywać na jednym kanale, dodatkowo 4 trzeba by na innych kanałach w sobotę o 16 jeżeli miała być transmitowana cała kolejka w 100%, da się zrobić, choć nie wiem czy jest taka potrzeba. Czasami zdarzą się 2, góra 3 spotkania o jednej porze warte obejrzenia.

Ciekawsza za to sytuacja jest w kolejce rozgrywanej w tygodniu, wtedy jest najczęściej 8 spotkań w środę (20.45-21.00) i 2 we wtorek (20.45 i 21.00). Wtedy można szaleć z wieloma kanałami :-)

 

Najważniejsze, że mamy PL w nc+, i to w lepszym pakiecie niż teraz. Trzeba się cieszyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze w soboty o 13:45 są mecze. Czasami mecz kolejki jest też w poniedziałek o 20:45. No i nie zapominajmy, że niektóre kolejki są w środku tygodnia ( wtorek-czwartek ). Z tego co czytałem na jakimś forum to od przyszłego sezonu Anglicy mają rozłożyć kolejkę na dodatkowe godziny, aby mecze się nie pokrywały ( szczególnie te o 16:00 w sobotę ). No ale nawet jakby zostało tak jak jest teraz to te dodatkowe serwisy to i tak najlepsze rozwiązanie :) Oby tylko to nie skutkowało wysoką podwyżką za Canal+. 100% ligi angielskiej, do tego powrót Serie A i LM z LE. Podwyżka musi być. Oby tylko nie duża....

 

No i nie zapominajmy o komentatorach. Z taką ilością meczy muszą się pojawić nowe twarze. Coś mi niestety mówi, że będą to te z Nsportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o tym, że wszystkie praktycznie stacje kupujące PL biorą właśnie FULL PAKIET.

 

Jestem w 100% pewny, że kolejka zostanie rozłożona w taki sposób aby można było pokazać jak największą ilość meczów. Nikt nie brałby fulla jeżeli PL w soboty dalej by rozgrywała np. 5 meczy o godzinie 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli część spotkań będzie transmitowanych BEZ KOMENTARZA to nic się nie stanie, nie trzeba każdego meczu na siłę obsadzać komentatorami

Ja bym wiele oddał, aby można było wyłączyć komentarz i słyszeć tylko dźwięki meczu i stadionu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupili PEŁNY PAKIET 380 meczy, to chyba nie po to by ich nie transmitować.

Jak dla mnie powinni zrobić tak, że w podstawowym pakiecie sportowym 4-5 transmisji jak to było w C+ w każdy weekend, i osobno jakiś kanał/kanały Premier League /np za 5-10 zł extra/, gdzie będą wszystkie transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjaśnij mi skąd biorą się skróty meczowe z PL, które są tak samo profesjonalnie nagrane, jak skróty meczów które były wyświetlane na żywo w TV ?

 

W UK jest limit sobotniego meczu o 16-tej, ale tylko w UK !!!

Ok :) nie krzycz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...