Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a pamiętacie na tele5 program THE CLUB?????? tam się pojawiały słynne osobistości np. ewcia - ewelina zwyciężczyni 5.edycji programu bar , hapq najlepszy przyjaciel człowieka kolo - dominik twierdził że polska ma wygrać mś w piłce nożnej i wielu innych a ja zadam wam pytanie: jaka była strona internetowa do programu the club??????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie na tele5 program THE CLUB?????? tam się pojawiały słynne osobistości np. ewcia - ewelina zwyciężczyni 5.edycji programu bar , hapq najlepszy przyjaciel człowieka kolo - dominik twierdził że polska ma wygrać mś w piłce nożnej i wielu innych a ja zadam wam pytanie: jaka była strona internetowa do programu the club??????????????????????

Pamiętam doskonale ten program, bowiem go dość często oglądałem. Prowadziła go Agnieszka Popielewicz oraz Michał Malinowski. Nie mam jednak pewności czy w późniejszych odcinka Michał nie został podmieniony na innego prowadzącego. Generalnie pomysł dość dobry, bo sprawdził się we Włoszech (np. w telewizji All Music). Niestety Tele 5 nie miało warunków do jego realizacji - masakrycznie małe studio, słaby sprzęt do realizacji.

 

Jeśli chodzi o stronę www programu to działała ona swego czasu pod adresem http://www.theclub.com.pl i była przygotowywana przez administratora strony Tele 5. Pojawiły się tam informacje na temat programu oraz niektóre bodajże wideoprofile (nie wiem czy tak to nazywali, bo nie pamiętam). Generalnie miał być to wielki projekt, jednak chyba przerósł możliwości Piątki dlatego spadł z ramówki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ph5eAa3IeaI - tak ten program wyglądał we Włoszech. U nas oczywiście różnił się oprawą graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wiosny a dokładniej od marca Daniel Wieleba znany ze studia Lotto poprowadzi z Frytką "Lub Czasopisma" a poza tym na Tele 5 chmara nowych seriali : http://media2.pl/media/61016-wiosna-w-t ... dzacy.html

Coś mi się zdaje że Tele 5 częściej będzie gościć w Łapu Capu na Canal + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis żauważyłem że zaczeły się powtarzać filmy erotyczne emitowane na Tele 5. Dziś o 23:40 na Tele 5 leci Żar Zmysłów o ile mnie pamięć nie myli to ten sam film leciał 2-3 tygodnie temu o godzinie 0:20.

Eh, a kto by tam chciał coś takiego oglądać w jakości VHS... Tele5 ma tak koszmarną jakość, że po prostu ogląda się je fatalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tele 5 to już chyba zaczynają przesadzać nawet z godziną emisji - nikt tego nie ogląda więc przesuniemy na wcześniejszą godzinę. Z tym powtarzaniem to już chyba przesadzają - może w marcu jak będzie nowa ramówka to coś się zmieni. Bo od tego co jest na Tele 5 wolę jakbym miał już jest to co jest w weekendy na TVP2 czy Polsacie co prawda rzadko ale jest.

Z tego co obserwowałem rok temu te stacje specjalizowały się nawet w erotyce zahaczającej o homoseksualizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie taka stacja jak Tele 5 powinna postawić bardziej na kino niezależne i po więcej filmów europejskich czy azjatyckich niż w koło powtarzać żenujące świerszczyki ze swojej ubogiej filmoteki. A swoją drogą......ja już tej stacji z rok (!!) nie oglądałem........ Ostatni mój program , który tam obejrzałem to "lub czasopisma". Po żenujących 20 czy tam 30 min pomyślałem nad poziomem polskich mediów i upadku poczucia humoru.... A na początku była to nawet fajna stacja. Żar tropików czy Czynnik PSI oglądałem tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko trwała przygoda Daniela Wieleby z TVN Warszawa. Po wygranym castingu nie potrafił dogadać się z władzami TVN. Nie koniecznie chodziło o pieniądze. Najprawdopodobniej wróci w objęcia Frytki bo programy z jego udziałem są już nagrane ale ich emisja stała pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...