Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na te kanały(Zone Europa i Zone Romantica, SportKlub i +) nie ma, co liczyć przez jakiś czas. Viasat'y oj tak, przdałyby się i to bardzo, NASN też. Już nie będę pisał , co wg. mnie powinno być w ich ofercie, bo pisałem na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr

Widac masz antne do bani :)

Jak sie chce to wszystko mozna zrobic tylko trzeba pokombinowac.

 

Ja tam mam dobrą antene naziemną, odbiór elegancji a co z tego jak mi przebija obraz z Polsatu czy TVP1 jak oglądam z tunera cyfry na euro.

Jak ogladam na tunerze cyfry przez euro to musze odłączać kabel anteny naziemnej. przebicia są widoczne jak sie człowiek przyjrzy dokładniej ale ja jestem wymagający, jak juz to zauwazyłem to za kazdym razem mnie wkurza.

Dlatego bardzo by sie przydał Polsat na cyfrze.

Nie musiałbym kombinować z kablami za telewizorem i połączać zasilacz od anteny za kazdym razem kiedy chce z naziemnej obejrzeć polsat własnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kanałów na platformie cyfra + jest wystarczająco /wiadomo zawsze sie ich chce jak najwięcej/ Cyfra powinna sie raczej zastanowić nad zmiana pakietów, bo te obecne są dla mnie za chaotyczne,powinni je bardziej uporządkować i zrobic bardziej przejżysta oferte oczywiście za wmiare rozsądną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja uwazam, ze zeby byc najlepszy trzeba sie rozwijac, Niestety ostatnio cyfra zapatrzona w siebie nie robi nic by byc lepsza i mysle, ze za jakis czas zacznie takiego postepowania zalowac. To, ze maja dostac transpondery jest bardzo pocieszajace, ale nie tlumaczy C+ w zaprzestaniu dolaczania nowych kanalow. Jak juz kiedys pisalem takie kanaly jak E! czy Wedding TV nie musialyby byc nadawane z ich TP, bo sa na innych czestotliwosciach HB. Tak wiec chodzi o to by nie poszerzac oferty i miec wiecej kasy, bo po co rozwijac oferte jak i tak sa tacy co placa za to co jest i konto im ciagle puchnie od nadmiaru sianka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox News Channel-kiedyś był FTA,więc namiętnie oglądałem.

Brakuje też VH 1 Classic,w wersji amerykańskiej lub brytyjskiej.

O Romantice TV i Zone Europa nie wspomnę,bo oczywistością jest że te kanały powinny byc w pakietach już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stacje radiowe to do pakietu obecnych-chętnie widziałbym-dołączenie m.in Roxy Fm,Złote Przeboje (w warszawskich wersjach),dalej-Radio Wawa.Wracając jeszcze do tematu stacji telewizyjnych-skoro dołączone zostały takie kanały jak KBS World czy Al-Jazzera English,to nie wiem czemu nie można włączyć czeskich stacji jak choćby CT 1,CT 2 lub TV NOVA.Przynajmniej człowiek coś zrozumie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na brak CP jest lekarstwo zwane PAKIET MINI :wink:

Pewnie po to ten pakiet powstal by posiadacze C+ majacy wlasne tuner z 2xCI mogli sobie kupic ich modul oraz karte i cieszyli sie za 9.9 kanalem Polsat :shock:, bo nic innego ciekawego tam nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie można włączyć czeskich stacji jak choćby CT 1,CT 2 lub TV NOVA.Przynajmniej człowiek coś zrozumie :) .

Stacje czeskie nie mogą występować w zagranicznych (np. polskich) platformach. W kablówkach też nie wiem czy sa 'oficjalnie' choć z 2giej strony skoro na południu można odbierać naziemnie to żadna różnica. Nawet gdyby dali np. novą w C+ to musieliby wyłączać na czas emisji filmów albo mieć licencję na dystrybucję na terytorium Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...