Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum."

 

 

Zapowiada sie kolejna lipa, już chyba lepiej jakby wstawili do tego pasma W11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nic się nie da zrobić z tym Kilerem? Jest to kultowy film a jakość bardzo kiepska o HD nie ma mowy. Nie da się tego odnowić cyfrowo tak jak np. kloss-a albo alternatywy? Już nie wspomnę o dźwięku zwykłe DD 2.0. Skoro to rodzima produkcja ITI. Wystarczy zgrać ścieżke 5.0 zamiast 2.0

Reżyseria: Juliusz Machulski Produkcja: Polska , Czerwiec 1998 Studio Filmowe "Zebra" Czas trwania: 1:44:00 Dźwięk: Dolby Digital 5.0 polski, Dolby Digital Surround: polski Format: kolor, 4:3 Strefa: 2 Gatunek: Komedia Muzyka: Elektryczne GitaryKuba Sienkiewicz Występują: Małgorzata KożuchowskaCezary PazuraJanusz RewińskiJerzy Stuhr Sprawdź inne tytuły: Juliusz Machulski Dystrybucja: ITI Film Studio Napisy: angielskie Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, reklamówka kinowa, teledysk Kuby Sienkiewicza i Elektrycznych Gitar pt.: "Kiler", Wywiady "Multikina", galeria fotosów, biografie twórców filmu, biografie aktorów, "Złota Kaczka" miesięcznika "FILM" dla "Kilera" (wręczenie nagrody), teledysk Kuby Sienkiewicza i Elektrycznych Gitar pt.: "Co Powie Ryba" do filmu "Kilerów 2-óch, teledysk grupy O.N.A pt.: "Mimo Wszystko" do filmu "Młode Wilki 1/2"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zwiastun tego programu Ten Moment i szykuje się nam taka druga ukryta prawda... beznadzieja i nie wiem po co... no i coś czuję że jak program się nie przyjmie to osłabią się wyniki Top Model, i aż po sufit chociaż ten serial też mam gdzieś. Zaczynam tęsknić za Wawą non stop... już lepsze było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że wielkie "skazane na sukces" (tylko i wyłącznie wg Miszczaka) ramówki TVN-u od kilku lat okazują się klapą?

 

Lubiłem TVN za dawnych czasów i programy typu: "Strongman Siłacze", "W11", "Maraton Uśmiechu", "Ale plama!" czy nawet "Zmagania Miast", które prowadził wielki były minister zdrowia B. Arłukowicz z Wróblewską. :D Wiem, zajechałem oldskulem, ale to był TVN, już nie wspomnę o kreskówce "Niesamowite opowiastki", która była boska. Teraz same słabe paradokumenty i naciągane "Fakty".

 

W tej ramówce "Wesołowska i mediatorzy" okazała się klapą, serial "Aż po sufit!" też leci w dół po emisji trzech odcinków, spada widownia reality "Kto poślubi mojego syna" i nawet oglądalność talk show Wojewódzkiego. Non stop grzebią coś przy ramówce i zmieniają godziny emisji. Widz w tych czasach głupi nie jest i nie wciśnie się u byle czego, bo zawsze może zmienić kanał. Większość tak właśnie robi i dlatego wyniki oglądalności są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o seriale w TVN-ie, to one skończyły się gdzieś w 2010-2011 r. Wielka szkoda, że nie pociągnęli "Kryminalnych" czy "Usta usta" dalej. "Klub szalonych dziewic" też był i jest świetnym serialem, ale wymyślili sobie jakiś denny powód - że niby polska widownia nie jest gotowa na takie odważne produkcje, więc zrezygnowali po jednym sezonie. Nawet telenowela "BrzydUla" była całkiem sympatyczna i w porównaniu do wszystkich tych z tego popołudniowego pasma - najlepsza. Jeśli chodzi o klasyki, to myślę że taka "Nauka jazdy" do dziś byłaby dobra i bawiłaby, ale patrząc na realizacje reboota "Mamy Cię!", to wątpię aby to wyglądało fajnie w obecnych czasach. Sama "Usterka" średnio wygląda, chociaż czasami jest ciekawie. Już samo TTV ma momentami ciekawsze propozycje od TVN-u, chociażby serie z Kossakowskim, "...Prowokacje" Betlejewskiego czy fryzjerskie rewolucje w "Ostrym cięciu". Fakt, te ostatnie były w TVN-ie, ale w ramach powtórek, co jest moim zdaniem błędem. Niska oglądalność Wojewódzkiego? Żadna tragedia. I tak trzyma ją sobie wysoko. "M jak miłość" też coś straciło, ale trzymają się poprzeczki. Myślę, że ten kur[beep]elek Miszczak powinien już przejść na emeryturze lub mniej ważne stanowisko, bo jako dyrektor programowy się średnio już sprawdza. Gość od seriali bodajże poleciał, ale mimo to i w tym sezonie pojawił się crap. Mogliby powrócić do "Milionerów". Co im szkodzi? Skoro TVP może mieć do dziś jakieś teleturnieje i ludzie je oglądają, może nie tłumami, to taka marka, znana bardzo, i nawet lubiana, przyniosłaby w weekendy dodatkową widownię. A jakby jeszcze było na żywo, to tym bardziej.

 

Ale pisać to my sobie możemy, a korporacyja zrobi i tak swoje i według nich "lepiej, niż nigdy przedtem".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem TVN za dawnych czasów i programy typu: "Strongman Siłacze", "W11", "Maraton Uśmiechu", "Ale plama!" czy nawet "Zmagania Miast", które prowadził wielki były minister zdrowia B. Arłukowicz z Wróblewską.

Bzdura. Program "Zmagania Miast" prowadził wyłącznie Hubert Radzikowski. Wspomniany Bartosz Arłukowicz był kiedyś uczestnikiem w programie "Agent".

 

Wielka szkoda, że nie pociągnęli "Kryminalnych" czy "Usta usta" dalej. "Klub szalonych dziewic" też był i jest świetnym serialem, ale wymyślili sobie jakiś denny powód - że niby polska widownia nie jest gotowa na takie odważne produkcje, więc zrezygnowali po jednym sezonie.

Trudno aby ciągnęli "Usta, usta" dalej, skoro zrealizowali wszystkie odcinki z formatu. W TVN 35 odcinków a w oryginale 32 odcinki (w TVN wszystkie były po 45 minut, w oryginale niektóre po 90 minut). Druga rzecz - "Klub szalonych dziewic" miał niskie wyniki oglądalności, stąd wypowiedź Edwarda Miszczaka, ze polska widownia nie jest gotowa na takie produkcje. Trochę więc przeinaczasz fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno aby ciągnęli "Usta, usta" dalej, skoro zrealizowali wszystkie odcinki z formatu. W TVN 35 odcinków a w oryginale 32 odcinki (w TVN wszystkie były po 45 minut, w oryginale niektóre po 90 minut). Druga rzecz - "Klub szalonych dziewic" miał niskie wyniki oglądalności, stąd wypowiedź Edwarda Miszczaka, ze polska widownia nie jest gotowa na takie produkcje. Trochę więc przeinaczasz fakty.

Taką wypowiedź znalazłem, to ją podałem. Co nie zmienia faktu, że mogli spróbować zrealizować przynajmniej jeszcze jeden sezon. Z "Usta Usta" też mogli coś swojego wymyślić.

A też bywało tak, że pierwsze sezony nowości miały mniejszą widownię od kolejnych. Nie mówię, że wszędzie czy zawsze, żeby nie było.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Program "Zmagania Miast" prowadził wyłącznie Hubert Radzikowski. Wspomniany Bartosz Arłukowicz był kiedyś uczestnikiem w programie "Agent".

 

Trudno aby ciągnęli "Usta, usta" dalej, skoro zrealizowali wszystkie odcinki z formatu. W TVN 35 odcinków a w oryginale 32 odcinki (w TVN wszystkie były po 45 minut, w oryginale niektóre po 90 minut). Druga rzecz - "Klub szalonych dziewic" miał niskie wyniki oglądalności, stąd wypowiedź Edwarda Miszczaka, ze polska widownia nie jest gotowa na takie produkcje. Trochę więc przeinaczasz fakty.

Zmagania miał prowadził Arłukowicz z Wróblewską

https://www.youtube.com/watch?v=hAJ9VlGUf8Q

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie wrzucić ten fragment, ale @kunkore mnie uprzedził. Chociaż, i tak pamiętałem kto prowadził ten program, bo oglądałem zawsze. :)

 

W obecnej ramówce Top Model, Mam Talent (ale Foremniakowa nie znająca się na niczym mnie denerwuje :D), Kuchenne Rewolucje i Masterchef jeszcze dają radę.

 

TTV trzyma poziom, chociaż ilość paradokumentów z TVN-u jest zbyt duża. Zamiast nich, mogliby emitować np. po dwa odcinki W11 od pierwszej serii i by było ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze pamiętam ten program, był on zastępcą programu „Siłacze” i był nadawany w soboty. Takie programy powinny być w telewizji zamiast mało wartościowych paradokumentów, ale dla mnie osobiście jeszcze lepsze byłoby zastąpienie ich teleturniejami. Miejmy nadzieję, że telewizja nas od przyszłego roku usłucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłaczy też mogliby przywrócić (gdyby chcieli), bo przecież takie mistrzostwa są organizowane. Relacje z eventów przecież nie są jakieś wysokobudżetowe.

Pamiętam, program prowadził Irek Bieleninik i podczas konkurencji zawsze grali nutę "Darude - Sandstorm" ...i Pudzianowski, który konkretnie wymiatał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko ludzie z TVN czytali te sugestie... bo naprawdę są dobre. Może poza powrotem do W-11, akurat co do tego to się nie zgodzę że to by było dobre, to jest taka "matka wszelkiego szamba", co prawda niby poziom techniczny dość dobry, ale merytorycznie dno i wodorosty, głupie to było i nieprawdziwe zresztą, a sami "bohaterowie" (ci policjanci, co zamiast spokojnie na rencie siedzieć brali grubą kasę za to) wydawali mi się podejrzani, zresztą, mozliwe że nawet pracowali w ... nie napiszę gdzie bo odezwą się fanboje i mnie pobiją :D Ale zawsze u mnie w domu wśród domowników było zdziwienie, gdy ci (mało)dzielni policjanci złapali zabójcę i gwałciciela w 3 dni, a potem, podczas oglądania "Kuriera" na Trójce mówiono o nieudolności polskiej policji. Obecnie się tego tak nie odbiera, że W-11 było syfiaste, bo dopiero potem, po kilku latach pojawiły się masowo paradokumenty. Tylko że to było pierwsze. A że tylko jedna taka pozycja była (prawdopodobnie na niemieckiej licencji, bo w SAT.1 było, i chyba dalej jest "K-11"), to nikt wtedy nie krzyczał że to jest złe i głupie. Gdyby teraz ten marny moim zdaniem serialik pojawił się na rynku, to na pewno byłoby więcej hejtów. Podsumowując: nie mam z tym tworem dobrych wspomnień, i lepiej żeby akurat tego trupa nie wskrzeszać. Za dużo już tego na rynku telewizyjnym.

 

Za to "Siłacze" czy "Zmagania miast" mogłby by wrócić. Przy okazji TVN złapałby plusy za promowanie zdrowej rywalizacji i ruchu na świeżym powietrzu. O wiele lepsza motywacja niż ustawa o sklepikach szkolnych ;) Teleturniej też by się przydał, ale taki raczej wiedzowy, a nie coś w stylu "Miliona w minutę" (choć ten program też nie był zły). Fajnie też by było gdyby TVN emitował jakiś program publicystyczny. Tak, dobrze widzicie. Publicystyczny. Jakoś przez tyle lat "Teraz My" utrzymywało się w ramówce z sukcesami, mimo późnej pory (22:30 - to dla przypomnienia). Więc czemu by nie zrobić czegoś w podobie? Ewentualnie zawsze można powrócić do emisji niedzielnej "Kawy na ławę", na TVN. Moim zdaniem TVN musi mieć bardziej zróżnicowaną ramówkę. Obecnie lwia jej część to paradokumenty, poza tym kilka hitowych (ale nie wiadomo na jak długo programów). "Masterchef" czy "Mam talent" na pewno kiedyś się znudzą, i prędzej nastąpi to przy tym drugim programie. Która jest teraz jego edycja? Ósma bodajże. Więc już jest bliżej niż dalej. Dlatego przydałby się zmiany.

Tylko żeby nie ograniczały się one do tworzenia nowych paradokumentów. Już niewypał był z Wesołowską, od tego tygodnia wymyślono zastępstwo, zapewne na podobnym poziomie. Czekam aż Lipińskiego zaangażują do podobnej produkcji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...