Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, w polskiej wersji nie, ale coś mi się przypomina że TVN Style emitowało kilka lat temu brytyjską wersję tego programu.

Oryginalną wersję programu emitowano kilka lat temu ale w Polsacie ;)

 

Wcale mnie to nie dziwi, ta ramówka dla TVN w tym roku będzie porażką. Zmiany godziny Masterchefa nie było najlepszym pomysłem, jeśli masterchef będzie miał zielone światło na kolejny sezon to będzie cud dla TVN. Jedynie zielone światło dostanie Top Model i Mam Talent, ewentualnie Kuchenne rewolucje, niestety reszta pójdzie aut. Szkoda mi Masterchefa.

"Masterchef" o nowej porze ma bardzo dobre wyniki, wręcz w całym paśmie 20-23 TVN ma lepsze wyniki, niż jak w sytuacji kiedy to "Na językach" było o 22:00, więc niedzielna zmiana bardzo wzmocniła pasmo TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, jeszcze nie mieliśmy takiego programu :D Brakuje mi programów podobnych do Fear Factor: Nieustraszeni :(

154edycje takiego programu lecą ciągle na MTV, więc w polskiej tv dawno takie programy się pojawiają, a Fear Factor jeśli sobie przypominam był w polskiej edycji, ale widać się nie przyjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat przewijający się na antenie TVN przed chwilą:

Przepraszamy za zmiany w programie. Na następne odcinki "Aplauz! Aplauz!" i "Masterchef" zapraszamy za tydzień.

Według mnie decyzja bardzo dobra, a filmy nawet dają się obejrzeć :D Odkąd SNI jest właścicielem TVN, to zaczyna się coraz lepiej i ciekawiej u nich dziać - przedtem stacja była nie do zniesienia aczkolwiek obecna ramówka nadal wymaga poprawy.

PS. Czy w czasie chronionym mogą być nieocenzurowane przekleństwa z oznaczeniem +12?

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterownys: 30 emisja Nigdy w życiu i 15 Świadka Koronnego to niby coś dobrego i ciekawego? No daj spokój :D. To są zapchajdziury.

Do tego świeżo skończyli Harry Pottery na TVNie to teraz to samo dają na TVN7.. Ja to się o TVN coraz bardziej zaczynam martwić bo ostatnio to TV Puls ma więcej ciekawych i premierowych filmów niż oni ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN wyszedł z założenia, że niezależnie od tego, czy wyemituje premiery, czy powtórki, to i tak oglądalność będzie słaba. Najważniejsze jest to, że żaden z odcinków "Aplauz! Aplauz!" i "Masterchef" nie zostanie pominięty, co oznacza, że finałowe odcinki tych programów  zostaną wyemitowane zamiast planowanych powtórek.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterownys: 30 emisja Nigdy w życiu i 15 Świadka Koronnego to niby coś dobrego i ciekawego? No daj spokój :D. To są zapchajdziury.

Do tego świeżo skończyli Harry Pottery na TVNie to teraz to samo dają na TVN7.. Ja to się o TVN coraz bardziej zaczynam martwić bo ostatnio to TV Puls ma więcej ciekawych i premierowych filmów niż oni ;).

A wiesz że TVN7 to kanał powtórkowy? I powtarzanie Harry Pottera nie jest niczym złym. Tv puls? Serio batel[beep] bitwa o ziemię z drewnianą rihaną, szybcy i wściekli 6 to ma być lepszą ramówką? Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz rację poza tym my tak narzekamy na te powtórki no ale jak by spojrzeć na to z drugiej strony to HBO też ma powtórki, niby premiery ale jak zliczymy ile do zejścia z emisji emitować będzie Strażników galaktyki Hobbita to wychodzi jakieś 90 razy. A my mamy mniej ale na brak premier nam się wydaje że kevin leci 100 raz a Harry Potter 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj kanałow filmowych jak HBO z kanałami ogólnymi. Na kanałach filmowych mnogość emisji filmów to atut. Co nie zmienia faktu, że nie ma co się czepiać powtórek filmów na takich kanałach jak TVN czy Polsat. Wszyscy tak robią, to nie jest wymysł polskich nadawców.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HG kojarzy mi się z powszechnie uzywanym skórtem HGW :P


Jest casting do nowego programu TVN, w skrócie: będą uczyć dobrych manier i klasy niewychowane panny.

 

http://www.tvn.pl/showbiz/rusza-casting-do-nowego-programu-tvn,181235,0,0.html

Program poprawadzi Małgorzata Rozenek czyli Perfekcyjna Pani Domu

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/malgorzata-rozenek-poprowadzi-program-dama-byc-w-tvn-zdjecia-rusza-w-listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...