Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie oglądałem w sobotę TVN, a w niedzielę na Playerze 🤣 Rok temu w TVN.

 

Panowie, za bardzo jesteście przewrażliwieni danymi telewizyjnymi, które już coraz mniej oddają rzeczywistość. Młodzi, a "Top model" kierowany jest do targetu 16-49, dziś inaczej konsumują treści telewizyjne

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2023 o 17:00, muza_tv napisał(a):

 

Aha. No to wiele wyjaśnia. Byli w programie, to pewnie są kumplami 🤣🤣🤪

Napisałem o dobrych stosunkach ( to nie to samo co kumple) a może o tym świadczyć na przykład wspólne zdjęcia w social media juz w sytuacji prywatnej raczej nie potwierdzają tezy kolegi @Frontowiec , że Stanowski nie przyjąłby zaproszenia do programu . 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta telewizja to w ogóle jakaś porażka. Wiele razy pisałem że nie lubię TVN, a teraz zaczynam się w tym tylko utwierdzać. 

 

Ostatnio w Dzień Dobry TVN Prokop śmiał się z mężczyzn sugerując, że ci co tak nie lubią kobiet mają problemy psychiczne i sami sobie są winni że są ofiarami. No super „tolerancyjna" ta telewizja, nie ma co. Szkoda że nie zasugerował swojej grubej koleżance że jej waga to też jej wina. 

Oczywiście nie przejdzie już mu przez myśl że to właśnie tacy jak on przyczyniają się do rosnących problemów psychicznych polskich mężczyzn, a kobiety jak zwykle się stawia na piedestale i nie ma żadnego problemu. Niesamowita hipokryzja. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lannan napisał(a):

Ostatnio w Dzień Dobry TVN Prokop śmiał się z mężczyzn sugerując, że ci co tak nie lubią kobiet mają problemy psychiczne i sami sobie są winni że są ofiarami. No super „tolerancyjna" ta telewizja, nie ma co. Szkoda że nie zasugerował swojej grubej koleżance że jej waga to też jej wina.

A czy przypadkiem to nie była rozmowa o książce na ten temat z zaproszonymi gośmci?

https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/psychologia/incel-i-przegryw-czyli-mezczyzni-ktorzy-nienawidza-kobiet-to-sa-lochy-st7348935

Chyba niezbyt dokładnie oglądasz i słuchasz tą stację.

Nie oglądam DDTVN, ale postarałem się to wygooglać na podstawie Twoich słów kluczowych.

Jeśli o tym mowa, to dokonałeś dość dużej manipulacji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta telewizja to w ogóle jakaś porażka. Wiele razy pisałem że nie lubię TVN, a teraz zaczynam się w tym tylko utwierdzać. 
 
Ostatnio w Dzień Dobry TVN Prokop śmiał się z mężczyzn sugerując, że ci co tak nie lubią kobiet mają problemy psychiczne i sami sobie są winni że są ofiarami. No super „tolerancyjna" ta telewizja, nie ma co. Szkoda że nie zasugerował swojej grubej koleżance że jej waga to też jej wina. 
Oczywiście nie przejdzie już mu przez myśl że to właśnie tacy jak on przyczyniają się do rosnących problemów psychicznych polskich mężczyzn, a kobiety jak zwykle się stawia na piedestale i nie ma żadnego problemu. Niesamowita hipokryzja. 
Coś w tym jest, najwięcej samobójstw to mężczyźni więc to oni mają trudniej z psychiką niż kobiety. TVN to co zrobił jest katastroficzne złe. W moich oczach TVN spadł dużo w reputacji TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwsze kłamstwo, przegryw nie musi nienawidzić kobiet. Np. sam jestem takim przegrywem, ale po prostu nim jestem.

 

Cytat

W Dzień Dobry TVN aktor Mariusz wcielił się w postać "incela". - Cześć jestem Paweł, rzadko się odzywam, a do kobiet to już w ogóle. Zresztą to nie są kobiety, tylko lochy. One nami gardzą, to my też nimi gardzimy (...). Ja się nawet w życiu nigdy nie całowałem, denerwuje mnie to, bo nie mam seksu i jestem przegrywem - słyszymy w inscenizacji.

Raczej chyba nie mówi się lochy w tamtym środowisku, tylko p0lki. Ten, co napisał książkę jest pod tym względem nierzetelny.

 

Tak samo można zrobić materiał o alimenciarach i p0lkach, ale z wiadomych względów nigdy się nie ukaże.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, ale konkluzja wychodzi trochę byle jaka. O otyłych kobietach mówi się, że to choroba i trzeba je akceptować. Sam przyjmuję pewne leki, które mogą spowodować wzrost masy ciała (ba dwóch lekarzy - mężczyzn nie reagowało, gdy tak było, w pewnym sensie wiem, że nie mogli, bo wtedy w Polsce nie było takiego leku). Nikt nigdy nie powiedział mi, że mam to zaakceptować.

 

Nigdy mimo wszystko nie doszedłem do otyłości, była duża nadwaga, to prawda. Teraz tak jeszcze ważę o 7 kg za dużo (co prawda mam 186 cm), żeby dojść do dobrego BMI.

 

Nikt nigdy nie dopuści osoby, która napisała (bądź napisałaby) książkę o otyłych kobietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...