Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to też dziwna rozmowa, przecież to,że ktoś wybił się dzięki talent-show nie oznacza,że jest własnością tej stacji tylko pracuje już na własny rachunek i występuje na różnych festiwalach i ewentualnie w różnych telewizjach. Natomiast rozumiem format X-Factora ,że ma być rywalizacja jurorów,ale jednak wydaje mi się,że tego typu programom powinno zależeć nie na osobistym zwycięstwie jakiegoś jurora,a po prostu powinni w miarę rzetelnie oceniać i sprawiedliwie wszystkich,a jak czytam,ze są skrajnie stronniczy to niestety, ale nie najlepiej świadczy o tych osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już będzie o jednego widza więcej. Nieodzownie obejrzę popis Edyty, czyli fragment finału :P

W necie były plotki, że Beyonce wystąpi w x factorze. Dlatego niby mieli przesunąć finał na niedziele bo ona ma w sobotę koncert na OWF.

Chyba jednak za drogo by im wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet jeżeli ich na to stać to by im się nie zwróciło. A zważając na fakt, że ITI wyprzedaje co się da to trudno oczekiwać, żeby byli chętni do takich wydatków, jeżeli nie zwróciłyby się na pewno i to z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu 3. sezon "Dextera" i serial "Kamuflaż".

 

Emisja: "Dexter III" - czwartek, ok godz. 0:00 (od 13 czerwca); "Kamuflaż" - niedziela, ok. godz. 22:00 (od 2 czerwca).

 

Annie Walker, bohaterka serialu "Kamuflaż", również musiała nauczyć się prowadzić podwójne życie. Z pozoru nudna pracownica muzeum, w rzeczywistości młoda i pełna werwy agentka CIA. Pracuje w oddziale operacji specjalnych, nie tylko ze względu na swe nadzwyczajne umiejętności lingwistyczne, ale również przeszłość... Młoda agentka nie zdaje sobie sprawy, że Agencja ma wobec niej szczególne plany...

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego TVN od zawsze niszczy dobre zagraniczne seriale? Tak było z Dexter'em, Californication, Vampire Diaries czy Fridge. Jak można emitować o 00:00 serial i później marudzić, że nie ma oglądalności i dlatego przestają emitować, albo nie wykupują nowych sezonów. Parodia! Rozumiem jeszcze Dexter'a czy Californication, bo to seriale +18. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie emitowanie ich o 23:00, czyli zaraz od kiedy można emitować takie seriale. Jednak sytuacji z Vampire Diaries i Fridge nei rozumiem ani trochę. Seriale są +12 a emitowali je o późnych porach zamiast w Prime-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji do jakiich dotarł portal wirtualnemedia_pl wynika, że telewizja TVN pracuje nad nowym formatem codziennym z gatunku scripted-docu pod tytułem “24/7”. Niewykluczone, że trafi on do jesiennej, popołudniowej ramówki stacji - być może na miejsce anulowanego „Kocham.Enter”, który spadł z anteny po zaledwie 44 odcinkach.

Wcale się temu nie dziwię. Takiej tandety dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji do jakiich dotarł portal wirtualnemedia_pl wynika, że telewizja TVN pracuje nad nowym formatem codziennym z gatunku scripted-docu pod tytułem “24/7”. Niewykluczone, że trafi on do jesiennej, popołudniowej ramówki stacji - być może na miejsce anulowanego „Kocham.Enter”, który spadł z anteny po zaledwie 44 odcinkach.

Wcale się temu nie dziwię. Takiej tandety dawno nie było.

 

Kocham Enter nie było takie złe na pewno lepsze od tego co pokazuje Polsat w "Zdradach" czy "Trudnych Sprawach".

Aż się dziwię że tak szybko spadł z anteny, ale to może przez porę emisji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś ten program przez.. 3 minuty. Dłużej nie mogłem. Dlatego spadek programu mnie nie dziwi, zresztą teraz im dalej w las tym coraz gorsze są tego typu programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...