Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co tym razem zmienili? przecież Harry Potter leci normalnie :) faktycznie było ostatnio parę zmian ale nawet na plus. Bardzo mi się podobało że w maju zmienili tak że leciała premiera Thor Mroczny Świat, wreszcie korzystna zmiana. Puszczenie Indiany Jones zamiast Matrixa też było dobrą zmianą, Matrix niedawno leciał na TVN7. Według mnie zmiany ostatnio są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TVN już po raz drugi emituje inny film niż wcześniej było to przewidziane.

 

A co znowu zmienili?

 

We wtorek zamiast Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty było Złap mnie jeśli potrafisz, a w czwartek zamiast Wyobraź sobie było Tysiąc słów z 2012 roku, nie wiem czy to była premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest zgodne z ramówką. Zmiana ta została wprowadzona już 22 czerwca (o czym można się dowiedzieć z Biura Prasowego TVN), więc przez tak długi czas powinna być wszędzie wprowadzona. Nawet w tygodnikach telewizyjnych, które do kupienia były od 29 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazety typu Tele Tydzień, Świat itp drukują program, który mają przekazany z miesiąc wcześniej. Nikt tam tego nie weryfikuje, nie wprowadza poprawek. To samo z EPG, gdzie kiedy wskakuje jakaś transmisja, zmiana filmu to poza TVP nikt tym się nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmiana zaszła 22 czerwca (jak pisze matik) to nie ma możliwości aby ta zmiana widniała w Tele Świat kupionym 26 czerwca, ponieważ 22 czerwca ta Gazeta trafiła do Kiosków.

No wiem o tym, ale do tej pory za często to sie nie zdarzało.

Na dekoderach Polsatu czy nc+ faktycznie słabo czasem z aktualizacjami, ale na naziemnej telewizji zawsze jest aktualnie.

Nie zawsze, ale zazwyczaj jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufajcie tele światowi a zimą w klapkach będziecie chodzić :D taki żarcik, nie no a na serio nie zawsze ma błędy, zależy kiedy TVN poinformuje o zmianach, przeważnie do To i Owo szybciej dochodzą, ale tele świat w listopadzie jak miał lecieć Iron Man 3 w TVN, pisało że leci Colombiana, to zależy kiedy się informuje o zmianach.

 

Tak w ogóle w sierpniowe niedziele o 20:00 Matrix Trylogia.

 

I jeszcze mam takie pytanie! Może za wcześnie na nie ale, chodzi mi o to jakie premiery obstawiacie na jesień w TVN?

 

Moje propozycje

 

Hobbit Pustkowie Smauga 2013

Człowiek ze Stali 2013

Pacific Rim 2013

Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz 2014 skoro Thor 2 został puszczony prawie półtora roku przed upływem 2 lat po premierze to strzelam że Kapitana Amerykę 2 dadzą nam w listopad grudzień.

Grawitacja 2013

 

To moje propozycje super kina oczywiście, nie zapominajmy że i premiery są w soboty czasem i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po artykule we „Wprost”, do stacji TVN weszła PIP. Weszła i wyszła. Wydała komunikat, że nieprawidłowości nie dopatrzono się. Dlaczego w odróżnieniu od PIP, powołana przez TVN komisja przypadki mobbingu i molestowania znalazła? Dlatego że w odróżnieniu od Inspekcji Pracy, oni z pracownikami rozmawiali!

...

Dzwoniłam wtedy do rzeczniczki Głównego Inspektora Pracy, pytałam, jak wyglądała kontrola. Usłyszałam, że z pracownikami nie rozmawiano, bo nie na tym polega kontrola. Sprawdzono za to, czy stacja przeprowadzała szkolenia antydyskryminacyjne i czy ma odpowiednią komórkę HR, do której można się zgłosić. Szkolenia były. Komórka też. Więc wszystko OK? Według PIP – tak.

...

A gdy sprawa mobbingu trafia do sądu? Sprytny adwokat jakiegoś buca, który molestował pracownice, będzie machał dokumentem z napisem „wyniki kontroli PIP” i dowodził, że „molestowania nie było”.

 

http://kulisy24.com/opinie/kontrole-pip ... na-swiecie

Z tego co pamiętam to Durczok będzie skarżył Wprost na 9 mln. Jak mniemam przez to że stracił pracę. Hmm, tylko dlaczego Wprost a nie TVN skoro PIP niczego nie stwierdził, prokuratura nie wszczęła postępowania a TVN go zwolnił. To powinien skarżyć TVN i żądać przywrócenia do pracy. Tak na logikę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o serialach TVN to aż mnie trzepie...

 

Ja na tą telenowele akurat nie czekam, co innego ten australijski format serialu, który właśnie kręcą z Pazurą, Foremniak i Olszówką. Oryginał to Packed To The Rafters i leciał na Viacom Blink! pod tytulem Hata pełna Rafterów, polski odpowiednik będzie miał nazwę Aż po sufit. W Australii to był hit w prime time,przez pierwsze 3 sezony serial był nr1 rankingów oglądalności.

 

Ciekaw jestem jak to wyjdzie bo Usta Usta też były na podstawie dobrego formatu i wyszło to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. „Na Wspólnej” w wakacje ma więcej widzów niż wiosną.

Co tylko potwierdza, że nie wszyscy ludzie w czerwcu-sierpniu leżą na plaży od 8 do 22. A w w styczniu-lutym większość też nie jeździ od świtu do zmroku na nartach. Już o tym pisałem, że stacje kiedy mogą mieć dobrą widownię to sobie nie wiadomo dlaczego robią przerwę zimową dwumiesięczną, a letnią trzymiesięczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...