Jump to content

Pakiet Familijny HD

Recommended Posts

No tak, umowę podpisałem jakieś półtora roku temu, a jeśli chciałbym dodać tylko jeden kanał, konkretnie Eurosport 2 HD to będę płacić 39,90 +5 zł za jeden kazał, czyli 45, a to mogę zamówić jakoś przez ICOK, lub telefonicznie? Umowę się podpisuje?

Dzięki ;)

@NotoriousTT, jak rpzedłużysz umowę to powinna być możliwość, żeby jeden pakiet dodatkowy był za 10zł.

@ lukash55, jak kończy Ci się umowa i chcesz zejść na niższy pakiet to musisz skontaktować się z infolinią CP w ostatnim miesiącu umowy.

Guest Anonymous

CP rzadko dzwoni do abonentów, jak dzwonią to przeważnie w ostatnim miesącu umowy. Jak powyżej @lucass napisał że lepiej ty zadzwoń w sprawie oferty.

Zacznijmy od tego, że zadajesz pytanie w złym temacie, ale trudno. Na chwilę obecną multiofert już się nie pisze, tylko dwie oddzielne umowy, na telewizję i na internet. Dekodery są na udostępnienie tylko, natomiast modemy i routery można kupić na własność od CP lub wybrać opcję na udostępnienie (wysokość opłaty w zależności od pakietu internetowego). Opłata aktywacyjna za dekoder to 1zł. lub 49zł. w zależności od tego czy interesuje Cię tylko dekoder HD czy może z możliwością nagrywania. Cennik modemów tutaj masz: http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik_mode ... 8_2012.pdf

Jeśli chodzi o montaż to płacisz Ty, a ile to już zależy od tego co trzeba zrobić i stawek instalatora.

Zacznijmy od tego, że zadajesz pytanie w złym temacie, ale trudno. Na chwilę obecną multiofert już się nie pisze, tylko dwie oddzielne umowy, na telewizję i na internet./

Czyli w cenie abonamentu tv nie mogę mieć internetu bezpłatnego??

za internet musze dodatkowo płacić?

Jak nie znasz dobrej odpowiedzi to po co piszesz? Tak, możesz wybrać internet bez pakietu danych i będziesz miał limit przysługujący za posiadany pakiet telewizyjny. 3GB dla pakietu familijnego HD, ale niższego niż Premium. Jeśli podpiszesz umowę na pakiet Premium na telewizję wtedy dostaniesz 5GB co miesiąc. Modem B150 w tym przypadku kosztuje 179zł., nie ma darmowych nocy.

Chodziło mi bardziej o przejście z pakietu SD na HD, czy jest taka możliwość bo obecnie posiadam Echostara dsb717 i zmieniłem telewizor więc chciałbym móc wykorzystać fakt że obsługuje HD. Jeśli nie ma takiej opcji i będę musiał czekać do końca umowy to będzie lipa.

Jak zadzwonisz na party line, to prawdopodobnie dostaniesz taką możliwość, ale nie możesz z pakietu Relax Mix zejść do samego familijnego HD, tylko będziesz musiał coś do tego dobrać. Prawdopodobnie Sport HD i Extra HD, a być może jeszcze HBO. Musisz się sam dopytać.