Jump to content

Pakiet Familijny HD

Recommended Posts

Czyli teoretycznie jakbym zdecydował się na pakiet FamilijnyHD plus sport i extra za 59.90zł który jest o te kilka zł droższy od mojego obecnego to nie powinni robić problemów z podpisaniem nowej umowy?

Dzięki wszystkim za info, pozdrawiam.

@Dziabolek są już ofety przedłużeniowe dla klientów te same co dla nowych, czyli można już przedłuzyć umowe z familijnym HD + sport HD np za 49.90. Musi zadzwonić na infolinie i zapytać jakie konkretnie dla niego oferty się wyświetlają

• 2 months later...

Posiadam aktualnie pakiet Familijny HD, ale jestem zainteresowany dodatkowym pakietem Extra HD na kilka miesięcy. Mam w tej sytuacji po prostu zadzwonić na infolinię, żeby ten pakiet został włączony? Zależy mi też oczywiście, żebym później mógł w każdej chwili z niego zrezygnować.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

• 3 weeks later...

Od teraz Familijny HD przestaje być -można rzec- podstawowym pakietem bo nie można dobrać do niego żadnego pakietu, podobnie jak w Mini HD czy Rodzinny HD.Oczywiście w przypadku gdy ktoś ma ten pakiet w ramach nowej pakietyzacji bo wg "starej" jest to jeszcze możliwe.

• 4 months later...
  • 7 months later...

A działa tobie jeszcze Familijny Max HD, gdy umowę masz na Familijny HD? Bo z tego co pamiętam kilkanaście dni temu tą promocję wyłączono. Kanały u mnie znikły a po kilku dniach znowu się pojawiły. I zastanawiam się czy to jakaś ogólna promocja czy efekt mojej reklamacji?