Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ów iks orientuje się który odcinek pr. "Nie do wiary" ostatnim razem leciał w nd? W programie tv audycja ta nie jest numerowana, a interesuje mnie czternasty odcinek.

 

7 kwietnia wyemitowali ostatni 16. odcinek serii powtórkowej, więc w ostatnią niedzielę był prawdopodobnie 4. odcinek, więc 14. odcinek może być na przełomie czerwca/lipca, jeżeli nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/85491/rekordowe-wyniki-ogladalnosci-ttv.html

Kwiecień 2013 roku okazał się rekordowy pod względem oglądalności w historii TTV (Grupa TVN). W tym okresie wyniki kanału wyniosły 0,96 proc. i 0,86 proc. w grupie komercyjnej, co oznacza ponad siedmiokrotny wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 

Co się dziwić... kanał świetny to i coraz lepsza oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtora roku czekaliśmy na transparentny logotyp i udało się... :]
To że logo było kolorowe, nie znaczy, że nie było transparentne. Teraz jest po prostu białe, a tranparentność pozostała bez zmian.

Jasne jak żarówka, aczkolwiek sądziłem, że półprzezroczystości też przybyło. No ok. Ważne, iż nie będzie się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttvpoprawionelogo.png

Włączyłem TTV i doznałem lekkiego, pozytywnego szoku. Wreszcie TTV spełniło oczekiwania telewidzów i zmienili logo ekranowe na normalne, półprzezroczyste białe. Wielkie brawo! :brawo:   Po tej pozytywnej zmianie, chyba zacznę częściej zaglądać na ten kanał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej pozytywnej zmianie, chyba zacznę częściej zaglądać na ten kanał. ;)

Że pozytywna zmiana to się zgadzam, ale trochę mnie dziwi to, że będziesz teraz częściej zaglądał na ten kanał, tylko dlatego że zmienili logo na przezroczyste. Ja tam oglądam kanały telewizyjne dla zawartości programowej, a nie dla logo na ekranie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie, kolorowe logo ekranowe TTV przeszkadzało mi w oglądaniu, dlatego też ograniczyłem oglądanie tej stacji tylko do najciekawszych programów, dla których warto było się przemęczyć. Mój ulubiony program to oczywiście Nie do wiary, z niecierpliwością czekam na nowe odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze mogliby uatrakcyjnić ramówkę, bo oprócz Nie do wiary nic mnie tutaj nie zainteresowało.
Włącz chociażby na program "Kossakowski. Szósty zmysł" - jeden z ciekawszych polskich programów powstałych w ostatnich latach.

Dzięki, sprawdzę. Opis wydaje się ciekawy. Lubię tego typu tematy. Może będzie drugi program, który polubię na tym kanale. Tym bardziej że logo już zachęca do oglądania :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł z przezroczystym logo to strzał w dziesiątkę! O wiele lepiej się ogląda. :) Cieszę się że TTV które jest jednym z moich ulubionych kanałow ma już tak wysoką oglądalność, nie dziwię się, mają super ramówkę i szybkie i fajne wiadomości. Ciekawi mnie tylko co TTV nam przygotuję na jesienną ramówkę (mam nadzieję że będą kontynuować coś z wiosennej ramówki, Ostre cięcie albo Siedem grzechów) i czy mają zamiar utworzyć TTV HD? Było by lepiej bo jak oglądam niektóre kanały to grafika nie powala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...