Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu kilku godzin piłują te same teledyski po 3 razy, nie ma tu nic ciekawego, tylko popowy szmelc i czarny rap, bardzo nudny ten kanał, MTV Germany podobnie, tak szumnie zapowiadali powrót do lat 90, a codziennie leci to samo, podobno mają najlepszą bazę teledysków, ale nikomu nie chcą jej pokazać   :D 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AtleticoM napisał:

Obejrzyj sobie ten teledysk. Chłop dorosły jest w sukience z kagańcem na szyi i różowych skarpetkach. No to nie jest raczej normalny strój.

 

Obejrzałem. Nie moje klimaty ale w klimatach pop-punkowych to norma od dekad przecież.

 

2 godziny temu, AtleticoM napisał:

Ach gdyby nie to, że MTV wspiera LGBT to by tego Yungbluda na siłę nie promowali. Często trafiam na tę piosenkę w MTV.

Nie rozumiem, do czego to się odnosi. Nie mówił oficjalnie żeby był bi/homo ani też nie jest trans, więc co ma jedno do drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MIGUEL napisał:

Nie rozumiem, do czego to się odnosi. Nie mówił oficjalnie żeby był bi/homo ani też nie jest trans, więc co ma jedno do drugiego?

Oczywiście, że sie odnosi. Myśle, że gdyby nie ten fakt to MTV by go nie promowało.

 

In the past, Yungblud has said he is ‘very fluid’ in his sexuality and that it depends on ‘connection’ with someone.

He says he is ‘more straight’. But he has previously said: ‘[If] I walked down the street and met a [beep]ing bloke tomorrow, or a trans person, you never know.’

Moreover, he rejects society’s gender rules.

Yungblud has previously said: ‘That’s why I [beep]ing wear a dress on stage.

‘I came to London to be liberated, to be able to paint my nails, to [beep]ing try sex with a guy, to try everything, to fulfil my fantasies and figure out who I am.’

Edytowane przez AtleticoM
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy playlistę tworzoną na potrzeby MTV Europe, czyli na rynki europejskie/brytyjskie i wasza reakcja to idealna odpowiedź na pytanie: Dlaczego komercyjne stacje radiowe i telewizyjne w Polsce są ograniczone w doborze muzyki w porównaniu do państw Europy Zachodniej?

 

Głębiej ten temat poruszałem w temacie Club MTV, odnosząc się tam głównie do szeroko pojętej muzyki "urban", ale jak widać taki Yungblud również może wywoływać niesmak u polskich słuchaczy/widzów... :( XD Oczywiście lepsze są całujące się laski w teledysku jakiejś piosenki dance z Rumunii niż "facet w sukience". Chyba każdy artysta ma prawo do wyrażania się w sposób, w jaki chce. Na pewno jest to większy wyraz ekspresji niż przytoczone przeze mnie wyżej dwie całujące się lale w rytm "potupajki". Nie słucham Yungbluda, ale w przyszłym roku będzie jednym z artystów występujących na Open'erze. Jest to najważniejszy i najbardziej ceniony w Polsce festiwal muzyczny (pomimo tego, że część osób uważa, że obniżył swoje loty) i większość artystów, których można tam posłuchać nie jest prezentowana w stacjach typu Eska TV czy Radio ZET. Gdyby nie zniszczono Trójki to myślę, że Agnieszka Szydłowska w "Programie alternatywnym" na pewno zaprezentowałaby jego twórczość, ponieważ zawsze prowadziła staranne relacje z Open'era i przedstawiała słuchaczom twórczość wykonawców...

 

Ale jak widać w Polsce jest to "nisza" i "za wysoka półka", a w UK leci sobie co kilka godzin jak u nas "Inna", "DJ Antoine" i cała świta. ;)

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni już post na ten temat, żeby spam się nie zrobił. Taki Ricky Martin np. jest gejem, a nie kojarzę, żeby w sukienkach był ubrany w jakimś teledysku. Podaje jego przykład, ale personalnie nic do Rickiego Martina nie mam. Po prostu niektóre rzeczy normalne nie są tak jak to co prezentuje ten Yungblud w teledysku. A skoro świat się tak daleko "posunął się do przodu" to może niedługo ludzie np. będą się wzajemnie na smyczy wyprowadzać, bo ktoś się czuje psem, a nie człowiekiem i później znajdą się osoby, które stwierdzą, że jest to całkiem normalne.

Edytowane przez AtleticoM
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś David Bowie też się przebierał w odjechane kostiumy, nieraz miał artystyczny makijaż i często zmieniał swój wizerunek i... był facetem i raczej nikt go nie osądzał i nie osądza o "promowanie LGBT".

 

W Polsce jest mentalność jaka jest, a poza tym ostatnie wydarzenia napędzają takie nastroje i dlatego też u nas się takich artystów jak Yungblud nie promuje :P 

 

A co do "wyprowadzania się na smyczy" to już to zrobiła Rihanna w teledysku do "S&M" w 2011 roku. ;)

Z tego, co pamiętam klip normalnie u nas hulał w 4funTV i Esce TV przez cały dzień, tylko VIVA Polska puszczała go sporadycznie wieczorem, co mnie w tamtym czasie na forum bardzo burzyło. A jest o wiele bardziej deprawujący niż teledysk Yungbluda.

 

To też jest moja ostatnia odpowiedź w tej kwestii. Amen.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie zaczęło się VMA PRE-Show? Bo wg ramówki miało się zacząć o 1:00 a odpalam MTV o 00:20 a tu już na żywo PRE-Show leciało 
 

edit: niektóre plansze od MTV między reklamami naprawdę są dobre! (Puszczają jak nie puszczają reklam w przerwie na VMA) Nie rozumiem, dlaczego wybrali u nas te według mnie - najgorsze 

Edytowane przez michu_taki_taki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wątpię, aby miało to coś wspólnego ze strajkiem kobiet. Takie samo logo jest na MTV Germany. Prawdopodobnie z uwagi na Halloween, w związku z którym niemieckie MTV emituje dzisiaj muzykę przez całą dobę (od 19:15 halloweenowe teledyski), a polskie MTV skupia się na mało interesujących reality-show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem MTV Germany nie jest w pełni organizowane przez Niemcy? Przeciez w Polsce mamy jedynie swoje okno 22:00 - 02:00, bo przecież MTV PL, to w większości MTV EU, więc nie ma co się dziwić, że Niemcy robią sobie swoje specjalne dni o ile nie ujednolicili ramówki z MTV EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to każdy z lokalnych oddziałów VIMN posiada autonomię w prowadzeniu kanałów tematycznych od ViacomCBS. Niestety sytuacja jest taka, że pod przykryciem cięć i oszczędności wygasili lokalne wersje swoich programów i ujednolicili ramówkę ich MTV z MTV Europe niemal 1:1.

 

A faktycznie, nie potrafili korzystać z ogromnego potencjału swoich kanałów i z bardzo szerokiego wyboru utworów w bazie MTV w Amsterdamie. Bo porównując playlisty MTV i MTV Music 24 z MTV Germany, to te dwie pierwsze dzieli ogromna przepaść z tą trzecią.

 

Niemiecki oddział MTV potrafi przyłożyć się do muzyki emitowanej na swoim kanale. Pasmo mtv back for good jak i weekendy tematyczne zawodzą bardzo rzadko, jak nie nigdy.

Potrafią nadać pod koniec tygodnia takich artystów jak The Beatles, The Who, Jimi Hendrix, Elvis Presley czy młodych Stone'sów. Żeby to puścić na MTV i MTV Music 24, to musi jeszcze wiele kierowników się przewalić, zanim pójdą po rozum do głowy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ze dzisiaj od 6:00 weszło normalne logo MTV, z lekkim czerwonym zamalowaniem, jednocześnie spadła jakość z HD na SD. Wiadomo, ze ma to związek ze strajkiem kobiet, tylko zastanawia mnie, dlaczego spadła aż tak jakość?11a227ec83698ebdca8875b4f34edbf3.jpg
To z okazjj Halloween, dziś o 6:00 weszło już normalne logo z dopiskiem HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie przemyślenie. 
porównałem sobie ramówkę sylwestrową MTV PL oraz MTV DE, i zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to jest, ze Niemcy potrafią zrobić normalny dzień z muzyką (pamiętam, ze oni mają jak by ciągle to „otwarte okno”), podczas kiedy w PL MTV od kilku lat nie zorganizowało żadnej playlisty na sylwestra a przez cały rok ramówka nie zmieniła się ani razu (oczywiście ramówka MTV EU, bo nasze MTV na tylko lektora i nic więcej). Nie rozumiem po co trzymać stację, która sama w sobie jest już upadła i nie ma na niej kompletnie nic nowego. Zauważyłem, ze w PL mamy tendencje do zabijania wszystkiego co ma potencjał i jest dobre, to samo ViacomCBS zrobiło z MTV w Europie, gdzie widzimy, ze jedyne co się uratowało, to MTV DE. Wydaje mi się, ze powoli czas MTV w PL, już jest policzony a swoją świetność w tym kraju za jakiś zakończy z hukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 2007-2010 bardziej ciekawszą ramówkę miał od Pomp my ride,MTV Crips,czy programy randkowe,obecna ramówka słaba.MTV się stacza tak jak zrobili z Viv-ą 2005-2010 później zacofanie technologiczne i odchodzenie utworów klubowych konkurencja ESka 4funtv swoje zrobiła jakościowo i ilościowo niż samą VIVA. A pomyśleć że jeszcze 10-13 lat temu oglądalność ważyła między 100-50tys w pomiarach o oglądalność.lecz dziś jest Internet i każdy nadawca traci widzów na rzecz Internetu.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto,że tak jak wcześniej poprzednik napisał  kanały spod znaku ciągłych powtórek tracą nad programem i się będą wykańczaći MTV skończy z kanałami za nie długo ponieważ widownia 5 do 10tys to nie oglądalność na dobie internetu to teraz na dzisiejsze czasy to mało i myślę że za 5 lat mogą skończyć z marką bądź ktoś ich wykupi.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

euro top chart, MTV PL, 3 I 2021
#30 sam smith - diamonds
#29 aj tracey & mabel - west ten
#28 tate mcrae - you broke me first
#27 billie eilish - therefore i am
#26 celeste - stop this flame
#25 rosalía & travis scott - tkn
#24 sza & justin timberlake - the other side
#23 rita ora - how to be lonely
#22 surfaces - sunday best
#21 ava max - kings & queens
#20 roddy ricch - the box
#19 powfu ft. beabadoobee - death bed (coffee for your head)
#18 topic ft. a7s - breaking me
#17 doja cat - say so
#16 clean bandit ft. mabel & 24kgoldn - tick tock
#15 marshmello & halsey - be kind
#14 bts - dynamite
#13 master kg feat. burna boy and nomcebo - jerusalema remix
#12 lizzo - good as hell
#11 david guetta & sia - let's love
#10 benee ft. gus dapperton - supalonely
#9 joel corry ft. mnek - head & heart
#8 ed sheeran ft ella mai - put it all on me
#7 lewis capaldi - before you go
#6 purple disco machine, sophie & the giants - hypnotized
#5 miley cyrus - midnight sky
#4 lady gaga, ariana grande - rain on me
#3 harry styles - watermelon sugar
#2 dua lipa  - break my heart
#1 the weeknd - blinding lights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JohnnyBravo97 napisał:

Wkrótce ruszy kanał MTV Global. Myślicie, że zastąpi MTV Polska? https://satkurier.pl/news/199278/wkrotce-nowy-kanal-mtv-global.html

Całkiem prawdopodobne. Pewnie powoli też przymierzają się do zamiany VH1 na MTV 00s, bo coraz więcej pojawia się utworów z lat 2000-2009.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...