Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"Fakty" w TVN oglądało w styczniu średnio 2,65 mln widzów, czyli o 185 tys. mniej niż w styczniu 2022 roku. Do TVP 1 "Wiadomości" przyciągały 1,94 mln widzów (o 187 tys. mniej), a "Teleexpress" – 1,79 mln widzów (o 290 tys. mniej).

https://www.press.pl/tresc/75038,_fakty_-na-czele-programow-newsowych-w-styczniu_-_panorama_-poprawila-wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne media.

Niewygodne pytania, także do opozycji

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/spiecie-holowni-z-kolenda-zaleska-poszlo-o-dowcipy-o-corkach-wideo/h9vbj7q,79cfc278

Cytat

— O czym panowie rozmawiali przez ostatnie tygodnie? Panowie już występowali wielokrotnie razem i to wszystko już słyszeliśmy, łącznie z dowcipami o córkach. Gdzie tu jest nowość? — dopytywała Katarzyna Kolenda-Zaleska z TVN24.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ipo napisał(a):

Przecież nie od dziś wiadomo, że Doda ma bana w TVN i wszyscy wiemy chyba doskonale za co. Nie ma się więc co dziwić.

Tylko,  że wydaje mi się  , że to była transmisja gali Empiku,  a więc nie powinni ograniczać swobody wypowiedzi  nagrodzonych gali,  która transmitują jako partner, a nie jest to ich sieć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mieć pretensje do WBDiscovery za standardy. W korpo liczy się kasa i skoro pół Polski wybiera TVN to jest jak jest.

 

W ramach wolności wypowiedzi TVN (dokładnie24) wyłączył mikrofon w debacie u Piaseckiego .

Minister od prezydenta nie mógł zareagować na słowotok niejakiej ekspertki (słynnej z półminutowego milczenia tzw. rybka, w audycji p. Lubeckiej)

Takie "standardy"  milcząco akceptowane  przez obrońców normalności.

 

W styczniu TVN zaliczył spadek ponad  2% w oglądalności rdr a TVN24 aż ok 10% w dół.

TVP Info 14% wzrostu rdr styczeń 22/23. A w styczniu 2023 1. TVP2, 2. TVP1... 4 TVN  (Nielsen)

 

 

 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zygaj napisał(a):

W ramach wolności wypowiedzi TVN (dokładnie24) wyłączył mikrofon w debacie u Piaseckiego .

Minister od prezydenta nie mógł zareagować na słowotok niejakiej ekspertle[beep]y. (słynnej z półminutowego milczenia tzw. rybka, w audycji p. Lubeckiej)

Takie "standardy"  milcząco akceptowane  przez obrońców normalności.

Oglądaliśmy widocznie dwa różne programy.

To minister nie pozwalał się wypowiedzieć innym, za co był wielokrotnie upominany przez prowadzącego.

Takie same uwagi prowadzący kierował także do Biedronia i jemu także wyłączono mikrofon - czego już nie zauważyłeś w analizie.

Trochę obiektywizmu ;)

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29436906,ostra-dyskusja-w-tvn24-jablonskiemu-wyciszono-mikrofon-rzecznik.html

Cytat

Na antenie TVN24 doszło do ostrej i niekontrolowanej dyskusji między Pawłem Jabłońskim, a Robertem Biedroniem. - Zachowujecie się panowie w sposób nieprzyzwoity. Bulwersuje mnie to, że przerywacie kobiecie - powiedział prowadzący "Kawę na ławę" Konrad Piasecki i zarządził wyłączenie politykom mikrofonów.

Cytuję bo nie wiem jakie media z jakimi standardami w relacjonowaniu zdarzeń oglądasz, czy słuchasz.

A jeśli widziałeś ten program i wygłaszasz taką opinię, to tym bardziej jestem zdziwiony brakiem obiektywizmu.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prośba - to było na antenie TVN24, więc kontynuujcie temat "Kawy na ławę" w wątku o TVN24.

 

Zaś wracając do TVN - nadawane są już zajawki nowego sezonu show "MasterChef Junior". https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/masterchef-junior-8-tvn-kiedy-premiera-jury-uczestnicy-anna-starmach-michel-moran-tomasz-jakubiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zygaj napisał(a):

Trudno mieć pretensje do WBDiscovery za standardy. W korpo liczy się kasa i skoro pół Polski wybiera TVN to jest jak jest.

 

W ramach wolności wypowiedzi TVN (dokładnie24) wyłączył mikrofon w debacie u Piaseckiego .

Minister od prezydenta nie mógł zareagować na słowotok niejakiej ekspertki (słynnej z półminutowego milczenia tzw. rybka, w audycji p. Lubeckiej)

Takie "standardy"  milcząco akceptowane  przez obrońców normalności.

 

W styczniu TVN zaliczył spadek ponad  2% w oglądalności rdr a TVN24 aż ok 10% w dół.

TVP Info 14% wzrostu rdr styczeń 22/23. A w styczniu 2023 1. TVP2, 2. TVP1... 4 TVN  (Nielsen)

 

 

 

Niech im spadnie oglądalność to wtedy zrozumieją, że tak się nie robi w "wolnych mediach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał(a):

Tylko,  że wydaje mi się  , że to była transmisja gali Empiku,  a więc nie powinni ograniczać swobody wypowiedzi  nagrodzonych gali,  która transmitują jako partner, a nie jest to ich sieć. 

 

Ban to znaczy ban. Zasłużyła na to więc niech sobie idzie psioczyć w TVP. Może tam też kogoś pobije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, matik napisał(a):

Jak można przeczytać, wiele mediów podawało taką informację, ale oczywiście wielki obrońca uciśnionych jak zwykle zwraca tylko na 3 litery zapisane w konkretnej kolejności :lol:

Co nie zmienia faktu,że TVN nie zweryfikował informacji , myślałem, że reporterzy przygotowujący materiał do "Faktów TVN nie bazują na tym co podał ktoś inny tylko weryfikują, sprawdzają. 

"Wielki obrońca uciśnionych"  to poziom moderatorka forum Media2 . 

 

36 minut temu, tyrla napisał(a):

A co to była za informacja bo to strona już nie istnieje ?

Istnieje, wszedłem normalnie w link w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat także nie zweryfikował wieku. I kilkanaście innych mediów.

Ba, nawet RPO nie. Co samej istoty sprawy i tak nie zmienia.

 A Ty oczywiście musiałeś do tematu TVN się przykleić.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niczego nie zmienia, ze ktoś nie zweryfikował również, ta sprawa pokazuje jak źle funkcjonują media, nikomu nie bronię pisac w innych wątkach o innych mediach. Jak była sprawa Pabisia to się nie rzucałem do użytkownika, który zamieścił informację o tym w watku TVP 2, choc nie tylko tam gościł ten rzekomy lekarz.  Niektórzy maja jakiegos hopla na punkcie TVN

, otóż mozna pisac takze o niedociągnięciach tej stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy ewidentnie mają... :)

Napisałeś, że TVN nie sprawdził, mimo, że nawet w artykule państwowego PAPu napisali o innych mediach.

A jakie to były inne media, można spojrzeć w Google - praktycznie wszystkie znaczące - RMF, Zetka, Polsat itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku TVN pisze o TVN, a link byl udostępniony przeze mnie, gdzie mijam się z prawdą? Czy napisałem, ze wyłącznie TVN? Nie, wiec się odwal z tymi pseudozarzutami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...