Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wysłałem maila do CYFRY z pytaniem o Discovery HD, Boomerang, Nat Geo Wild, Nat Geo Music i VH1 Classic ;)

Napisałem, że sporo osób by te kanały chętnie zobaczyło w ofercie i czy jest szansa, że któreś z nich będą :D

 

Ciekawe co odpiszą, pewnie nic, ale zawsze wysłać wysłałem i dałem znać że jest potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obojętnie gdzie, czy w Cyfrze+, czy w Cyfrowym Polsacie czekam najbardziej na następujące kanały:

1. Fishing & Hunting

2. Discovery Historia

3. Viasat History

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawne abonentom Cyfry brakuje najbardziej Discovery HD Showcase a abonentom Cyfrowego Polsatu Nat Geo HD, wystarczyło by podpisać stosowne umowy z nadawcami, wymienić się częstotliwościami i wszyscy byli by zadowoleni. Ale platformy są uparte i wolą drogie umowy na wyłączność, często opatrzone klauzulami zakazującymi obecności konkurencyjnego kanału na danej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć dlaczego żadna z platform nie chce dołączyć pewnych kanałów mimo ich już kilkuletniej obecności w Polsce!

Przecież Viasat Explorer i Viasat History są w kablówkach od dawna, Nat Geo Music też. Nat Geo Wild też był przez ługi czas tylko w kablówkach zanim ktoś zdecydował się na jego dołączenie. Co jest tego powodem nie mogę pojąć.

To samo tyczy się MTV Hits i MTV Dance (chociaż ten kanał akurat jest w Orange) oraz VH1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli Ci odpisać?

 

Mi odpisali tak:

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie nie posiadam

oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie wymienionych

przez Pana kanałów.

Staramy się jednak wzbogacać ofertę programową o nowe interesujące

kanały, które mam nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

Zapewniam, że wszelkie sugestie są wnikliwie analizowane i wykorzystywane

zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich

działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zachęcam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

 

Malwina J

Dział Relacji z Abonentami

 

"nie posiadam OFICJALNYCH informacji" czyli mogą coś wiedzieć ale Ci tego nie powiedzą za Chiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsacie nie ma National Geographic, Planette, Investigation Discovery, canal plus, canal plus sport, Ale Kino, Kuchnia Tv, Domo, Trace, Comedy Central, History Chanel, Religia TV i wiele wiele innych w sumie ponad 20 kanałów co z tego. Wiele ludzi bierze Cyfre bo Polsat nie oferuje nic ciekawego a wolą np dobre kino na Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego robić, ale zrobię tym razem wyjątek i dołączę się do tego koncertu życzeń. Jedyne czego bym chciał w Cyfrze+ to: więcej muzycznych kanałów MTV, Discovery Historia, Discovery HD, Zone Europa i E! Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić najbardziej brakuje w Cyfrze+ Polsatu. Większość moich znajomych gdy pytam ich dlaczego kupili CP a nie Cyfrę odpowiadają "bo w Cyfrze nie ma Polsatu"

Czy najbardziej brakuje Polsatu to bym dyskutowal. Ale nie tylko Twoi znajomi kupili CP dla Polsatu,mysle ze spora czesc abonentow CP kupila tylko dlatego ze jest Polsat,dziwi mnie troche podejscie bo nie samym Polsatem czlowiek zyje.jest jeszcze wiele innych znacznie lepszych kanalow niz Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...