Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno wszyscy abonencie nie beda zainteresowani HDTV wiec nie potrzeba wymienic wszytkich tunerów odrazu a jedynie tym co chca miec HDTV gdzie kiczba bedzie owiel mniejsza. Kazdy nie musi miec tunery HDTV, jezli nie ebdzie kozystał z HDTV to taki sprzet mu nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam Cyfry+, ale wypowiem się na temat.

Brakuje oczywiście HDTV oraz kiedyś obiecywanej obsługi kart bankowych (slot w Mediasatach).

Oferta programowa powinna być wzbogacona o kanały MCM oraz dodatkowe stacje Planete. Przydałby się także całodobowy TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mad85 ma po części rację. Ja sobie nie wyobrażam kogoś, kto z trudem opłaca Startowy, byle te TVN-y mieć, że będzie HDTV wogóle zainteresowany. Pierwsza reakcja takiej osoby będzie w stylu "Znowu chcą naciągnąć biednych ludzi".

 

Mimo wszystko HDTV powinni odpalić, jednak zainteresowanie ofertą (zwłaszcza jak przywalą abonament, który będzie zapewne jak na polskie warunki kosmiczny) nie będzie zbyt duże.

 

W Polsce ma szansę tylko ten, kto zaoferuje super jakość za grosze, a to chyba nie możliwe u nas (przynajmniej jeszcze nie teraz, ale na jesieni to kto wie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

podobno wyłączność na CC n ma tylko do wakacji czy jakoś tak, Fox Life mają dołączyć, NASN mogą, bo nie jest na wyłączność, Polsat i inne kanał MTV też mogą, ale nie mogą i nie dołączą przez długi czas SportKlubów. Mi osobiście brakuje kilku kanałów:

 

Viasat History, Viasat Explorer, Jetix Play, Boomerang, M6 Music Black, M6 Music Hits, M6 Music Rock, Europe, MTV Europe, VH1 Classic, VH1 Europe, MTV Hits, MTV Base, TMF UK, MCM Europe, MCM Top, MCM POP, Deejay TV, Discover Channel Europe, BOX, Discover Kids, Zone Horror, Zone Fantasty, , Zone Realty Extra, Polsat, FOX life(SD i HD), TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Dokument, TVP Film, TVP Historia, Film Box, Non Stop Kino HD, The History Chanel, RMF Maxxx TV, MGM(SD), Travel Channel, Discovery Turbo, Discovery Wings & Kids, Discovery Home & Heath, MTV Dance, National Geographic HD, Planete HD, Discovery Real Time, NASN, Discovery Real Time Extra, Fox News

 

o TVP nie ma się co martwić, bo na napewno będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że nie jest na wyłączność ? To tak jakby powiedzieć, żę Canal+ nie jest na wyłączność w Cyfrze i n albo Polsat Cyfrowy mogą go dołączyć. W takich sytuacjach nie trzeba podpisywać nawet umów na wyłącznosć, bo to jest przecież oczywiste, że nie zawitają na innych platformach cyrowych. Reasumując - C+ nie może dołączyć Polsatu.

Nie ma szans aby Polsat zawitał na innych platformachy, chyba, że CP się z kimś połączy bądź upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dobrze posmarowali kasą to by pewnie był.

Polsat jest łakomy na kase.

 

Mnie najbardziej brakuje Polsatu.

A naziemnej nie podłączam bo mam przebicie na ekranie jak ogladam z tunera. Nie wiem czemu tak jest...

 

Drugim kanałem którego mi brakuje jest również kanał który jest mało realny aby był w cyfrze - polsat sport.

 

Wiecej nie potrzebuje bo starcza mi to co jest w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...