Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz że TVN7 to kanał powtórkowy? I powtarzanie Harry Pottera nie jest niczym złym. Tv puls? Serio batel[beep] bitwa o ziemię z drewnianą rihaną, szybcy i wściekli 6 to ma być lepszą ramówką?

 

No fajnie, tylko powtórki moga być ciekawsze niż w kólko Music and Lyrics i tego typu rzeczy, emitowane na zmiane w TVN, TVN7 i jeszcze teraz pewnie TVN Fabuła ;). Dziś 45 raz Poranek Kojota na głównym TVN.. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko powtórki moga być ciekawsze niż w kólko Music and Lyrics i tego typu rzeczy, emitowane na zmiane w TVN, TVN7 i jeszcze teraz pewnie TVN Fabuła ;). Dziś 45 raz Poranek Kojota na głównym TVN.. ;).

Dobra dobra nikt ci nie każe oglądać powtórek. A Harry Potter jest ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni chcą jeszcze jeden kanał wprowadzić o gotowaniu. Taki już jest ten Scripps :D

Wyborcza coś pochrzaniła. Po co kanał o gotowaniu i podróżowaniu, skoro takie kanały już mają w swojej ofercie? Wydaje mi się, że chodzi bardziej o postawienie na polskie produkcje na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie każdy film puszczany na TVNie jest ciekawy.

Ja bym raczej powiedział odwrotnie. Na forum jest raczej taki ostatnio klimat, że każdy film w TVN jest nieciekawy, niedobry, fatalny. Sam narzekam na nich, ale od czasu do czasu można coś tam obejrzeć, choć rzadziej niż kiedyś.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN raczej nie odpowiada za to czy film jest dobry czy zły. On go jedynie emituje. Oczywiście nie mówię o produkcjach stacji. Oczywiście można oceniać ofertę filmową stacji, jednak nie stację po jakości jakiegoś filmu. Akurat w mojej ocenie każda stacja ma lepsze i gorsze filmy w swoim portfolio. Zresztą cześć tych filmów krąży po różnych stacjach. Akurat filmy na TVN-ie to jedyna chętnie oglądana przeze mnie pozycja w tej stacji na dzień dzisiejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN raczej nie odpowiada za to czy film jest dobry czy zły. On go jedynie emituje. Oczywiście nie mówię o produkcjach stacji. Oczywiście można oceniać ofertę filmową stacji, jednak nie stację po jakości jakiegoś filmu. Akurat w mojej ocenie każda stacja ma lepsze i gorsze filmy w swoim portfolio. Zresztą cześć tych filmów krąży po różnych stacjach. Akurat filmy na TVN-ie to jedyna chętnie oglądana przeze mnie pozycja w tej stacji na dzień dzisiejszy.

 

W pełni popieram.

W sumie to "Harry Potter","Killer" i czasem fakty to wszystko co oglądam w TVN :D.

 

A Lotra nie? No chyba że lotra akceptujesz w jakości br?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe zapowiedzi "Faktów". Muzyka jakaś dziwna, spokojna. Lektor mówi co będzie. Dziwna oprawa z logo. I na końcu podane kto będzie prowadził. O co tu chodzi? Bo przez tyle lat było normalnie. Do tego kilka tygodni temu zmieniono trochę czołówkę samego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to tylko jeden z nich gra w "Rodzince.pl". Dziwne że najmłodszego nie zaprosili. To byłby niezły przypadek: program dozwolony od lat 16, a jego gość miałby 11. Ale zaraz... przecież bracia Zdrójkowscy mają ledwo po 15 lat. Czyżby miało nie być Wodzianki, żeby młodych na pokuszenie nie wodzić?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylińska akurat spoko, pamiętacie słynny odcinek gdzie mowila o tym ze po porodzie miała rozklapioche? Ten sezon ogólnie jest słaby, poprzedni był dobry ale to głównie przez polityków. Był wtedy JKM, Biedroń, Kukiz, świetny odcinek z Maleńczukiem i Egurollą.

W tym sezonie całkiem nieźle chyba tylko Organek.

 

Że dzisiaj będzie słaby odcinek to nie mam wątpliwości, zapraszanie piłkarzy ich partnerek, blogerek modowych, celebrytek (np Honorata Skarbek - już była ze 3 razy) jest bez sensu bo te odcinki są totalnie nudne.

 

Niestety program ten dowodzi też tego że sportowcy w absolutnej wiekszosci niewiele mają do powiedzenia :(

 

Jeszcze odnośnie dzisiejszego gościa: jak ja nie trawię tego typa (Królikowski), matka z ojcem ładowali go gdzie sie dało do filmów znajomych z branży i teraz jest rozpoznawalny.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...