Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse są na Discovery HD i HBO HD, co do Polsatu HD to skoro nie ma podstawowego to w jakości High Definition tym bardziej nie będzie. TVN HD, hmm mógłby być, tylko TVN nie chce się zgodzić, skoro są normalne TVN'y to myślę, że z tym w wyższej jakości nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax2 jest nadawany przez Cyfrowy Polsat więc Cyfra nawet jakby chciała to chyba za wiele nie wskóra... Co do kanałów muzycznych to nie raz było pisane, wystarczy żeby podpisali umowę z M6 i już mogą mieć 3 porządne kanały, nie muszą ich u siebie nadawać tylko dać w simulcrypcie z transpondera TPS'u i gitara gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest to M6, ma ktoś do tego jakąś stronę internetową bo jak wpisałem w google to mi BMW wyskoczyło...

Samo M6 to chyba jakiś główny kanał(coś jak u nas TVN(chyba)) a mi chodziło o kanały:

M6 Music Hits

M6 Music Black

i M6 Music Rock

 

To są bardzo dobre francuskie kanały muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci TPS'u po przejściu na Astrę stracą dostęp do M6 Music Black i M6 Music Rock a M6 Music Hits jest w ramach oferty CanalSat. Kanały nie przestają istnieć więc mam nadzieję, że Cyfra zmądrzeje i doda je, dodadzą te kanały do CanalSat jak tylko znajdzie się miejsce, bo za ich brak odpowiada brak miejsca, ale CanalSat sobie poradzi i wynajmie kilka transponderów znając ich. No, ale co my tutaj o CanalSat jak to jest Cyfra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście takie kanały jak spod znaku M6 nigdy nie pojawią się w Polsce. Ich nadawca w ogóle nie jest zainteresowany podbojami zagranicznych rynków. Po pierwsze trzeba by zastąpić francuskie reklamy polskimi, co kosztuje - choćby dodatkowa pojemność na satelicie. Po drugie, dla nadawcy nie byłoby żadną satysfakcją nadawać te kanały tylko na platformach (kolejny problem: gdzie je upchać?). Nadawca chciałby też być obecny w sieciach kablowych, a jak wiemy, jeszcze wiele kablówek nie działa cyfrowo.

 

Owszem, na polskim rynku istnieje "dziura" w tym segmencie tematycznym. Ale w dzisiejszych czasach, jaki "szaleniec" się tego podejmie? Trzeba sporo zainwestować, a przecież nie wiadomo jak będzie z dystrybucją. Wszystko wydaje się takie proste i łatwe do wykonania. Może kiedyś ktoś dostrzeże ten pomysł, jak w naszych platformach i kablówkach będzie "luźniej" na dodawanie kolejnych nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...