Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

witam

 

nie wiem czy w dobrym temacie pisze, jakby bylo cos nie tak to przepraszam.

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z was korzysta z pakietu EXTRA HD, a dokladnie chodzi mi o to jakie kanaly aktualnie w nim swieca, bo ostatnio byly spore roszady z tymi pakietami doszly MAX HD i ogolnie pozmienialo sie w tej kwesti, ja mam abonament na pakiet FAM HD wlasnie z mozliwoscia zalaczenia EXTRA HD jako opcji. Jezeli ktos moglby napisac jakie kanaly aktualnie w nim swieca to bylbym wdzieczny bo mam rozpiske ale stara z 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Sport HD jest dostępny dla nowych od pakietu Familijnego Max HD. Dla obecnych abonentów, chcących przedłużyć umowę, jest dostępna dość nietypowa konfiguracja: Familijny HD + Sport HD za 49,90 zł/mies.

Cały czas ten pakiet istnieje, tylko CP skupił się na promowaniu tej filmowej części oferty, czyli Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD za 59,90. Sport HD mam w cenie tylko dlatego, że był jako gratis dodawany do oferty na święta - przez internet, ogólnie do Nowego Roku trwała promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś promocja na TVP Sport w pakiecie Familijnym HD? Mój dziadek ma ten pakiet ponad 20 miesięcy (umowa na 29) i 2 dni temu przypadkowo odkryłem, ze świeci mu się TVP Sport pomimo, że wg oferty na stronie CP powinien być od pakietu Sport HD. Nie zdążyłem sprawdzić jak z TVP Sport HD ale SD bangla i tak się zastanawiam czy CP uchyliło okienko na ten kanał na czas zimowych IO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Aktualnie w Familijnym HD (od końca sierpnia) nie ma ANI JEDNEGO kanału sportowego. Znajomy otrzymał ostatnio pocztą umowę na FAM HD z możliwością zejścia do Rodzinny HD, konsultant ładnie zachwalał że w FAM HD będzie 77 kanałów w tym 12HD, po zapoznaniu z umową można stwierdzić że klient dostaje tylko 48kanałów, w tym żadnego sportowego ani Eurosport, ani Polsat Sport ani Polsat Sport Extra ani Polsat Sport News o TVP Sport nawet nie wspominając.

 

Jak ktoś planuje podpisywać umowę w APS to od razu przeczytać kanały zagwarantowane w ofercie i nie podpisywać w APSie jeśli się nie zgadzacie. W tym momencie są tam tylko kanały z bajkami, Discovery, kanały z NTC i kanały śmieciowo-reklamowe Polsatu i TVNu. W pakiecie Rodzinnym jeszcze gorzej, tylko NTC i śmieciowo-reklamowe Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...