Skocz do zawartości

Nowy kanał informacyjny PL24


michal.zydek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis media2.pl informuje o przygotowaniach do uruchomienia kanału informacyjnego PL24. Wiecie coś więcej na ten temat?

dla zainteresowanych link: http://media2.pl/media/78350-nadchodzi-nowy-kanal-informacyjny-pl24.html#utm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=popularne_news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Mr. Orbita jestem sceptyczny co do tego kanału, bo przecież kanałów informacyjnych Ci u nas dostatek ("TVN24", "TVP Info", "Polsat News", a niedługo dojdzie też "Polsat Sport News" i raczej całkowicie zdetronizuje pod względem jakości "newsów" sportowych i zasięgu "nSport") i wątpię, żeby coś nowego (nowy kanał) się przebiło, ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danan72 z checia bym cos napisal ale ja dopiero jestem od 2 dni na tym forum wiec wole zapytac tych ktorzy sa wiecej zorietowani.

A znasz coś takiego jak znak zapytania? Porównaj sobie

Znana jest data startu kanalu PL.24.
z
Znana jest data startu kanalu PL.24?

 

Co do kanału - dziwne by było, gdyby kanał był ściemą, skoro pisze o nim TVP. Ale kto wie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ludzie z TVP naczytali się na tym forum o potrzebie polskiego kanału informacyjnego, typu France 24, Euronews i postanowili taki projekt zrealizować? Gdyby tak było, byłoby świetnie. Na razie jednak trudno określić, czy stacja rzeczywiście zostanie uruchomiona i jak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli z tego co spekulujecie to miałoby być "TVP Info" w wersji międzynarodowej, czy dobrze myślę???

 

Były jakiś czas temu plotki o planowanym stworzeniu "TVP International", czyli to może być właśnie ten kanał (o ile to prawda), tylko po co "TVP" taki kanał (czyżby chciała go zakodować i rozprowadzać za opłatą w zagranicznych "kablówkach"/platformach???)???

 

Ja jednak wolałbym, żeby zamiast takich projektów jak najszybciej uruchomili "TVP Retro", według mojego projektu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wchodził na stronę tvp, bądź na stronę media2.pl. Nie widział studia to proszę spojrzeć.

http://media2.pl/pliki/pl24.JPG

 

Na razie to studio wygląda obłędnie fatalnie. Nic nadzwyczajnego. Gdzie tu ta nowoczesność :?:

Wiem, że to tylko fragment studia, ale jeśli z tym czymś wystartują to będziemy mieć coś na miarę SuperStacji.

A tego chyba nikt już nie chce :?::!:

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL24? TVP? Po chwili zastanowienia przypomniałem sobie, że na TVP Polonia jest emitowany program informacyjny "Polska 24". Tak więc chociażby nazwa jest podobna, studio w podobnej kolorystyce oraz serwis "Polska 24" przeprowadza wywiady także z gwiazdami showbiznesu - skojarzenie do zapowiadanego przez PL24 wieczornego serwisu informacyjnego "z informacjami dotyczącymi gwiazd i life style". Są to wyłącznie skojarzenia, tak więc nie zdziwiłbym się, gdyby były całkowicie błędne. Ale skoro mamy przed sobą zapowiedź nowego kanału informacyjnego w jakiś sposób związanego z TVP, to może tym tropem trzeba by iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to projekt TVP, to chyba ktoś tam sobie kpi z opinii publicznej. Nagle się jakieś pieniądze znajdują na tego typu projekty.... Poza tym nikt nie powiedział chyba, że byłaby to stacja skierowana do Polaków. Może chcą ją dystrybuować razem z TVP Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być projekt dla Polonii - lub dla ludzi z Europy w J.Angielskim - Jestem na tak.

Jeśli dla Polaków w Polsce TO NIE .Mamy pełno już w Polsce stacji informacyjnych.

 

Ja i za pierwszym i drugim jestem za (o ile będzie FTA). Może wy macie wiele kanałów informacyjnych, ale ja mam tylko TVP INFO, a czasami przydałoby się porównać jakąś informację w innej stacji informacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...