Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mają sponsora chyba a nagroda tam to mieszkanie za około 0,5 mln zł, a to sporo bo teraz np w MBTM czy Project Runway nagrody to było po 100tys zl.

Teraz są castingi do Masterchefa, Mam Talent i ostatnio coś mieszają z Top Model, bo było ogłoszenie o castingach ale je zdjęli, jakieś zamieszanie jest też z Dżoaną bo podobno moze nie pogodzić Top Model i 2. Edycji Żon Hollywood, której ma być bohaterką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też tęsknię za X Factor-em, tylko zamiast nudnej Tatiany widziałbym Chylińską. Szkoda bo chyba nie wróci już ten format, pozostaje czekać na Raising Star. Niestety nie sądzę żeby to szybko się wydarzyło bo rynek tych programów bardzo się rozwodnił. Długo nie było w Polsce po zakończeniu Idola talent show ze spiewaniem, nagle wszedł Mam Talent i okazało się że przychodzi dużo spiewajacych ludzi, no to kupili w TVN-ie X Factor, na szybkosci Polsat kupił licencję na podróbkę X Factora (mogli sami wymyslić, chociaz pewnie licencja była tania na ten badziew). Potem zaraz pojawił się Voice w TVP który nie jest najgorszy. I tak nagle tych programów zrobiło się za dużo, 10 edycja MBTM to już gruba przesada, ale widać że program robiony po taniości to robią masowo edycje.

 

Skasowali Piekielny Hotel i nie bedzie 2 edycji jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu w TVN znowu poleci Harry Potter mają lecieć w lipcu pierwsze cztery części. Według moich obliczeń poleci w tym roku co tydzień (w piątek)

 

10 lipca Harry Potter i Kamień Filozoficzny o 20:00

17 lipca Harry Potter i Komnata Tajemnic o 20:00

24 lipiec Harry Potter i Więzień Azkabanu o 20:00

31 lipiec Harry Potter i Czara Ognia o 20:00

 

w sierpniu chyba polecą kolejne części! Harry Potter w TVN to taka lekka tradycja jak z Lotr no i z Hobbitem wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno długo będzie puszczane, mało nowych filmów na TVN jest.

 

 

A jakie ty nowe filmy chciałbyś mieć puszczane w lato?... chcesz premiery od tego jest HBO. Narzekacie niepotrzebnie.

 

@mateusz4razyprosze też żałuję że napisów nie ma. Ale w Potterze dubbing toleruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest duży, ale skoro Polsat ma Kevina, to TVN pewnie też chciał mieć coś tradycyjnego.

 

 

Dokładnie :) ale TVN puszcza Pottera w powtórkowej ramówce, czyli tak by filmy nie zawadzały w ramówce jesiennej/wiosennej co jest plusem. A Polsat kevina puszcza i na wielkanoc... A tak poza tym jeśli się nie mylę a TVN się postara to na jesień w TVN dostaniemy mnóstwo dobrych premier filmowych. Według mnie może się pojawić Hobbit Pustkowie Smauga, Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz bo Thor Mroczny Świat puścili z przyśpieszeniem, człowiek ze stali też będzie bo TVN ma prawa do filmów DC i jeszcze parę blockbusterów może się pojawić. Na wiosnę 2016 z kolei może poleci już Jak Wytresować Smoka 2, Transformers Wiek zagłady! według mnie jeśli TVN się postara to kolejne ramówki premierowe mogą być co raz to lepsze, ale to się okażę. Według mnie do tej pory najlepsza ramówka w TVN była w 2014 roku na jesień było sporo nowości trzeba przyznać, tylko wiosenne ramówki słabsze bo puszczają shreki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter w super kinie TVN także w sierpniu

 

7 sierpnia Harry Potter i Zakon Feniksa w TVN o 20:00

14 sierpnia Harry Potter i Książę Półkrwi TVN o 20:00

21 sierpnia Harry Potter i Insygnia Śmierci Część I o 20:00 w TVN

28 sierpnia Harry Potter i Insygnia Śmierci część II o 20:00 w TVN

 

czyli na sierpień w TVN pierwsze pasmo super kina TVN jest znane, nie ma żadnych premier. Premiery pewnie zaczną się od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...