Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fuzja z viacom to byłaby fatalna wiadomość.Viacom to przecież jedna wielka porażka.Kanał MTV doprowadzili do ruiny,a w kolejce czeka VIVA POLSKA.

A ja jestem za Viacom to nie tylko MTV i VIVA ale także wytwórnia filmowa, kanały Viacom Blink, Spike i Nickolodeon. Kto wie może Tele 5 przemianowana na Spike, albo kanał bazując na zapleczu tych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom nie ma nic ciekawego do zaoferowania, same kodowane kanały bez pomysłu. Nawet Viva która była marnotą muzyczną została zakodowana. Mam nadzieję że Polcast nie będzie się bawił w takie fuzje bo póki co prezentują niekodowane kanały z górnej półki których zwiastuny można zobaczyć na: http://polcast.tv. Najbardziej ubolewam że Tele 5 nie będzie w polskim DVB-T :-( Oby był KINO 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pierwsza, ale jednak Tele5 do nich BARDZO daleko. Nie wiem skąd pomysł o fuzji, ale porównując graczy to byłoby raczej połknięcie muchy ;)

Myślę, że to był żart @hr.draculi... Chociaż Polcast ma coś do zaoferowania: miejsce w sieciach kablowych i platformach cyfrowych :) Fakt, że ostatnio nadawcom niełatwo dostać się na oficjalne listy kanałów czy w ogóle do ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - żart :brawo:

W dawnych czasach, gdy byłem tam technikiem emisji VHS, to te stacje coś jeszcze produkowały. Obecnie chyba tylko odtwarzają dostarczane przez dystrybutorów filmy i reklamy. Z tego co gdzieś słyszałem, to pracuje tam już tylko garstka personelu - głównie rozmaity management ;). Jakiś czas temu przyjęli nowe twarze - z castingu przeprowadzonego przez byłą kadrową (ups, pardon - HR Manager) Viacomu, UPC, TVN-u i kilku takich tam pomniejszych korporacji. Tak się ponoć składa, że większość z tych osób, to dawni pracownicy stacji grupy Viacom. Normalnie - zbieg okoliczności :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi techniku, nie byłeś przyjacielem na Goldenlinie - nie zdałeś egzaminu. Nie masz się co martwić, specjaliści od pozorowania pracy i ilości wyimagionowanych kontaktów mają praktykę w dryfowaniu wstecznym. Spektakularne sukcesy pozostawione po sobie, mówią same za siebie. Ale jest lans, jest impreza!

Wiem kto jest Theodenem, nie wiem kto robi za Grizmę, ale moc ma wielką jak nikt dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tele 5 zajęła w lutym w grupie 4+ 52 miejsce wśród wszystkich stacji TV natomiast w grupie 16-49 miejsce 61 z udziałami 0,21%. I to miało być w DVB-T? Nie rozśmieszajcie mnie. I nie mówcie, że to wina zasięgu bo w DVB-T jest na razie 19 stacji a więc Tele 5 dały radę wyprzedzić kolejne 42 stacje nie będące w DVB-T i we większości będące w wysokich pakietach u operatorów. Dla mnie to jest stacja śmieć, dziwię się że tak jej chcecie jak mało kto ją ogląda.

Nie wiem ile miała Polonia 1 w lutym i które miejsce zajęła ale jako, że wydłużali ostatnio nadawanie to niedługo wyprzedzi nawet Polonia 1 w rankingu Tele 5. Nawet ITV wyprzedza tą śmieszną stacyjkę Tele 5. Oby tylko KRRiT nie przyszło do głowy dawać Kino 5 koncesji. Jak to dobrze, że KRRiT jest mądra i nie dała koncesji tej stacji Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które miejsce zajęła TV Trwam ze średnią oglądalnością oscylującą w granicach 0,08%? Jeśli patrzeć na nadawców pod tym kątem, prędzej Tele 5 powinno dostać się do NTC, niż stacja Ojca Rydzyka. Jednak kryteria są inne, nawet w obecnie działającej KRRiT i nie patrzy się na dotychczasowy udział w rynku, bo po to jest nadawanie naziemne, by go rozwijać, a nie z nim żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELE 5 nie dostało koncesji tylko dlatego że niema siły przebicia w KRRITV.I Chociaż ma lepszą ofertę programową niż ATM ROZRYWKA który nadaje same polsatowskie śmieci i dostał miejsce w NTC właśnie tylko dlatego.że należy do wszechmogącego polsatu.TELE 5 bez łaski powinien być w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle oglądalność, co unikalność oferty - przynajmniej w teorii. Tele5 nie oferuje niczego, czym mogłaby się wyróżniać w DVB-T.

 

Jak to nie? To na jakim kanale z NTC obejrzę sobie np. "Z archiwum X"? Nie będę już wspominał o kinie azjatyckim, czy skandynawskim, ktore się co jakiś czas tu pojawia, a o które w innych stacjach trudno (czasami tylko lecą filmy z Jackie Chanem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jeden stary serial.. który teraz będa maglować 5 lat jak wszystkie inne, które zdarzyło im się nabyć.. skandynawskie i azjatyckie filmy na trochę wyższym poziomie niż "klasa C" znajdziesz na TVP Kultura.

Tele 5 ma najgorszą ofertę i najgorszą jakość z kanałów FTA + DVB-T. Nawet Puls kupił względnie nowe i drogie rzeczy jak Spartakus czy Pingwiny z Madagaskaru, a oni cieszą się z Archiwum X maglowanego 10 lat temu wszędzie indziej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ATM Rozrywka to o wiele lepszy kanał niż Tele 5. To przepaść na korzyść ATM Rozrywka. Polsat 2 oferuje podobną ofertę programową co ATM Rozrywka.

Polsat 2 nie jest w NTC, nie jest FTA, nie we wszystkich kablówkach jest więc zasięg ma mniejszy niż Tele 5 a mimo to ma oglądalność 9 - krotnie wyższą niż Tele 5! Więc widać, że ludzie wolą powtórki wielkiego Polsatu niż to co ma do zaoferowania Tele 5. Ci co chcą Tele 5 niech pogodzą się, że większość mająca wybór woli co innego. A KRRiT jest dla większości a ta większość woli powtórki Polsatu niż Tele 5. 9-krotna większosć. Więc KRRiT wybrała ATM z myślą o widzach zamiast Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...