Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mnie osobiście brakuje w TVP INFO programu lokalnego z Wrocławia, na c+ jak wiadomo jest ale z Warszawy (dlaczego? akurat z Warszawy?) W Karpaczu w miejscu w którym mieszkam łapię na siatce TVP INFO z... Poznania i Legnicy, kierunek Wrocław mam zasłonięty górką. Nie wiem czy jest to wykonalne w praktyce, ale ciekawe by było dla każdego rejonu puścić program lokalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dlaczego akurat z Warszawy Przeciez to stolica :lol: Poza tym ze względów technicznych najłatwiej. Programy lokalne to tylko dodatek do TVP Info i dopóki nie bedą one miały ramówki całodziennej zamiast jak obecnie 1-2 godz. dziennie to można zapomnieć o 16 programach lokalnych, no bo komu się to opłaci? Jak to można by rozwiązać poza wynajęciem miejsca na transp.? Chyba się nie da a to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nielegalny odbiór był, jest i będzie... Zawsze znajdzie się cwaniak, co uzna że nie będzie płacił, tylko poradzi sobie w inny sposób. Każdy ma swoje sumienie i wartości życiowe... i sam decyduje. Nawet najlepesze zabezpieczenia tutaj nie pomogą, jak ktoś jest zwykłym oszustem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że zawsze będą oszuści i złodzieje, przecież to człowiek "zamontował" zabezpieczenia w dekoderach i człowiek je łamie. Jasne jest że denerwuje mnie to, że ja płacę za cały pakiet w cyfrze a drugi ogląda to samo za free, ale spokojny jestem że w razie czego złego zawsze jak wyłączą mi np: canal+ mogę zadzwonić i opier.... yyyy grzecznie zwrócić uwagę że coś jest nie tak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zgadzam sie tylko z dwoma ostatnimi postulatami ;) Oferta kanalow dla dzieci ( z jednym autorskim ) jest bogata a w wartosc EskaTV jest dla mnie mowiac grzecznie dyskusyjna - poza tym jest 4funTV ktory jest chyba targetowo zblizony do odbiorcow tej radiostacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potrzeba. Premiery filmowe byłyby przynajmniej w HD. Jakoś nie chce mi się czekać do następnej emisji na C+F HD.

Właśnie głównie o to mi chodzi. Weźmy wczorajszą premierę "Ruin". Jakość obrazu jak na SD całkiem znośna, ale siłą rzeczy wolałbym zobaczyć film w HD. A tu klops, bo zapomniałem nagrać drugiej emisji w C+Film HD, i teraz muszę czekać z tym do 28.01. Wtedy dopiero jest kolejna emisja w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, ten film był beznadziejny, za takie premiery to ja dziękuję :)

 

A wracając do tematy - niewątpliwie Discovery HD by się przydał, ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie wolałbym Nat Geo Wild zarówno w SD jak i HD (choć bardziej by mi zależało na SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potrzeba. Premiery filmowe byłyby przynajmniej w HD. Jakoś nie chce mi się czekać do następnej emisji na C+F HD.

Ale do tego nie trzeba tworzyć osobnego kanału, wystarczy żeby postarali się o osobną koncesję dla Canal+ Film HD i mogliby zrobić z tego odrębny kanał z filmami tylko w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...