Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuje w ofercie Cyfry+ kanału The History Chanel oraz TVP Sport, chociaż ma nienajlepszą ofertę. Gdy chodzi o filmowe kanały, to myślę, że wystarczą te co są. Gdyby jeszcze Canal+ Sport 2 nadawał w pełnym wymiarze czasu, to byłoby ekstra. Ja akurat Sky News oglądam sobie z Astry 2A z 28 stopni wschód, dzięki antenie z siłownikiem. Zgadzam się, to bardzo dobry kanał informacyjny, i byłoby fajnie, gdyby znalazł się na Hot Birdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba by zastąpić francuskie reklamy polskimi, co kosztuje - choćby dodatkowa pojemność na satelicie.

A MTV Two jest anglikańskie i jest w Polsce...

 

Dokładnie.To samo Trace czy kiedyś MCM.Na XXL-u leca francuskie reklamy i nikomu nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba by zastąpić francuskie reklamy polskimi, co kosztuje - choćby dodatkowa pojemność na satelicie.

A MTV Two jest anglikańskie i jest w Polsce...

Niby tak, ale odnosiłem się do kanałów muzycznych oferowanych przez francuskiego nadawcę M6. Większe prawdopodobieństwo jest dołączenie coś ze stajni Viacom, choć ten nadawca też nie patrzy przychylnie na polski rynek. Tutaj też pojawiają się podobne problemy jak pisałem wyżej, ale są też inne czynniki.

 

Kiedyś polityka Viacom (właściwie MTV Networks) była inna. Kanały tego nadawcy były oferowane w wielu zachodnich krajach Europy bez względu na język i reklamy - "każdy" miał wersję angielską, bo tylko taka była) . Dzisiaj jest już inaczej. Viacom uruchamia programy tematyczne kierowane na lokalny rynek. Przykłady: we Francji pojawiły się MTV Pulse i MTV Idol (w całości produkowane na tamtejszy rynek), podobnie rzecz się dzieje we Włoszech (niedawno uruchomione MTV Gold i MTV Pulse). Viacom będzie stopniowo likwidował wersje angielskie oferowane dla innych krajów zastępując produkcjami w całości na kierowany rynek. A więc nie zdziwię się, jak kiedyś jeszcze wyłączą ten MTV TWO.

 

@Pawel, kiedyś nie przeszkadzało, a dzisiaj dba się o widza. Również dba się o to, by widz płacąc za kanał, mógł też oglądać rodzime reklamy. Oczywiście jest to trochę dziwne. Do Ciebie też tyczy się ten post. Co do XXL, to chodzi o to, że w Polsce niezwykle ciężko jest stworzyć kanał erotyczny. Wiesz... KRRiTV...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerny tworza lokalne wersje aby sprzedawać czas antenowy na dany rynek.Taki np. Eurosport od lat jest nadawany z polską ściezką i do dzisiaj nie ma wersji na nasz rynek bo widac nie opłaci im sie tworzyc specjalnie wersji dla Polski.Do niedawna podobnie było z trójpakiem Discovery.Wszystko to ma na celu nie tyle dbanie o widza ile wydojenie maksymalnie ile sie da.Większość kanalów jest dodatkowo platnych.Oprócz tego dochodzi kasa z reklam.

O kanale XXL wspomniałem przy okazji a przecież oprócz niego dostepne sa jeszcze dwa inne.Mezzo nie ogladam wiec nie wiem czy sa tam reklamy ale myślę ze tak.Na NBC czy CNN sa na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przykład jest dobry...

Np: Boomerang obecnie kosztuje 0,55Euro a wersja polska dla polaków będzie kosztować chyba 1,2Euro

Mają na tym sporo więcej kasy...

Czym prędzej zobaczymy że kanały jak: Civilisation czy E, beda tworzyc program dla polski by miec większe nawet dwu krotnie wieksze zyski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy koniec roku i nasza cyferka pomimo zapowiedzi dodania nowych kanałów zrobiła nas w hmmm konia :lol: Ciekawe jak długo będą czekać /nie liczę VOD/ bo jak wyjadą z ceną to pospadamy z krzesełekjEDYNA POCIECHA,ŻE DAJĄ TROCHĘ WIĘCEJ FILMÓW W hd ale to i tak mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Osobiście to mnie VOD nie interesuje, ale takie kanały jak Boomerang czy Jetix Play mogliby dorzycić i też nie wiem dlaczego do tej pory jeszcze tego nie zrobili. Zobaczymy, czy Comedy Central dołączą do oferty w styczniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nawet jak VOD będzie za free to nie będę z niego korzystał. Nie chcę mieć sprzętu od C+. Wolę mojego Fergusona, a poza tym abonenci z własnymi tunerami tv-sat pewnie i tak z VODu niewiele będą mieli :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vod raczej nie będzie za darmo no bo po co go wprowadzają? Żeby abonent miał dobrze czy żeby jeszcze zedrzeć trochę kasy, jak wam się zdaje?

@james, skąd o tym wiesz? Bo dla mnie ten kanał w ogóle mógłby nie zniknąć nigdy.

@piotr olejarz, to w końcu kupiłeś Cyfrę a nie n-kę? Skorzystałeś z ostatniej promocji? Myślę że dokonałeś trafnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Możliwe, że BBC HD pojawi się w miejsce BBCPRIME 1.03.2008 i wtedy właśnie BBCPRIME ostatecznie zakończy swoje nadawanie... Czy ktoś wie czy tylko w Polsce znika BBCPRIME, czy także w innych państwach? Tego jakoś nie doczytałem nigdzie... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To oczywiste, że jest na wyłączność, ale nie jest wykluczone, że zastąpi ono kanał BBCPRIME tak jak to napisałem. I nie oznacza to wcale, że będzie w C+... Od samego początku powstania nowych kanałów BBC dla Polski wiadomo, że także BBC HD będzie wyłącznie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...