Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem do oferty pakietu "Familijny HD" z pakietu "Relax HD" powinny zostać obniżone następujące kanały:

Nickelodeon SD i Nick. Jr - z tego względu że już w tym pakiecie jest kanał Nickelodeon HD więc przeniesienie tych kanałów do niższych pakietów byłoby wskazane - dzięki temu Nick mógłby sobie w pełni konkurować z Disney'em.

TVP Seriale - gdyż obecnie w ofercie tej stacji nie ma tam nic co wskazywałoby że powinna być ona w tym pakiecie co jest obecnie.

Comedy Central Family - kanał ten jak sama nazwa wskazuje jest rodzinny więc powinien być w właściwym pakiecie.

Zone Romantica - myślę że abonenci z niższymi pakietami z pewnością ucieszyliby się z tego kanału.

Fox Life SD i HD - z podobnego powodu co Nickelodeon SD i Nick Jr. Ta stacja mogłaby być w niższym pakiecie też dlatego by uzupełniać ofertę programową głównego Fox'a.

Boomerang - nie sądzę by z powodu swojej oferty został umieszczony w pakiecie "Relax HD" stąd miło by było gdyby ten kanał "spadł" do pakietu Familijny HD.

W zamian za to w pakiecie Relax HD byłoby miejsce na nowe kanały które bardziej zasługują na obecność w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, nie ma w ofercie CP takiego pakietu jak Relax HD. Jest za to Extra HD, gdzie są kanały, które wymieniłeś. Poza tym nie da się przesunąć tych kanałów, które wymieniłeś. One celowo są w pakietach wyyższych (Extra HD), aby klientów z pakietami niższymi zachęcić/nakłonić do zakupu pakietów wyższych. Poza tym nawet jakby przenieśli wspomniane kanału do pakietu Familijnego/Familijnego HD, to pakiety wyższe przestałyby być w ogóle atrakcyjne. Kolejna sprawa zapewne pakiet Familijny/Familijny HD nie kosztowałby 37,90 zł/39,90 zł tylko z 10 zł więcej i wówczas byłby płacz, że drogo.

 

P.S.: Co do kanału Zone Romantica, to CP powinien się zastanawić nad wyrzuceniem tego kanału z oferty. I nie chodzi mi tutaj o zawartość merytoryczną tego kanału, a o jakość techniczną, która jest wręcz poniżej jakiegokolwiek poziomu i zapewne standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Bloo 411, w zupełności. Ja sama mam dwa dekodery Polsatu. Jeden Mini HD -> Familijny HD, i drugi w starej pakietyzacji Familijny + RelaxMix. Do tego dodatkowo kiedyś sobie dobrałam MTVNHD, teraz MTV LIVE HD. Płacę 62,80. Często ci co mają "goły" Familijny, mają jakieś odkodowane okna, itp. W RelaxMix, tego nie ma. A przez 2,5 roku płaci się tyle samo, więc nie narzekajcie. Nam już nie mają co dołożyć, "gratis", w otwartym oknie, chyba że HBO, CINEMAX, lub VOD, ewentualnie XXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, nie ma w ofercie CP takiego pakietu jak Relax HD. Jest za to Extra HD, gdzie są kanały, które wymieniłeś. Poza tym nie da się przesunąć tych kanałów, które wymieniłeś. One celowo są w pakietach wyyższych (Extra HD), aby klientów z pakietami niższymi zachęcić/nakłonić do zakupu pakietów wyższych. Poza tym nawet jakby przenieśli wspomniane kanału do pakietu Familijnego/Familijnego HD, to pakiety wyższe przestałyby być w ogóle atrakcyjne. Kolejna sprawa zapewne pakiet Familijny/Familijny HD nie kosztowałby 37,90 zł/39,90 zł tylko z 10 zł więcej i wówczas byłby płacz, że drogo.

 

P.S.: Co do kanału Zone Romantica, to CP powinien się zastanawić nad wyrzuceniem tego kanału z oferty. I nie chodzi mi tutaj o zawartość merytoryczną tego kanału, a o jakość techniczną, która jest wręcz poniżej jakiegokolwiek poziomu i zapewne standardów.

Tak chodziło mi o ten pakiet stąd przepraszam za pomyłkę. Co do stacji to da się je przesunąć dając w je miejsce na Extra HD nowe stacje i nawet jakby cena poszła do góry to byłoby mnie stać na ich pokrycie.

A jeżeli chodzi o Zone Romanticę to za tą sprawę odpowiada albo jakość telenowel emitowanych przez stację albo transponder który jest po prostu kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Może to jakiś drobny błąd w uprawnieniach i dzięki temu masz dostęp do tego kanału? Nie spodziewałbym się jakiś raptownych zmian w rozkładzie kanałów po pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...