Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. „Na Wspólnej” w wakacje ma więcej widzów niż wiosną.

2. W TVN reklamy najdroższe przy "Faktach" i "Kuchennych rewolucjach".

Dziwisz się ? bo ja nie. Jedyny tasiemiec który leci z premierowymi odcinkami... Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię oglądać wakacyjną porą powtórek i Wy napewno też. :D

 

Frontowiec, Bardzo przykra wiadomość dla samego Filipa jak i rodziny... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. „Na Wspólnej” w wakacje ma więcej widzów niż wiosną.

Co tylko potwierdza, że nie wszyscy ludzie w czerwcu-sierpniu leżą na plaży od 8 do 22. A w w styczniu-lutym większość też nie jeździ od świtu do zmroku na nartach. Już o tym pisałem, że stacje kiedy mogą mieć dobrą widownię to sobie nie wiadomo dlaczego robią przerwę zimową dwumiesięczną, a letnią trzymiesięczną.

Może próbne puszczenie na wspólnej zmieni coś w myśleniu nadawców.

Rozumiem przerwy programów puszczanych w sezonie jesiennym i wiosennym, ale nic nie stoi na przeszkodzie by premiery puszczać też w zimę i na lato.

 

Przynajmniej wiem na swoim przykładzie że nie mam w zwyczaju oglądać dwa razy tego samego przykładowo serialu.

 

Programy i seriale puszczane specjalnie na sezon letni, a w szczególności zimowy (podczas ktotego dni są najkrótsze i ludzie spędzają mnóstwo czasu w domach) może okazać się dobrym interesem dla nadawców kanałow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ?

Oczywiście, że nie ;-)

 

Hubert Urbański może powrócić do "Tańca z gwiazdami". Tym razem nie będzie prowadzić tego show, tylko ma być jednym z uczestników, którzy będą brać udział w tym programie, czyli będzie z kimś tańczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postanowili teraz sprawdzić jak ten mecz przyjmie się na głównej antenie i ewentualnie mecze Polskich drużyn będą tutaj (jak nc+ wygra przetarg).

Co tu sprawdzać? Regularnie średnio co 2 lata tego typu spotkania są emitowane w TVN i nic z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się interesuje futbolem nieco szerzej ten zapewne zdążył się już zorientować, że mecz Lechia - Juventus ma znacznie szerszy wymiar niż tylko chwytliwy tytulik "Super mecz".

 

Jeszcze zanim na dobre powstała idea "Super meczów" organizatorzy robili wszystko żeby do tego starcia doprowadzić. Koniec końców udało im się wstrzelić w idealnym dla gdańskiego klubu momencie. W tym roku Lechia obchodzić będzie 70. lecie swojego istnienia. W ciągu tych siedemdziesięciu lat udało jej się tylko raz zagrać w europejskich pucharach. Pamiętny sezon 1983/1984, niecodzienne okoliczności awansu do europejskich pucharów, potem najgorsze losowanie z możliwych, następnie tło meczu, otoczka spotkania, która obrosła w legendę. Dwumecz o którym powstawały książki, wydarzenie, które ma swój specjalny ołtarzyk w muzeum gdańskiej Lechii.

 

Prestiżowy mecz pod wieloma względami. Bardzo dziwię się, że TVP go nie pokaże... bo właśnie takie mecze najbardziej pasują do oklepanego hasła "misja publiczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem o Ryczelu, bo on jest związany od początku swojej pracy z TVN, a ludzie z C+ jakoś się do dawnych programów z Platformy n nie garną. Może nie wszyscy pamiętają, ale kiedyś TVN pokazywał mecze ligowe Wisły Kraków czy też walki Adamka. Dlaczego później zrezygnowali całkowicie ze sportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy pamiętają, ale kiedyś TVN pokazywał mecze ligowe Wisły Kraków czy też walki Adamka. Dlaczego później zrezygnowali całkowicie ze sportu?

Ja pamiętam dwumecz el. LM: Wisła - Real.

 

Niezbyt mile to wspominam, bo byłem wtedy na wakacjach na wsi. Nie było tam TVN i musiałem na rowerze kilkadziesiąt km wykręcić żeby obskoczyć do domu, przenocować w nim i na drugi dzień znowu do babci. A przecież był jeszcze rewanż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...