Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tymczasem chciałbym ocenić te nowe zmiany w ramówce TVN'u gdyż w moim odczuciu ten nowy serial "Singielka" zdecydowanie powinien zamienić się miejscami z "Szpitalem" gdyż dzięki temu wszystkie paradokumentalne śmieci byłyby w jedym przedziale czasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra TVN będzie mieć Strażników Galaktyki no i git na szczęście polsat nie zniszczy ich z dubbingiem... świetnie TVN mam nadzieję że Avengers 2 też weźniecie.

 

To cieszy, chociaz ze filmowo beda jakis poziom utrzymywac, bo profil informacyjny stal sie juz taka propagandą, jak niemal że rosyjskie media informacyjne

 

Popieram w 100% zresztą TVN na prawdę ostatnimi czasy ma bdb ramówkę filmową i tu TVN TVN7 TVN FABUŁA, są najlepsze pod tym względem, owszem powtórki są ale nie tak częste jak polsat z kevinem, którego puszcza nawet w święta Wielkanocne.

To nie obraza a stwierdzenie faktu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisłok - Ale Ty to raczej z przyczyn politycznych niż merytorycznych. O oglądalności TVN bardziej mogą powiedzieć ci, którzy nie są do niej z góry uprzedzeni, wręcz wrodzy. Np. ja. Tu też stwierdzam, że oglądam mniej programów tej stacji niż kiedyś, ale chyba i w ogóle telewizję. Przyczyn pewnie jest kilka, gorszy program niż dawniej, mniej urozmaicony, ale też pewnie inne czasy. Kiedyś TVN wprowadzał nowe formaty nieznane w Polsce, miał największy rozmach, mniejsza była konkurencja, liczba innych kanałów wzrosła. Dziś też wiele rzeczy ogólnie w tv się przejadło, nastąpił przesyt i znużenie. Mógłbym to powiedzieć praktycznie o każdym kanale. Te czasy fascynacji telewizją już nigdy nie wrócą, bo to było jak radość dziecka, która jest niepowtarzalna w wieku późniejszym. TVN ma 18 lat, więc i jej widzowie też dorośli.

Jak najbardziej merytorycznych. Przecież TVN nie jest kanałem politycznym, z tego względu mógłbym omijać jedynie Fakty TVN. Ja ty już coś napiszesz to klękajcie narody. EDawniej to miałem co tam oglądać- Strongman, Dzieciaki z Klasą, Maraton Uśmiechu, Szymon Majewski show, Mamy Cię(z Majewskim), Milionerzy. Teraz co mam oglądać - Perfekcyjną Panią Domu czy Top Model?? Telewizja zmieniła profil widowni preferujący zdecydowanie Kobiety,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to "Shrek" jest takim "Kevinem" TVN-u.

 

 

Owszem, ale mimo wszystko lepszy ten shrek niż kevin.

Ja tymczasem chciałbym ocenić te nowe zmiany w ramówce TVN'u gdyż w moim odczuciu ten nowy serial "Singielka" zdecydowanie powinien zamienić się miejscami z "Szpitalem" gdyż dzięki temu wszystkie paradokumentalne śmieci byłyby w jedym przedziale czasowym.

Szpital niech zostanie gdzie jest! Jedyny dobry program z tych seriali paradokumentalnych, poza tym dzięki szpitalowi wzmocniła się pozycja faktów, dlatego też między innymi zamieniono szpital z wawą. Szpitak dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to coroczne wałkowanie Shreka już się wielu osobom przejadło, na przykład mnie. Sytuację mogłaby częściowo podratować emisja z dwoma ścieżkami audio (polską i angielską) oraz polskimi napisami, tak jak w przypadku wielu filmów fabularnych. No ale tak się chyba nie stanie - TVN to TVN i teraz po wejściu Scrippsa będzie więcej okazji, by spartaczyć dobre wrażenie u widza.

Lepiej już w miejsce Shreka można pokazać Star Trek albo coś z dobrego kina sensacyjnego typu Infiltracja czy W sieci kłamstw. Takie filmy chociażby na TVN7 pojawiały się w bardzo dobrej porze antenowej (tutaj ok. 20:00), więc czemu tak nie dałoby się zrobić na głównym TVNie... A miejsce dla filmów animowanych, także tych znanych i uwielbianych, powinno być w niedzielne popołudnie.

Edytowane przez DolbyStereo2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie twierdzę że się nie przejadło ale mimo wszystko lepszy Shrek niż kevin, Inflirtracja leciała chyba w czerwcu o ile mnie pamięć nie myli. Co do powtórek jeśli TVN powtarza to powinny być to kultowe filmy jak Władca Pierścieni, Harry Potter i Hobbit to są filmy warte powtarzania. Resztę powtórek jeśli TVN już musi powtarzać wsadziłbym w po południową niedzielną ramówkę kiedy TVN powtarza programy z całego tygodnia.

 

.

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być wielkim znawcą, aby zauważyć, że największym stacjom w Polsce w ciągu ostatnich 5 latach znacząca spadła oglądalność. Wystarczy spojrzeć na oglądalność Mam Talent, X Factora, czy tych marnych serialików produkowany przez TVN. Mam Talent czy X Factor w czasach świetności osiągały ogladalność na poziomie 5-6 mln. Seriale zazwyczaj miały oglądalnośc 2-3 mln. Dzisiaj? Mam Talent oscyluje przy 3 mln. Nowe seriale spadają z ramówki po 1-2 sezonach, bo nie potrafiąsie wybić. Czego to jest wina? Na pewno rozwoj internetu sprawił, że dzisiaj każdy może sobie obejrzeć co chce, kiedy chce i jak chce. Na pewno coraz większa ilość kanałów tematycznych zabiera widownie. No i na pewno zwiększyła się świadomość widza. Przynajmniej młodego pokolenia, które nie ma ochoty oglądać dziadostwa serwowanego przez polskie kanały.

Co do X Factor czy Mam Talent? Format się wyczerpuje, jest multum nowych talent-show. Przyjdzie era wkrótce na ich koniec i powstanie nowy pomysł.

 

Tak jak kiedyś był szał na telenowele, w ramówce były obecne, telenowele latynoamerykańskie czy portugalskie. Dziś już ich nie zobaczymy, jedynie co to na TVN Fabuła czy TVN7 "Violetta", ale tego chyba do telenoweli nie można zaliczyć ;) Wszystko się kiedyś kończy. Dlatego również kanał Romantica/Zone Romantica przestał istnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mówicie, że Polsat powtarza Kevina, a TVN? Shreka co roku każdą część, Harrego Pottera co roku każdą część i to jeszcze tak beznadziejnie, że w wakacje na TVNie a teraz będzie leciał na TVN7.

 

ale Harry Potter to kultowa seria jak Lotr czy Ojciec chrzestny powtarzanie takich filmów nie jest złe. TVN7 to kanał powtórkowy więc jakoś mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę w związku z meczem Reprezentacji Polski, TVN nie wyemituje swoich programów "Aplauz, Aplauz" oraz "Masterchef" oraz ffilmu "Blade - mroczny łowca". W zamian pojawi się pasmo filmowe - 20:00 Nigdy w życiu, 22:10 Świadek Koronny.

Ciekawe posunięcie. Zresztą, i tak by nie osiągnęli lepszych wyników od Polsatu z powodu tego meczu, a w sytuacji gdy jest to spotkanie o awans do ME 2016, to już w ogóle jest to niemożliwe.

 

Szpital niech zostanie gdzie jest! Jedyny dobry program z tych seriali paradokumentalnych, poza tym dzięki szpitalowi wzmocniła się pozycja faktów, dlatego też między innymi zamieniono szpital z wawą. Szpitak dobrze sobie radzi.

W jaki niby sposób "Szpital" wzmocnił pozycję Faktów? Przecież teraz mają mniej widzów od "Wiadomości". Poza tym Fakty mają taką pozycję, że żaden doku-soap nie musi ich wzmacniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin to też kultowy film, bez niego Świąt nie ma :P Fajnie, że czasami coś takiego TVN powtarza i fajnie, że co chwilę leci Harry Potter. Dobrze jest czasami wrócić do przeszłości i do fajnych filmów ;)

Tak tyle że kevin leci ostatnio w listopadzie, potem w grudniu i jeszcze w styczniu, już nie mówiąc że dwa lata temu był nawet w wielkanoc na polsat film. Co do Harry Pottera i Lotra rozumiem bo to historie które powinny być przypominane w kinie co rok a o HP nikt nie pamięta porażka.

http://1.fwcdn.pl/po/62/67/736267/7707973.3.jpg

 

Widzieliście plakat listy do M 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi, ta ramówka dla TVN w tym roku będzie porażką. Zmiany godziny Masterchefa nie było najlepszym pomysłem, jeśli masterchef będzie miał zielone światło na kolejny sezon to będzie cud dla TVN. Jedynie zielone światło dostanie Top Model i Mam Talent, ewentualnie Kuchenne rewolucje, niestety reszta pójdzie aut. Szkoda mi Masterchefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...