Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tych starych seriach to raczej oni chwili zostać odkryci. Oglądałem kiedyś powtórkę jak coś było z magnetowidem albo anteną satelitarną i podłączyli ukrytą kamerę do TV i jak "fachowiec" zaczął coś bawić się TV nieświadomie wrzucił obraz na ekran.

 

Mam nadzieję, że teraz, lepiej ukryją te kamery. Technika poszła do przodu, kamery mniejsze. Łatwiej taki numer wywinąć.

 

To było z anteną satelitarną, gościu w nie całą minutę się połapał bo kamera była ukryta w stoliku pod telewizorem, po kablu znalazł następną i podziękował z naprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TTV ciekawy jest też program "Kossakowski. 6 zmysł". I mają dobry program interwencyjny "Blisko ludzi".

A w ostatni weekend stacja zanotowała rekord oglądalności. http://www.tvnfakty.pl/rekord_ttv

Nadmienię, że od wczoraj emitowane są nowe odcinki programu "Ola w trasie. Na wakacjach" a od 5 sierpnia emitować będą nowy program "Odlotowy ogród".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TTV ciekawy jest też program "Kossakowski. 6 zmysł".

Swego czasu poleciłeś mi ten program, gdy pisałem że oglądam tylko Nie do wiary i faktycznie ten program też przypadł mi do gustu.

Także mam już dwa programy, które oglądam w TTV :D. A jak wystartują z Usterką to też pewnie obczaję jak to im wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po południu oglądałem stary odcinek "(Ola) W trasie" - z jesieni 2012. Na "Kossakowski. 6 zmysł" nie mogę trafić, może kiedyś się uda (nie planuję sobie oglądania, tylko włączam tv w wolnym czasie).

Odcinki są dostępne w "tvn player".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tuż to właśnie we wtorek 23/07/2013 u mnie na osiedlu była ekipa filmowa z wozami TVN, i kręcili sceny na parkingu i w jednym z bloków, gdy zapytałem do czego kręcą to nie chcieli mi powiedzieć a to serial " Dzieciaki" będzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TTV powinno przestać emitować programy "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Rozmowy w toku", "Ugotowani" oraz "Rewolucja na talerzu" które zajmują zdecydowanie za dużo czasu antenowego. Zamiast tego powinni zacząć emitować programy z archiwum TTV (jak na przykład: "W ostatniej chwili"). Poza tym ta cała sędzina Wesołowska jest już na TVN7 i niech tam sobie ją emitują. Te trzy pozostałe programy jakie wymieniłem to się nadają do TVN Style i tam powinni je emitować a nie w TTV. Nie wiem jak według was ale według mnie TTV nie nadaję się na kanał powtórkowy TVNu zwłaszcza że nie tylko TVN zarządza tym kanałem ale i spółka Stravka. Poza tym TTV mógłby zacząć nadawać jakieś filmy późnym wieczorem (gdzieś tak po 22). Jeśli byłyby dobre to mogłoby to pomóc temu kanałowi w zdobyciu dodatkowych widzów. :) Takie jest moje zdanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TTV powinno przestać emitować programy "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Rozmowy w toku", "Ugotowani" oraz "Rewolucja na talerzu" które zajmują zdecydowanie za dużo czasu antenowego. Zamiast tego powinni zacząć emitować programy z archiwum TTV
Emitują to co jest popularniejsze. Sądy na kanałach TVN są jednymi z chętniej oglądanych programów. Ale i tak nie przebiją Rodziny zastępczej emitowanej na Polsacie (już nie), Polsacie 2, ATM Rozrywka, Nickelodeon i Comedy Central.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...