Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć czemu i jakim prawem polsat zabiera TVN prawa do filmów zabrał już mu prawa do Zmierzchu TVN stracił prawa teraz step up 4 . Powiedzcie czemu jak tak dalej będzie to za rok p[beep]rnie sobie władcę pierścieni Harry Potter jakim prawem ??? Polsat tak robi

Muszę powiedzieć, że niesamowicie poprawiłeś mi humor. Myślę, że jesteś większym fanem TVN od większości pracowników, a może nawet i Miszczaka. Trochę ogarnięcia kolego, bo sam cieszysz się z przejmowania filmów, a narzekasz na Polsat jak zabiera filmy TVN`owi. Co byś zrobił, gdyby okazało się, że zamykają TVN albo łączą się z Polsatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nie pisz tak nawet, bo jak zobaczy tę wiadomość to chyba zawału chłopaczyna dostanie, a chyba nie chcesz go mieć na sumieniu. Ja mimo wszystko czekam na rozpoczęcie jesiennej ramówki, bo teraz kompletnie nie ma co w tv obejrzeć, a tak to przełącze sobie na pierwszą miłość, to na top model, to na mecz i zawsze będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czemu i jakim prawem polsat zabiera TVN prawa do filmów zabrał już mu prawa do Zmierzchu TVN stracił prawa teraz step up 4 . Powiedzcie czemu jak tak dalej będzie to za rok p[beep]rnie sobie władcę pierścieni Harry Potter jakim prawem ??? Polsat tak robi

Muszę powiedzieć, że niesamowicie poprawiłeś mi humor. Myślę, że jesteś większym fanem TVN od większości pracowników, a może nawet i Miszczaka. Trochę ogarnięcia kolego, bo sam cieszysz się z przejmowania filmów, a narzekasz na Polsat jak zabiera filmy TVN`owi. Co byś zrobił, gdyby okazało się, że zamykają TVN albo łączą się z Polsatem?

 

 

Lukas_k a jeśli jestem fanem to co coś w tym złego no jak by TVN jakoś się połączył z polsatem to może , nie jestem dziecko cały czas praktycznie oglądam TVN według mnie to najlepsza stacja ale każdy ma swój gust wolicie polsat mnie nic do tego wiesz mi wolę oglądać nawet RTL RTL2 czy ZDF od polsatu powiedz coś w tym złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie pozdrawiam TVN i osobę, która wymyśliła, by zakupić licencję, na "Kto poślubi mojego syna?", myślą pewnie, że zrobią furorę, niczym "Warsaw Shore". Właściwie to się nie zdziwię, jeżeli społeczeństwo polskie, które krytykuje "WS" a potem to ogląda namiętnie, się tym zainteresuje i TVN zbierze okrągłą sumkę na oglądalności tegoż REALITY SHOW. Głupota się sprzedaje najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...